Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Szkolenie dla trenerów biznesu

Szkolenie dla trenerów biznesuSPRAWDŹ SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SZKOLENIA:
 Profesjonalny Trener Biznesu -3-dniowe warsztaty doskonalenia kluczowych umiejętności trenerskich. Dowiedz się jak utrzymywać zainteresowanie uczestników oraz jak efektywnie wykorzystać różne pomoce i techniki szkoleniowe.
 Bardzo miło nam poinformować Państwa, że Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji realizuje również projekty szkoleń dla trenerów, co jest efektem ogromnego zaangażowania, jakie wkładamy w oferowane przez nas usługi szkoleniowo-doradcze.

W pełni autorskie szkolenia trenerskie

Przygotowane programy szkoleń to autorskie programy trenerskie współpracujących z nami specjalistów w zakresie szkoleń, którzy pragną przekazać przyszłym trenerom cenną wiedzę zaczerpniętą ze zdobytego doświadczenia i pragną podzielić się z nimi swoimi umiejętnościami.

Zapisując się na szkolenia dla trenerów biznesu właśnie u nas, możesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem osób, których doświadczenie jest liczone w setkach godzin.

Szkolenie dla trenerów z doświadczeniem i bez

Do udziału w przygotowanych szkoleniach zapraszamy zarówno wszystkie osoby debiutujące jako trener, jak i osoby, które mają za sobą wielogodzinną praktykę szkoleniową lub też podejmują się nowych zadań i pragną poznać od strony praktycznej, jak wygląda pełny proces uczenia i tworzenia wartościowych projektów rozwojowych.

Szkolenia dla trenerów biznesu dostępne w ofercie SEMPER poruszają różne zagadnienia, w zależności do stopnia zaawansowania uczestników. Proponujemy:
• trener biznesu – kurs dla początkujących. W jego trakcie przyszli trenerzy mogą zapoznać się m.in. z zasadami prowadzenia szkoleń, a także wypróbować w praktyce różne narzędzia z warsztatu trenera,
• kurs trenera biznesu dla zaawansowanych. Celem tych szkoleń jest rozwój określonych umiejętności trenerów, np. z zakresu emisji głosu, mowy ciała czy świadomego prezentowania i przekazywania wiedzy.

Tylko praktyka - szkolenia trenerskie 

Podczas naszych warsztatów praktycznych nasi Uczestnicy uczą się, ćwiczą, a potem wdrażają sprawdzone narzędzia, techniki oraz strategie i metody stosowane przez najlepszych trenerów, dzięki czemu każdy nasz Uczestnik szkolenia trenerskiego może być pewien, że otrzyma potężną dawkę rzetelnej wiedzy i nowych umiejętności.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kompetencyjne 3-dniowe szkolenia trenerskie biznesu, podczas których Uczestnicy mogą skupić się nie tylko na ćwiczeniu praktycznych umiejętności, ale także na własnym rozwoju autorskiego warsztatu oraz ekspresji i swojej trenerskiej osobowości. Oferujemy Państwu również warsztaty przygotowane indywidualnie i dopasowane stricte do Państwa potrzeb. Zapraszamy również na inne szkolenia biznesowe.

Szkolenia dla trenerów biznesu – kto powinien się zapisać?

Szkolenia trenerów to oferta skierowana do osób posiadających wiedzę z różnych obszarów, które chcą w sposób efektywny szkolić innych, np. przeprowadzając szkolenia wewnątrz firmy. Kurs trenera biznesu jest też dedykowany:

  • osobom, które na co dzień pracują z grupami i chcą podnieść swoje kwalifikacje z zakresu różnych metod szkoleniowych,

  • trenerom świadomym swoich słabych stron, nad którymi chcą oni pracować w kameralnym, inspirującym gronie,

  • każdemu, kto w przyszłości chce pracować jako trener biznesu i chce się do tego odpowiednio przygotować.

Kurs trenera biznesu – jakie umiejętności nabędziesz? 

Program każdego szkolenia trenerów jest tak opracowany, aby uczestnicy rozwijali swoje umiejętności. Otrzymasz też feedback, dzięki czemu dowiesz się, nad czym jeszcze warto popracować.

Trener biznesu to kurs, dzięki któremu dowiesz się:

  • czym się kierować przy wyborze metody pracy z grupą,

  • jak opracować plan szkolenia,

  • co robić, aby nawiązać kontakt z grupą,

  • jak skutecznie angażować uczestników,

  • jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami podczas szkoleń,

  • w jaki sposób odpowiadać na pytania uczestników szkoleń.

Szkolenia dla trenerów biznesu z wyspecjalizowaną kadrą 

Organizowane przez nas szkolenia dla trenerów biznesu są prowadzone przez ekspertów – trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli zależy Ci na solidnej dawce wiedzy i możliwości poszerzania swoich umiejętności w ramach niewielkiej grupy, skorzystaj z naszej oferty – już dziś zapisz się na profesjonalne szkolenia trenerów.

Szkolenia online dla trenerów biznesu

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych szkoleniach online dla trenerów biznesu!

Inne oferowane szkolenia:ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł