telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
doradztwo@szkolenia-semper.pl Kontakt

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Doświadczeni praktycy SEMPER zapewnią Ci wsparcie w wielu dziedzinach prawa!

Organizacja szkoleń Semper Doradztwo Prawne online

Doradztwo Prawne online


Doradztwo prawne przez internet pozwala szybko i w dowolnym momencie uzyskać niezbędną pomoc prawną. Przedsiębiorcy, osoby fizyczne czy pracownicy jednostek publicznych mogą rozwiać swoje wątpliwości bez opuszczania domu, czy biura, a to z kolei pozwala zaoszczędzić czas. Porady prawne online to także natychmiastowy dostęp do specjalistów z wielu dziedzin.

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji Semper współpracuje z prawnikami o różnych specjalizacjach, dzięki czemu możemy zagwarantować zdalne doradztwo prawne na wysokim poziomie. Wielu ze współpracujących z nami prawników to wykładowcy akademiccy oraz doświadczeni praktycy o rozległej wiedzy.

Profesjonalna pomoc prawna online

CENTRUM PROFESJONALNEGO DORADZTWA PRAWNEGO SEMPER to zespół doświadczonych ekspertów i radców prawnych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, zapewnia sprawną, rzetelną i fachową pomoc jednostkom publicznym, podmiotom gospodarczym oraz osobom indywidualnym.

  • Doradztwo prawne

  • Przygotowywanie pism, opinii, odwołań

  • Sporządzanie i analiza umów, regulaminów oraz wzorów dokumentów

Porada prawna online – dla kogo?

Konsultacje prawne online to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, która potrzebuje pilnej, specjalistycznej pomocy, ale nie ma czasu na samodzielne szukanie prawnika i spotkania w siedzibie kancelarii. Oferowane przez nas porady prawne online dedykujemy osobom fizycznym i przedsiębiorcom. Zapewniamy także doradztwo prawne jednostkom publicznym.

Spotkanie z prawnikiem online to sposób, aby rozwiać swoje wątpliwości oraz uzyskać pomoc eksperta w zakresie m.in. przygotowania umów czy pism do urzędów. Porada prawna online może dotyczyć także analizy dostarczonych przez Ciebie dokumentów, w tym przede wszystkim umów czy regulaminów.

Jak wyglądają konsultacje prawne online?

Porada prawna online odbywa się po zaakceptowaniu przygotowanej przez nas oferty. Krótki opis sprawy, jaki dociera do naszego Centrum wraz z zapytaniem o spotkanie z prawnikiem online, pozwala nam od razu znaleźć specjalistów z dziedziny, której dotyczy problem. Po wyrażeniu zgody na warunki konsultacji ustalany jest termin udzielenia pomocy prawnej.

Wirtualne porady prawne organizujemy w dogodnym dla Ciebie terminie. Pomoc prawna online ukierunkowana jest na rozwiązanie Twojego problemu – specjalista udziela odpowiedzi na pytania, rozwiewa wątpliwości i wskazuje korzystne rozwiązania.

SCHEMAT DZIAŁANIA:

1. ZADAJ PYTANIE UZUPEŁNIAJĄC FORMULARZ
2. OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ USŁUGI PRAWNEJ WRAZ Z PRZEWIDYWANYM TERMINEM JEJ REALIZACJI
3. UZYSKAJ RZETELNĄ USŁUGĘ PRAWNĄ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ PRAKTYKÓW Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM


W celu uzyskania bezpłatnej wyceny pomocy prawnej
skorzystaj z poniższego formularza:

Aby wysłać pytanie, proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone *.
Zadaj pytanie i otrzymaj błyskawiczną wycenę usługi prawnej.


* Treść zapytania:

Dołącz plik z dokumentem do analizy (opcjonalnie):
Wybierz plik PDF

* Imię i nazwisko:

* Numer telefonu:

* Adres e-mail:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Profesjonalnego Doradztwa Prawnego SEMPER w celu: dokonania wyceny usługi doradztwa prawnego. Zgoda dotyczy danych osobowych zawartych w formularzu zapytania: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail.

Wymienione dane osobowe będą przechowywane w formie umożliwiającej identyfikację osoby, której dane dotyczą, przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do wskazanych celów, w których dane te są przetwarzane. Zgodę można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest możliwe poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: rodo@szkolenia-semper.pl

Brak wyrażenia zgody uniemożliwi realizację wskazanych w treści zgody celów (dokonanie wyceny usługi doradztwa prawnego).

*

* Przepisz kod:

Ile trwa porada prawna online?

Wirtualne porady prawne dostępne w naszej ofercie to odpowiedź na potrzeby naszych Klientów, którym zależy nie tylko na łatwej dostępności do specjalistów ze swojej branży, ale także oszczędności czasu. Pomoc prawna online jest w pełni dostosowana do potrzeb i preferencji naszych Kontrahentów. Wszystkie konsultacje prawne są rozpatrywane w sposób indywidualny, dlatego spotkanie z prawnikiem online uzależnione jest od poziomu skomplikowania sprawy.

Wszystkie niezbędne informacje będą podane w bezpłatnej wycenie przygotowanej na podstawie formularza dostępnego na stronie. Nasze doradztwo prawne online to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów.

Doradztwo prawne – cennik

Interesuje Cię pomoc prawna online? Zapraszamy do kontaktu – aby poznać koszt usługi, wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na naszej stronie. Wyceny usługi dokonujemy bezpłatnie i indywidualnie dla każdego Klienta, uwzględniając nakłady pracy i stopień skomplikowania sprawy. Z tego względu wymagamy krótkiego opisu sprawy, dzięki czemu będziemy mogli od razu znaleźć eksperta z danej dziedziny. Pomoc prawna online, jaką oferuje Centrum Semper, zapewnia dostęp do najlepszych specjalistów w krótkim czasie. Przy pomocy naszych ekspertów masz szansę szybko uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i dzięki temu ustrzec się przed popełnieniem kosztownych błędów.

W RAMACH WSPÓŁPRACY GWARANTUJEMY:

1. Bezpłatną wycenę usługi prawnej.
2. Pełną anonimowość (zapewniamy dyskrecję i pełną ochronę przekazanych nam informacji i dokumentów).
3. Dostęp do wiedzy kilkudziesięciu ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa.
4. Wygodę (doradztwo prawne bez wychodzenia z biura/domu).
5. Szybką, sprawną i rzetelną pomoc (działamy błyskawicznie oraz z zachowaniem najwyższych i nowoczesnych standardów).
6. Szczególną staranność (naszym priorytetem jest opracowanie optymalnych rozwiązań prawnych dbałość o zabezpieczenie interesów naszych Klientów).


DORADZTWO PRAWNE ONLINE

Doradztwo prawne
Przygotowywanie pism, opinii, odwołań
Sporządzanie i analiza umów, regulaminów oraz wzorów dokumentów
WIRTUALNE SPOTKANIE Z PRAWNIKIEM

Ustal termin indywidualnej telekonferencji z naszym ekspertem i podczas wirtualnego spotkania "na żywo" uzyskaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
DOSTĘP DO KILKUDZIESIĘCU EKSPERTÓW Z RÓŻNYCH DZIEDZIN

Zapewniamy dostęp do wiedzy kilkudziesięciu ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa.
Centrum Profesjonalnego Doradztwa Prawnego
Warto Zobaczyć

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł