Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Szkolenia prawo autorskie

Szkolenia prawo autorskie

Prawo autorskie pomimo szczegółowej ustawy może budzić wiele wątpliwości. W wielu kwestiach konieczna jest indywidualna interpretacja, ponieważ nie zawsze da się jasno określić, co podlega ochronie. Znajomość praw i obowiązków wynikających z ochrony praw autorskich czy tzw. dozwolonego użytku to podstawa funkcjonowania wielu firm i instytucji. Nieznajomość prawa szkodzi, a łamanie praw autorskich może skutkować dotkliwymi sankcjami. Nasze szkolenia z zakresu prawa autorskiego to idealny sposób na rozszerzenie swoich kompetencji i kompleksowe pozyskanie najważniejszych informacji.

Liczba szkoleń: 5
Termin Tytuł szkolenia Miejsce Czas
trwania
Koszt Formularz zgłoszenia
od: 2023-04-20
do: 2023-04-21
Warszawa
Prawo autorskie i prawa pokrewne - Kompendium obowiązujących przepisów w praktyce. 2-dniowe warsztaty szkoleniowe i konsultacje. Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-05-04
do: 2023-05-05
Wrocław
Prawo autorskie i prawa pokrewne - Kompendium obowiązujących przepisów w praktyce. 2-dniowe warsztaty szkoleniowe i konsultacje. Wrocław 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-06-15
do: 2023-06-16
Warszawa
Prawo autorskie i prawa pokrewne - Kompendium obowiązujących przepisów w praktyce. 2-dniowe warsztaty szkoleniowe i konsultacje. Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-07-20
do: 2023-07-21
Kraków
Prawo autorskie i prawa pokrewne - Kompendium obowiązujących przepisów w praktyce. 2-dniowe warsztaty szkoleniowe i konsultacje. Kraków 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
od: 2023-08-24
do: 2023-08-25
Warszawa
Prawo autorskie i prawa pokrewne - Kompendium obowiązujących przepisów w praktyce. 2-dniowe warsztaty szkoleniowe i konsultacje. Warszawa 2 dni
(16 h)
1390 zł/netto Pobierz
PDF
Wypełnij online lub Pobierz PDF
1

Prawo autorskie – tematyka i zakres szkolenia


Każdy uczestnik naszego szkolenia zdobędzie solidne podstawy z zakresu obowiązujących przepisów prawnych dotyczących prawa autorskiego i praw pokrewnych. Ponadto poszerzy swoje umiejętności z tworzenia i weryfikacji prawnie skutecznych umów. Dodatkowo nauczy się, jak konstruować zabezpieczenia umów, które dotyczą autorskich praw majątkowych lub upoważniają do korzystania z utworu w rozumieniu prawa autorskiego. Nasi kursanci zdobędą także wiedzę o istniejących w polskim prawie instrumentach ochrony prawa autorskiego i praw pokrewnych oraz zasad odpowiedzialności za naruszenie tych praw. Niewątpliwą korzyścią uczestnictwa w naszym szkoleniu jest możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z radcą prawnym.

Do kogo skierowane jest szkolenie z prawa autorskiego?


Program szkolenia z prawa autorskiego skonstruowaliśmy tak, aby mogli z niego skorzystać wszyscy pracownicy sektora prywatnego i publicznego, dla których znajomość prawa autorskiego i praw pokrewnych jest niezbędna do prawidłowego i odpowiedzialnego pełnienia obowiązków służbowych. Z tych względów nasze warsztaty kierujemy przede wszystkim do:
• pracowników jednostek publicznych oraz instytucji kulturalnych,
• pracowników jednostek badawczo-naukowych,
• osób, które współpracują z pracowniami architektonicznymi i urbanistycznymi,
• pracowników IT,
• wydawnictw reklamowych,
• wytwórni, muzycznych i filmowych,
• pracowników agencji fotograficznych,
• firm oferujących usługi audiowizualne.

Jesteśmy przekonani, że każda osoba zainteresowana tematyką praw autorskich i praw pokrewnych dzięki naszym szkoleniom poszerzy swoje kompetencje i zyska swobodę w poruszaniu się w kwestiach związanych z ochroną utworów.

Profesjonalna kadra na szkoleniach z zakresu prawa autorskiego


Wszystkie nasze szkolenia prawnicze prowadzone są przez najlepszych ekspertów z branży. Nasi wykładowcy to zespół ludzi z pasją nie tylko do nauczania, ale przede wszystkim do ciągłego poszerzania swoich kompetencji i kwalifikacji, co bezpośrednio przekłada się na jakość naszych warsztatów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw wszystkim preferencjom naszych klientów i sprostać ich oczekiwaniom. Wiemy, jak rozwiązywać trudności, z jakimi przychodzą uczestnicy naszych szkoleń.

Każdy program warsztatów jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Zajęcia są merytoryczne, przekazywane informacje rzetelne, a całość ciekawie zaprezentowana. Kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne, co przekłada się na swobodne poruszanie się w zawiłych kwestiach związanych z prawem autorskim. Udział w szkoleniu z zakresu prawa autorskiego daje dodatkowo możliwość konfrontacji i wymiany doświadczeń z różnymi przedstawicielami działającymi w tej samej branży.

Szkolenia online z prawa autorskiego


Nie masz możliwości wzięcia udziału w naszym szkoleniu stacjonarnym? Nic straconego. W naszej ofercie dostępne są szkolenia z prawa autorskiego w formie online. W czasie rzeczywistym uczestnicy warsztatów biorą aktywny udział w zajęciach, realizując podobny plan szkolenia, jak w przypadku szkoleń stacjonarnych. Nie zawsze istnieje możliwość dojazdów na warsztaty stacjonarne, a szkolenie online rozwiązuje ten problem. Wygodnie, oszczędzając czas i bez wychodzenia z domu, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Wystarczy, że masz do dyspozycji komputer (lub telefon) z dostępem do sieci. Znajdź termin, który Cię interesuje i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.


ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł