Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Kalendarz szkoleń 2021 już dostępny – sprawdź, w czym warto wziąć udział!

Kalendarz szkoleń 2021 już dostępny – sprawdź, w czym warto wziąć udział!

Kalendarz szkoleń 2021 już dostępny – sprawdź, w czym warto wziąć udział!

Szkolenia to jeden z najefektywniejszych sposobów zdobywania lub uzupełnienia już posiadanej wiedzy. Jeżeli w tym roku za cel postawiłeś sobie podniesienie swoich kompetencji zawodowych, poniżej znajdziesz przykładowe kursy i szkolenia online godne uwagi.

Kiedy warto brać udział w szkoleniach?

Szkolenia online organizowane są z myślą o pracownikach różnych szczebli, zatrudnionych w różnych branżach. Kiedy warto zapisać się na kursy online? Na przykład wtedy, gdy:

 • W branży pojawiają się nowości. Wówczas szkolenia internetowe to rzetelne źródło informacji, gdyż są one prowadzone przez ekspertów.

 • Masz w planach uzupełnienie swojej wiedzy. Kursy i szkolenia online to sposób, aby rozszerzyć wiedzę z danego zagadnienia.

 • Chcesz się przekwalifikować. W takim przypadku kursy online od podstaw to szansa na szybkie zdobycie podstawowej i niezbędnej wiedzy.

Interesują Cię szkolenia w bieżącym roku? Poznaj Kalendarz szkoleń 2021 – znajdziesz w nim szkolenia rozwijające zarówno umiejętności zarówno twarde, jak i miękkie.

Jak zostać trenerem?

Pandemia koronawirusa spowodowała spore zmiany w pracy m.in. trenerów biznesu. Pojawienie się bariery w postaci komunikacji internetowej powoduje, że wielu z nich nie może korzystać z dotychczas stosowanych metod szkoleniowych. Z myślą o trenerach stojących przed nowymi wyzwaniami opracowaliśmy szkolenie online Profesjonalny Trener On-line – 3-dniowe warsztaty doskonalenia kluczowych umiejętności trenerskich. Dowiedz się jak efektywnie prowadzić szkolenia zdalne. Proponowane przez nas warsztaty to szansa, aby:

Przyjęta forma szkolenia (warsztaty) pozwala również na wymianę doświadczeń z innymi trenerami czy uzyskanie odpowiedzi na swoje pytania od doświadczonych prowadzących.

Co powinien wiedzieć specjalista ds. gospodarki odpadami?

Zarówno niektórzy przedsiębiorcy, jak i specjaliści ds. ochrony środowiska mają styczność z BDO, czyli Rejestrem podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami. Z myślą o osobach chcących uzupełnić wiedzę w zakresie sprawozdawczości odpadowej przygotowaliśmy szkolenie Sprawozdawczość „odpadowa” w systemie BDO – 1-dniowe warsztaty praktyczne. Jego program został opracowany w taki sposób, aby uczestnicy mogli:

 • Odświeżyć wiedzę z zakresu BDO, w tym m.in. kwalifikowania odpadów zgodnie z obowiązującym katalogiem.

 • Zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia dokumentów ewidencyjnych.

 • Utrwalić i uzupełnić już posiadaną wiedzę w zakresie BDO.

Organizowane szkolenie internetowe odbywa się w formie warsztatów. Dzięki licznym ćwiczeniom uczestnicy mogą sprawdzić swoją wiedzę. Trenerzy omawiają też najczęściej spotykane w zakresie BDO trudności.

Skuteczne negocjacje z dłużnikami – dowiedz się, jak je prowadzić!

Zatory płatnicze czy niewypłacalni kontrahenci mogą spowodować, że nawet dobrze prosperująca firma stanie przed koniecznością złożenia wniosku o upadłość. Z myślą o pracownikach działów windykacji przygotowaliśmy szkolenie Windykacja należności – jak prowadzić skuteczne negocjacje z dłużnikiem? Warsztaty praktyczne. Jak odzyskać swoją należność i dalej efektywnie współpracować? Kurs w formie warsztatów pozwala:

 • Zdobyć informacje, na podstawie których pracownik działu windykacji będzie w stanie dokonać oceny ryzyka klientów. To sposób, aby zminimalizować prawdopodobieństwo współpracy z podmiotami o niestabilnej kondycji finansowej.

 • Zwiększyć umiejętności osób odpowiedzialnych za kontakty z dłużnikami.

 • Zdobyć wiedzę na temat tego, jak efektywnie współpracować z firmami windykacyjnymi czy kancelariami komorniczymi.

Płynność finansowa firmy ma bezpośredni wpływ na jej kondycję. Szkolenia online z zakresu negocjacji z dłużnikami pozwalają podnieść umiejętności pracowników wewnętrznego działu windykacji i tym samym zminimalizować ryzyko utraty firmowych środków.

Jak stworzyć wymarzony dream team?

Nasz kalendarz szkoleń przewiduje też szkolenie: Motywacja pracowników w praktyce stwórz zespół swoich marzeń. Inspirujące 2-dniowe warsztaty i konsultacje. Jest ono dedykowane szerokiej grupie osób, w tym pracownikom i menedżerom. W czasie zajęć uczestnicy zdobywają wiedzę m.in. z zakresu:

 • Skutecznej motywacji. Nie trzeba przypominać, że zmotywowani pracownicy są kluczem do sukcesu firmy.

 • Komunikacji z pracownikami. Zarówno pochwała, jak i krytyka może pomóc pracownikowi w rozwoju.

 • Błędów, jakie można popełnić przy motywowaniu pracowników. Ich znajomość pozwala uniknąć ich w pracy.

Szkolenia z motywacji pracowników w formie warsztatów są pomocne zarówno w trakcie formowania, jak i rozwijania zespołu. W tym przypadku kompetencje miękkie są niezbędne, aby odpowiednio zmotywować pracowników, a także osiągnąć ich pełne zaangażowanie. 

Poznaj szczegółowo naszą ofertę i wybierz szkolenie, które pomoże Ci rozwinąć skrzydła!Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim