Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Szkolenia z komunikacji

Szkolenia z komunikacji

 

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ Z ZAKRESU KOMUNIKACJI

 

Mogłoby się wydawać, że komunikacja to coś, co przychodzi nam naturalnie i nie ma potrzeby nad nią pracować. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od prawidłowej komunikacji w zespole. Warto wiedzieć, że znaczna część problemów z osiągnięciem wyznaczonych celów wynika ze złej lub słabej komunikacji interpersonalnej w grupie. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy kompleksowe szkolenie z zakresu komunikacji interpersonalnej.

Dlaczego szkolenia z komunikacji są przydatne?

Nie istnieje jednak jeden uniwersalny model komunikacji, który umożliwiłby łatwą realizację dowolnych celów biznesowych. W miejscu, w którym pojawia się, funkcjonuje i działa kilka osób, prędzej czy później dochodzi do konfliktu – czy to powodowanego odmiennością celów i poglądów, czy też takiego, który wynika z niemożności realizowania własnych zamierzeń bez ustępstw.

Problemy komunikacyjne to coś, z czym można sobie mimo wszystko poradzić. Wystarczy znaleźć rozwiązania odpowiednie dla danej grupy pracowników, dostosowane do specyfiki działalności. Pomogą w tym Państwu nasze profesjonalne szkolenia z komunikacji.

Na to, jak się komunikujemy, wpływ ma wiele różnych elementów – między innymi zróżnicowane osobowości pracowników, ich umiejętności – nadawania komunikatów, odbierania ich oraz argumentowania. Na komunikację wpływają też często odmienne cele pracowników oraz ich poglądy. Wszystkie aspekty poruszamy, realizując szkolenie z komunikacji.

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej – kto powinien się zapisać?

Przygotowaliśmy dla Państwa szkolenia z komunikacji interpersonalnej, dedykowane pracownikom różnych przedsiębiorstw i organizacji. Nasze szkolenia mają charakter zamknięty, dzięki czemu mogą być przeprowadzane w grupie odbiorców jednej firmy czy instytucji.

Dzięki temu możemy dobrze zapoznać się ze specyfiką Państwa pracy oraz jej kulturą organizacyjną, co zwiększa skuteczność naszych szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową!

Jakie są korzyści z udziału w szkoleniu z komunikacji interpersonalnej?

W każdej grupie wprowadzić można działania, które pozwolą usprawnić i polepszyć komunikację w zespole. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze szkolenia, które nauczy skutecznego pokonywania barier komunikacyjnych, dobierania odpowiednich komunikatów w kontekście do określonej sytuacji oraz efektywnego ich przekazywania.

Pamiętajmy, że komunikacja to jeden z najważniejszych czynników, które decydują o sukcesie przedsiębiorstwa. Komunikacja to obok strategii firmy najistotniejszy element prowadzenia każdego biznesu. Pokaże to Państwu nasze szkolenie.

Szkolenia z komunikacji z wyspecjalizowaną kadrą

Wiemy, że odpowiednia komunikacja interpersonalna w firmie ma znaczenie strategiczne nie tylko dla realizacji celów, ale także dla dalszego rozwoju i prawidłowego funkcjonowania całej instytucji, dlatego nasze szkolenia prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Tym samym są one nie tylko solidnie opracowane zgodne z aktualną wiedzą, ale także atrakcyjne i ciekawe. Uczestnictwo w naszych szkoleniach z zakresu komunikacji międzyludzkiej to czysta przyjemność.

Nasza kadra to specjaliści z pasją do dzielenia się wiedzą, którzy mają wieloletnie, bogate i unikalne doświadczenie w branży i którzy nieustannie poszerzają swoje kompetencje. Dzięki temu przez cały czas mogą świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szkolenie z komunikacji interpersonalnej z naszymi ekspertami pomoże Ci ogarnąć informacyjny chaos w Twojej firmie. Miej wpływ na sukces i popraw relacje ze swoimi współpracownikami.

Szkolenia online z komunikacji

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w naszych szkoleniach online z komunikacji!


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim