Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte - dla kogo są przeznaczone?

Kursy typu otwartego stanowią bardzo dużą część szkoleń przeprowadzanych w Semper. Są one ogólnodostępne i przeznaczone zarówno dla firm chcących pogłębić wiedzę swoich pracowników, jak i klientów indywidualnych nastawionych na samokształcenie. Oferują bardzo wysoki poziom merytoryczny przy zachowaniu stosunkowo niskich kosztów wpisowych.

Szkolenia otwarte zostały stworzone z myślą o małych grupach pracowników, którzy w przyjaznej, profesjonalnej i cierpliwej atmosferze chcą polepszyć swoje umiejętności. Nasza kadra dba o to, by na tego typu wykładach i ćwiczeniach zawsze było miejsce na zadawanie pytań i testowanie nowo nabytej wiedzy.

Kursy otwarte, przez wzgląd na mniejszą grupę uczestników, zapewniają także więcej sposobności do interakcji z innymi osobami biorącymi udział w szkoleniu, dzięki czemu stanowią doskonałą platformę do wymieniania wiedzy i doświadczeń, a także potencjalnego nawiązywania kontaktów biznesowych. Szkolenie otwarte to także najlepszy sposób zdobywania wiedzy dla tych, którzy preferują aktywną naukę.

Szkolenia otwarte dla firm - dodatkowe informacje

Dbamy o to, by każda firma czy instytucja, niezależnie od branży, w której działa, była w stanie znaleźć u nas kursy odpowiednie dla swoich pracowników. Zatrudniamy ekspertów ze specjalistyczną wiedzą z zakresu rozliczania i księgowości projektów unijnych, zamówień publicznych, RODO i ochrony danych osobowych, zarządzania projektami i pracownikami, prawa ochrony środowiska, finansów publicznych i wielu innych zagadnień. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia otwarte na najwyższym poziomie.

Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i chętnie dostosowujemy nasz program do indywidualnych oczekiwań i stylu pracy kursantów. Z tego powodu nasze szkolenia otwarte dla firm charakteryzują się bardzo dużą skutecznością w przekazywaniu informacji i cieszą się doskonałą opinią uczestników.

Kolejna zaleta to fakt, że nasze szkolenia otwarte odbywają się w ramach cyklicznych zajęć, dlatego przyswajanie materiału jest odpowiednio rozłożone w czasie i przez to łatwiejsze.

Kursy otwarte - najlepsza oferta w sieci

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas kluczowa. Z tego powodu dbamy o to, by każde szkolenie otwarte organizowane przez Semper, charakteryzowało się wysokim poziomem merytorycznym, wykorzystaniem nowoczesnych form prezentacji, ćwiczeń i symulacji, a także atrakcyjną ceną.

Jeśli chodzi o logistykę, to szkolenia otwarte dla firm odbywają się regularnie w największych polskich miastach. Z tego powodu dojazd na miejsce, w którym odbywa się kurs, nie powinno stanowić dla nikogo dużego problemu.

Każde zaplanowane szkolenie otwarte trafia do naszego kalendarza dostępnego na stronie głównej. Zachęcamy do sprawdzenia zamieszczonych tam informacji. Być może właśnie rekrutujemy chętnych na interesujący Państwa kurs.

Profesjonalne szkolenie pracownika z pomocą Semper jest proste. Jeśli zależy Państwu na efektywności, wysokich standardach i indywidualnym podejściu do uczestników, jesteśmy najlepszym wyborem!


Ostatnio na blogu

Umiejętności do CV co wpisać, aby zainteresować rekrutera?

Szukasz pracy? Zanim zaczniesz szukać perspektywicznych ofert, musisz przygotować CV. Jedną z obowiązkowych sekcji w tym dokumencie umiejętności. Jakie umiejętności do CV wpisać, aby...
Zarządzanie projektem co to jest i na czym polega?

Budowa domu, stworzenie strony internetowej czy produkcja innowacyjnej przetwornicy napięciowej to projekty wieloetapowe. Aby osiągnąć wyznaczone cele w założonym terminie i budżecie, firmy...
Metodyki zarządzania projektem rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

24-26 kwietnia | Warszawa, Gdańsk lub Online
20-22 maja | Kraków, Poznań lub Online
10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

25-26 kwietnia | Wrocław lub Online
23-24 maja | Warszawa, Gdańsk lub Online
13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

22-23 kwietnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

29-30 kwietnia | Kraków lub Online
27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

25-26 kwietnia | Warszawa lub Online
27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

18-19 kwietnia | Gdańsk lub Online
20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł