Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Szkolenia dla Urzędników Szkolenia dla Pracowników PUP

Szkolenia dla Pracowników PUP

Praca w Powiatowym Urzędzie Pracy wymaga kompleksowej wiedzy z wielu dziedzin. Na co dzień pracownicy każdego szczebla zmagają się różnorodnymi zagadnieniami i problemami, a sprawne działanie ośrodka zapewni tylko odpowiednia wiedza teoretyczna poparta praktyką. Zdobędziesz ją dzięki naszym szkoleniom dla pracowników PUP. W dynamicznie zmieniającym się środowisku trzeba być przygotowanym na różne sytuacje, w tym na konieczność sprawnego rozwiązywania problemów. Szkolenie usprawnia więc pracę całego ośrodka i pozwala urzędnikom wykonywać swoje zadania na najwyższym poziomie.

Szkolenia dla Pracowników Powiatowych Urzędów Pracy

Pracownicy Powiatowych Urzędów Pracy są zazwyczaj przydzieleni do konkretnych stanowisk. Jednak te nierzadko wymagają rozległej wiedzy z wielu dziedzin – prawa, ekonomii, administracji, socjologii, a czasem i psychologii. Oczywiście, nie chodzi tutaj o specjalizację w danej dziedzinie, ale o zdobycie odpowiednich umiejętności, które np. pozwolą odesłać danego interesanta do bardziej kompetentnej osoby. 

Co więcej, każdego roku wchodzą w życie nowe przepisy i poprawiane są stare. Konieczne jest więc aktualizowanie swoich informacji, aby nie wprowadzać w błąd innych osób oraz pracowników. Szkolenia dla pracowników Powiatowych Urzędów Pracy uczulają uczestników na takie sytuacje i pozwalają im lepiej się do nich przygotować. Nie tylko zwiększa to kompetencje, ale również poprawia pewność siebie – tak kluczową w pracy z ludźmi.

Polecane szkolenia

Szkolenia dla Pracowników Wojewódzkich Urzędów Pracy

Szkolenia dla urzędników PUP warto podzielić ze względu na stopień danych jednostek samorządowych, ponieważ zakres prac może się różnić ze względu na szczebel terytorialny. Stąd też szkolenie dla urzędników z okręgów wojewódzkich często dotyczy innych zagadnień niż analogiczne szkolenie na poziomie powiatowym. Sprawdź więc, które z nich jest dla Ciebie odpowiednie. 

Zalety szkolenia dla Urzędników PUP

Zalety szkoleń dla pracowników PUP są niezliczone. Wśród najważniejszych należy wymienić poszerzenie wiedzy i kompetencji nie tylko w zakresie obejmowanych stanowisk, ale również w dziedzinach pokrewnych (prawo, socjologia), których znajomość może znacząco pomóc w codziennej pracy. Dodatkowo, coroczne aktualizowanie wiedzy i umiejętności buduje pewność siebie, a ta jest wymagana w kontaktach z innymi ludźmi. Szczególnie w tak odpowiedzialnej i stresogennej pracy. 

Świadomość swoich wysokich umiejętności pozwala zachować spokój oraz powagę w różnych warunkach. Przekłada się to na profesjonalną obsługę interesantów. Pamiętaj, że podnoszenie kwalifikacji usprawnia pracę. Dzięki temu wszystkie procesy rejestracyjne lub rozwiązywanie ewentualnych problemów przebiega znacznie szybciej.

Podnieś swoje kwalifikacje i ciesz się z efektywniej wykonywanej pracy!


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim