Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Prawo - szkolenia dla pracowników Szkolenia prawo pracy

Szkolenia prawo pracy

Prawo pracy to gałąź prawa, która obejmuje wszystkie regulacje związane z nawiązywaniem, utrzymywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Ponadto dotyczy organizacji pracowników i pracodawców czy układów, sporów zbiorowych, partycypacji pracowniczej oraz dialogu w zbiorowych stosunkach pracy. Tak więc Kodeks Pracy to obszerny dokument, który reguluje najważniejsze kwestie na linii pracodawca-pracownik. Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i nie chcesz, aby zawiłości prawa pracy uniemożliwiały Ci swobodne wykonywanie obowiązków zawodowych, nasze szkolenie z prawa pracy jest dla Ciebie.

Szkolenie prawo pracy – kto powinien z niego skorzystać?

Kodeks pracy to główne źródło prawa pracy, które obowiązuje pracodawców i osoby fizyczne, które zatrudniają pracowników na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę. Polskie przepisy są zgodne z przepisami prawa europejskiego. Złożoność zagadnień z zakresu prawa pracy jest naprawdę duża, dlatego szkolenie prawo pracy pozwoli usystematyzować wszystkie najważniejsze informacje. Z tego względu nasze kursy kierujemy w pierwszej kolejności do:

 • pracowników administracji publicznej,
 • pracowników działów HR,
 • pracowników działów kadr i płac,
 • kadry kierowniczej,
 • właścicieli i pracowników biur rachunkowych,
 • przedsiębiorców, którzy samodzielnie rozliczają współpracowników.

Dodatkowo na nasze szkolenia z prawa pracy zapraszamy wszystkie osoby, które interesują się omawianą na warsztatach tematyką i chcą poszerzyć swoje kompetencje w tym zakresie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby szkolenia odbywały się w wielu miastach w kraju (Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Zakopane, Kraków, etc.), co przekłada się na łatwość dołączenia do kursu stacjonarnego. Ponadto rozszerzyliśmy naszą ofertę o szkolenie online, do którego może dołączyć każdy, niezależnie od miejsca przebywania. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają merytoryczne materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Tematy kursów zostały rzetelnie opracowane, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału. Czas określony na szkolenia przewiduje także przerwy kawowe i przerwy obiadowe.

Prawo pracy – kurs i szkolenie. Co zawiera program?

Szkolenia prawo pracy to merytoryczne warsztaty, które zostały stworzone na podstawie obowiązujących przepisów przez ekspertów z branży. Nasze kursy to doskonałe rozwiązanie, aby poszerzyć swoje kompetencje i uporządkować wiedzę. Znajomość wszystkich aktualnych przepisów i umiejętność stosowania ich w praktyce to swoboda wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. Podczas naszych szkoleń omawiamy między innymi takie zagadnienia jak:

 • nowe zasady dotyczące treści umów i ustalania podstawowych warunków zatrudnienia,
 • zasady stosowania przy wypowiadaniu umowy o pracę,
 • rozwiązywanie umowy bez okresu wypowiedzenia z winy pracownika – powód, termin, czynności, które należy wykonać przy rozwiązaniu umowy,
 • rozwiązywanie umowy bez wypowiedzenia i bez winy pracownika,
 • problemy i wątpliwości przy wypełnianiu świadectwa pracy,
 • wydawanie polecenia pracy zdalnej, tryb zwykły i okazjonalny, sposoby regulowania pracy zdalnej,
 • projekt rozporządzenia dotyczący prowadzenia dokumentacji pracowniczej,
 • obowiązki pracodawcy,
 • urlopy pracownicze,
 • związki zawodowe,
 • praca zmianowa,
 • sprawy związane z rodzicielstwem
 • mobbing.

Jaki cel ma szkolenie z prawa pracy?

Prawo pracy to szkolenie, które przede wszystkim ma na celu usystematyzowanie najważniejszych zagadnień z zakresu prawa pracy oraz przedstawienie orzecznictwa w kwestii zagadnień, które budzą wiele rozbieżności interpretacyjnych. Ponadto podczas warsztatów zostaną omówione wszystkie nowe zmiany i problemy związane ze stosowaniem przepisów kodeksu pracy. Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są w formie warsztatów.

Korzyści dla uczestników szkolenia prawo pracy

Biorąc udział w szkoleniu, każdy uczestnik zyskuje szereg korzyści, które może natychmiast wykorzystać w czasie pracy. Oprócz umiejętności praktycznych pozna odpowiedzi na wiele istotnych pytań z pogranicza materialnego prawa pracy, na które ciężko znaleźć konkretne przepisy w kodeksie pracy. Mowa tu między innymi o takich pytaniach jak:

 • Czy pracownik ma obowiązek odpowiadać na korespondencję od pracodawcy (mail, SMS, etc.) w trakcie urlopu wypoczynkowego lub zwolnienia lekarskiego?
 • Do jakiego wieku dziecka kobieta może korzystać z przerw na karmienie piersią?
 • Czy pracodawca może wymagać przedłożenia przez pracownika badań laboratoryjnych lub psychologicznych?
 • Czy pracodawca może zakazać prowadzenia prywatnych rozmów przez telefon komórkowy w czasie pracy?
 • Czy pracodawca może zwolnić pracownika, który w trakcie zwolnienia lekarskiego wziął ślub?
 • Czy pracodawca może wprowadzić limit przerw fizjologicznych?
 • Czy skierowanie na profilaktyczne dania okresowe może ulec przedawnieniu?
 • Czy śmierć rodzica pracownika, podczas jego pobytu na urlopie wypoczynkowym przerywa ten urlop?
 • Czy podczas 15-minutowej przerwy śniadaniowej pracownik może opuścić zakład pracy w celu udania się do punktu gastronomicznego w celu zakupu posiłku?

Szkolenia z prawa pracy prowadzone przez doświadczoną kadrę

Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów z szerokimi kompetencjami. Nasi specjaliści przez cały czas dbają o swój rozwój, aby zawsze móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, jakie są potrzeby i oczekiwania uczestników naszych szkoleń, dlatego staramy się, aby spełnić wszystkie preferencje i wyjść naprzeciw wszystkim problemom. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne oczekiwania, ale jesteśmy przekonani, że nasze szkolenia zaspokoją je w pełni. Nasi specjaliści wybierają kompleksowe rozwiązania. W swojej pracy łączą istotną wiedzę teoretyczną z przydatnymi umiejętnościami praktycznymi. Na każdym etapie stawiamy na profesjonalizm. Dzięki temu nasze warsztaty są zawsze ciekawe, angażujące, rzetelne i merytoryczne.

Profesjonalne szkolenie i kurs prawo pracy w ofercie Szkolenia Semper

Kodeks pracy to obszerny dokument omawiający wszystkie niezbędne kwestie z zakresu stosunku umowy o pracę. Każda osoba z kadry kierowniczej, działów kadr, HR i właściciele firm powinny znać i umieć stosować w praktyce wszystkie obowiązujące przepisy. Nasze warsztaty to doskonała okazja, aby tę wiedzę usystematyzować i poszerzyć. Warto szczegółowo znać swoje prawa i obowiązki. Zależy nam na tym, aby każdy uczestnik naszego szkolenia czuł się pewnie i swobodnie podczas wykonywania swoich obowiązków związanych z prawem pracy. Zapoznaj się z naszym terminarzem, wybierz rodzaj szkolenia (stacjonarne lub online), lokalizację i wypełnij formularz rejestracyjny. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Niezależnie od typu szkolenia, nasze warsztaty prowadzone są w małych grupach, tak aby każdemu uczestnikowi poświęcić odpowiednią ilość czasu. Każdy uczestnik może brać aktywny udział w naszych kursach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń i usług, jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo wszystko, czego potrzebujecie. Szczególną uwagę warto poświęcić na:

Wierzymy, że dzięki naszym szkoleniom uczestnicy nie tylko będą mieli możliwość uporządkowania swojej wiedzy, ale przede wszystkim, że zdobędą nowe lub poszerzą posiadane kompetencje. Wiemy jak ważna i przydatna jest szczegółowa znajomość prawa pracy i przepisów pokrewnych. Nie czekaj, zapisz się na szkolenie już teraz!


Liczba szkoleń: 718
Termin Tytuł szkolenia Miejsce Czas
trwania
Koszt Formularz zgłoszenia
od: 2023-10-03
do: 2023-10-06
Zakopane
Specjalista ds. kadr i płac 2023/2024. Kompendium prawa pracy i naliczania wynagrodzeń w praktyce. 3-dniowe szkolenie w Zakopanem (noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia)Zakopane 3 dni
(24 h)
2190 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-05
do: 2023-10-06
Warszawa
Zarządzanie międzypokoleniowe - czyli jak prowadzić zespół pracowników w różnym wieku? 2-dniowe warsztaty praktyczne i konsultacje.Warszawa 2 dni
(16 h)
1450 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-05
do: 2023-10-06
Warszawa
Narzędzia IT w zarządzaniu projektami -2-dniowe warsztaty komputerowe pozwalające na wprowadzenie usprawnień w organizacji.Warszawa 2 dni
(16 h)
1590 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-05
do: 2023-10-06
Poznań
MS EXCEL dla zaawansowanych - Analiza danych i prezentacja analizy danych (Advanced Excel) - 2-dniowe warsztaty szkoleniowe.Poznań 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-05
do: 2023-10-06
Poznań

OSTATNIE
WOLNE MIEJSCA
Komunikacja interpersonalna w pracy zawodowej - 2-dniowe warsztaty praktyczne pozwalające na zwiększenie skuteczności rozwiązywania konfliktów i osiągania celów własnych i organizacji.Poznań 2 dni
(16 h)
1340 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-09
do: 2023-10-10
Wrocław
Zarządzanie szkoleniami w praktyce oraz efektywna identyfikacja potrzeb szkoleniowych. Inspirujący trening w formie symulacji, gier i ćwiczeń.Wrocław 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-09
do: 2023-10-10
Poznań
Profesjonalny telemarketing i obsługa klienta przez telefon - 2-dniowe warsztaty praktyczne uwzględniające indywidualne potrzeby uczestników szkolenia oraz charakter ich pracy.Poznań 2 dni
(16 h)
1350 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-10
do: 2023-10-13
Zakopane
Ochrona Danych Osobowych - Kompendium dobrych praktyk po wprowadzeniu stanu prawnego od 25.05.2018r. (RODO)- 3-dniowe szkolenie w Zakopanem (noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).Zakopane 3 dni
(24 h)
2190 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-11
do: 2023-10-11
Warszawa
Zatrudnienie osób niepełnosprawnych w praktyce. 1-dniowe warsztaty szkoleniowe.Warszawa 1 dzień
(8 h)
790 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-11
do: 2023-10-11
Warszawa
Zatrudnianie cudzoziemców w praktyce. Kompendium podstaw prawnych i obowiązków pracodawców 1-dniowe warsztaty szkoleniowe. Zmiany w zatrudnieniu cudzoziemców w 2022/2023 r.Warszawa 1 dzień
(8 h)
690 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-11
do: 2023-10-12
Gdańsk
Proces legislacyjny i zasady techniki prawodawczej w praktyce. 2-dniowe szkolenie warsztatowe.Gdańsk 2 dni
(16 h)
1490 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-12
do: 2023-10-13
Warszawa

OSTATNIE
WOLNE MIEJSCA
Zarządzanie projektami w praktyce - planowanie, kontrolowanie, zarządzanie czasem, zmianą oraz komunikacją przy wykorzystaniu praktycznych i sprawdzonych narzędzi.Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-12
do: 2023-10-13
Warszawa
Rozliczanie wynagrodzeń i podróży służbowych w projektach unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne.Warszawa 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-12
do: 2023-10-13
Kraków
Lean Management i KAIZEN Start. Szkolenie dla początkujących oraz rozpoczynających wdrażanie ciągłego doskonalenia w organizacji - 2-dniowe warsztaty praktyczne.Kraków 2 dni
(16 h)
1580 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-12
do: 2023-10-13
Warszawa
CZAS PRACY 2022/2023 - praktyczne aspekty planowania i rozliczenia - 2-dniowe szkolenie warsztatowe.Warszawa 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-12
do: 2023-10-13
Warszawa
5S w praktyce - organizacja miejsca pracy - 2-dniowe warsztaty szkoleniowe i gra symulacyjna.Warszawa 2 dni
(16 h)
1580 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-13
do: 2023-10-13
Poznań
Odpowiedzialność członków zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na podstawie art. 299 kodeksu spółek handlowych -1-dniowe szkolenie warsztatowe.Poznań 1 dzień
(8 h)
690 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-13
do: 2023-10-13
Wrocław
Inwentaryzacja roczna w podmiotach gospodarczych - 1-dniowe warsztaty praktyczne.Wrocław 1 dzień
(8 h)
690 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-16
do: 2023-10-17
Kraków
Zarządzanie stresem i radzenie sobie z wypaleniem zawodowym w pracy urzędnika - 2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne.Kraków 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-16
do: 2023-10-17
Warszawa
Savoir vivre i etykieta w kontaktach zawodowych - 2-dniowe warsztaty zdradzające tajniki profesjonalnego zachowania w praktyce.Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-16
do: 2023-10-17
Warszawa

OSTATNIE
WOLNE MIEJSCA
Prawidłowe zamykanie projektów współfinansowanych ze środków unijnych w praktyce (końcowe rozliczanie projektu, kontrola, monitorowanie trwałości projektu). Szkolenie w formie warsztatów i analiz.Warszawa 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-16
do: 2023-10-17
Kraków
Organizacja pracy menedżera w praktyce -2-dniowe warsztaty budowania efektywności i satysfakcji zawodowej. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].Kraków 2 dni
(16 h)
1450 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-16
do: 2023-10-17
Poznań
Kodeks Spółek Handlowych (KSH). Kompendium obowiązujących przepisów - 2-dniowe warsztaty praktyczne.Poznań 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-16
do: 2023-10-17
Warszawa
Kaizen personalny Strategia zwiększania własnej produktywności -2-dniowe warsztaty praktyczne.Warszawa 2 dni
(16 h)
1490 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-16
do: 2023-10-17
Warszawa

OSTATNIE
WOLNE MIEJSCA
Kadry i płace 2022/2023 w praktyce. Kompleksowe warsztaty z zakresu prawa pracy i naliczania wynagrodzeń.Warszawa 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-16
do: 2023-10-17
Poznań
Kadry i płace 2022/2023 w praktyce. Kompleksowe warsztaty z zakresu prawa pracy i naliczania wynagrodzeń.Poznań 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-16
do: 2023-10-17
Warszawa
Finanse dla menedżerów - Kompendium najważniejszych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. 2-dniowe warsztaty szkoleniowe.Warszawa 2 dni
(16 h)
1490 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-16
do: 2023-10-17
Warszawa
Autoprezentacja i wystąpienia publiczne w praktyce. 2-dniowe szkolenie kreowania własnego wizerunku i profesjonalnego budowania relacji z audytorium (ćwiczenia przy pomocy mikrofonu i kamery video).Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-17
do: 2023-10-18
Warszawa
Podstawy rachunkowości z uwzględnieniem najnowszych zmian - 2-dniowe warsztaty praktyczne.Warszawa 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-18
do: 2023-10-18
Warszawa
Skargi, wnioski i petycje w ogólnym postępowaniu administracyjnym warsztaty praktyczne.Warszawa 1 dzień
(8 h)
690 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-18
do: 2023-10-19
Warszawa
Bezpieczeństwo Firm i Instytucji w praktyce - zabezpieczenia dokumentów i plików, ludzi, budynków na wypadek sytuacji kryzysowej. 2-dniowe szkolenie i konsultacje.Warszawa 2 dni
(16 h)
1490 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Kraków
Zarządzanie Zespołem w Administracji Publicznej - Inspirujące warsztaty praktyczne i efektywny plan zmiany osobistej.Kraków 2 dni
(16 h)
1190 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Warszawa
Zarządzanie Projektami w Administracji Publicznej - 2-dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium najskuteczniejszych metodyk.Warszawa 2 dni
(16 h)
1190 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Kraków
Wykorzystanie sztucznej inteligencji (artificial intelligence, AI) w pracy urzędnika- 2-dniowe warsztaty szkoleniowe zwiększające wydajność i efektywność działań.Kraków 2 dni
(16 h)
1580 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Warszawa

OSTATNIE
WOLNE MIEJSCA
Umowy cywilnoprawne w obrocie gospodarczym i ich należyte zabezpieczenie -2-dniowe warsztaty praktyczne.Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Warszawa
Równość szans w procesie przygotowania wniosków aplikacyjnych, realizacji i kontroli projektów współfinansowanych ze środków unijnych. 2-dniowe szkolenie praktyczne.Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Warszawa
Profesjonalna rekrutacja pracowników w praktyce. Inspirujące warsztaty zwiększające efektywność procesów rekrutacyjnych w organizacji.Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Kraków
Prawo Pracy w praktyce - Najnowsze zmiany 2023 - Kompendium obowiązujących przepisów. 2-dniowe szkolenie warsztatowe.Kraków 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Poznań
Prawo Pracy w praktyce - Najnowsze zmiany 2023 - Kompendium obowiązujących przepisów. 2-dniowe szkolenie warsztatowe.Poznań 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Warszawa
Praktyczne wykorzystanie aplikacji MS EXCEL - do tworzenia analiz i prezentacji danych - 2-dniowe warsztaty komputerowe pozwalające na wprowadzenie usprawnień w organizacji.Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Kraków
Praktyczne wykorzystanie aplikacji MS EXCEL - do tworzenia analiz i prezentacji danych - 2-dniowe warsztaty komputerowe pozwalające na wprowadzenie usprawnień w organizacji.Kraków 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Kraków
MOBBING I PRZECIWDZIAŁANIE MOBBINGOWI (aspekty psychologiczne, społeczne, prawne) 2-DNIOWE WARSZTATY PRAKTYCZNE.Kraków 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Kraków
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].Kraków 2 dni
(16 h)
1190 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Gdańsk
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].Gdańsk 2 dni
(16 h)
1190 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Warszawa
Efektywne delegowanie zadań, uprawnień i odpowiedzialności za ich realizację- 2-dniowe warsztaty praktyczne. Popraw skuteczność działania zespołu i pracowników!Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Gdańsk

OSTATNIE
WOLNE MIEJSCA
Efektywne delegowanie zadań, uprawnień i odpowiedzialności za ich realizację- 2-dniowe warsztaty praktyczne. Popraw skuteczność działania zespołu i pracowników!Gdańsk 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-19
do: 2023-10-20
Warszawa
Budowanie zespołu i współpraca w zespole praktyczny 2-dniowy warsztat dla liderów dbających o wzrost motywacji i zaangażowania w realizację celów przez pracowników.Warszawa 2 dni
(16 h)
1490 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-23
do: 2023-10-24
Warszawa
Obsługa Klienta w Administracji Publicznej - profesjonalne warsztaty i ćwiczenia radzenia sobie w kłopotliwych sytuacjach występujących w praktyce urzędniczej.Warszawa 2 dni
(16 h)
1190 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-23
do: 2023-10-24
Warszawa
Naliczanie wynagrodzeń w praktyce w świetle zmian -2-dniowe warsztaty i konsultacje.Warszawa 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-10-23
do: 2023-10-24
Wrocław
Kodeks Spółek Handlowych (KSH). Kompendium obowiązujących przepisów - 2-dniowe warsztaty praktyczne.Wrocław 2 dni
(16 h)
1290 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF

Ostatnio na blogu

Umiejętności do CV co wpisać, aby zainteresować rekrutera?

Szukasz pracy? Zanim zaczniesz szukać perspektywicznych ofert, musisz przygotować CV. Jedną z obowiązkowych sekcji w tym dokumencie umiejętności. Jakie umiejętności do CV wpisać, aby...
Zarządzanie projektem co to jest i na czym polega?

Budowa domu, stworzenie strony internetowej czy produkcja innowacyjnej przetwornicy napięciowej to projekty wieloetapowe. Aby osiągnąć wyznaczone cele w założonym terminie i budżecie, firmy...
Metodyki zarządzania projektem rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł