Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Porady prawne online

Porady prawne online


Doradztwo prawne online to sposób na uzyskanie specjalistycznej pomocy w niezwykle komfortowy i szybki sposób bez wychodzenia z domu czy z biura. Dostęp do konsultacji prawnych nigdy nie był prostszy. Tradycyjne spotkanie w kancelarii lub w siedzibie firmy, jako jedyna możliwość uzyskania pomocy prawnej, przechodzi do historii. Pomożemy Ci rozwiązać Twój problem niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz i jakiej dziedziny on dotyczy. Sprawdź naszą ofertę.

Doradztwo prawne online – jak przygotować się do spotkania?

Aby skorzystać z naszej porady prawnej online, należy w pierwszej kolejności wysłać formularz z krótkim opisem sprawy. To pozwoli nam nie tylko bezpłatnie wycenić konsultację, ale przede wszystkim znaleźć prawnika, który będzie specjalizował się w danej dziedzinie. Po wyrażeniu zgody na warunki konsultacji ustalany jest termin udzielenia pomocy prawnej. Warto się do takiego spotkania odpowiednio przygotować. Spotkanie z prawnikiem online wygląda nieco inaczej niż tradycyjna konsultacja w kancelarii. Nowe technologie nie tylko pozwalają na wirtualne porady prawne, ale także na szybkie, łatwe i niemal natychmiastowe przesyłanie skanów lub zdjęć dokumentów.

Przed pierwszym spotkaniem warto sprawdzić, czy urządzenie, z którego będziemy się łączyć z prawnikiem, działa bezproblemowo. Ewentualne problemy z kamerą lub mikrofonem to nie tylko strata czasu, ale także niepotrzebny stres. Ponadto warto przygotować sobie listę pytań do prawnika oraz krótki, najlepiej wypunktowany, opis zgłaszanego problemu. Dzięki temu można nie tylko zaoszczędzić cenny czas, ale przede wszystkim uniknąć pominięcia ważnej kwestii lub zminimalizować pojawienie się ewentualnych niedomówień. Co więcej, jeżeli porada prawna online tego wymaga, warto wcześniej zeskanować najważniejsze i najpotrzebniejsze dokumenty. Ewentualny brak skanu nie stanowi jednak większego problemu, ponieważ nasze smartfony mogą z powodzeniem zastąpić skaner. Dostępne są darmowe programy, które w kilka sekund pozwalają zamienić zdjęcie na plik PDF. W wielu sytuacjach nawet zwykłe zdjęcie dokumentu wystarczy, aby móc się z nim zapoznać. Dzięki komunikatorom internetowym takie skany lub zdjęcia można przesłać bez problemu w trakcie trwania spotkania.

Skuteczna pomoc prawna online – kto może z niej skorzystać?

Konsultacje prawne online to rozwiązanie, z którego może skorzystać każdy, kto potrzebuje pilnej, specjalistycznej pomocy, jednak nie ma możliwości samodzielnie szukać prawnika specjalizującego się w danej kwestii i jeździć na spotkania w siedzibie kancelarii. Nasza pomoc prawna online skierowana jest więc do osób fizycznych, przedsiębiorców oraz jednostek publicznych. Wirtualna porada prawna to sposób, aby rozwiać swoje wątpliwości oraz uzyskać pomoc eksperta w zakresie m.in. przygotowania umów czy pism do urzędów. Porada prawna online może dotyczyć także analizy dostarczonych przez Ciebie dokumentów, w tym przede wszystkim umów czy regulaminów.

Jak wygląda porada prawna online?

Porady prawne online odbywają się w całości za pośrednictwem urządzeń, które mają dostęp do internetu (komputer, laptop. smartfon, tablet, etc.) i są wyposażone w kamerę oraz mikrofon. W trakcie spotkania warto robić notatki, spisywać ewentualne pytania od prawnika czy listę dokumentów, które mogą być potrzebne na kolejnych spotkaniach. Przyda się także notowanie faktów, które będą wymagały rozwinięcia w przyszłości. Podczas spotkania warto zadawać pytania. Tak, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Można także poprosić o przesłanie maila z ewentualnym podsumowaniem konsultacji lub listą spraw do załatwienia, dokumentów do przygotowania, etc.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnej online?

Doradztwo prawne online to nie tylko wynik nieodwracalnego procesu rozwoju najnowszych technologii, ale przede wszystkim wyjście naprzeciw potrzebom naszych kontrahentów. Wirtualne porady prawne to oszczędność czasu i łatwość w uzyskaniu pomocy niezależnie od dziedziny, jakiej dotyczą. Nie trzeba stać w korkach, aby dojechać do kancelarii, nie trzeba szukać prawników w okolicy, którzy specjalizują się w konkretnym temacie. Jedyne co musisz zrobić, to przesłać krótki formularz, poczekać na bezpłatną wycenę, zaakceptować warunki współpracy oraz ustalić dogodny termin. Bez wychodzenia z domu i kiedy Ci pasuje. Powiedz, z czym masz problem, a my zrobimy za Ciebie resztę.

SCHEMAT DZIAŁANIA:

1. ZADAJ PYTANIE UZUPEŁNIAJĄC FORMULARZ
2. OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ USŁUGI PRAWNEJ WRAZ Z PRZEWIDYWANYM TERMINEM JEJ REALIZACJI
3. UZYSKAJ RZETELNĄ USŁUGĘ PRAWNĄ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ PRAKTYKÓW Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM


Profesjonalne konsultacje prawne online w ofercie Szkolenia Semper

Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w swojej branży. Współpracujemy z osobami z pasją, które ciągle rozwijają swoje kwalifikacje, kompetencje i przekładają je na pomoc naszych klientów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych kontrahentów. Do każdej konsultacji podchodzimy w sposób indywidualny, aby zapewnić obsługę na jak najwyższym poziomie. Naszym celem jest znalezienie najlepszego rozwiązania. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów. Oprócz porad prawnych online prowadzimy także różnego rodzaju szkolenia online, w tym także szkolenia dla prawników. Masz jakiś prawniczy problem? Chcesz skonsultować umowę lub regulamin? Nie jesteś pewien, jak postąpić w konkretnej sytuacji? Skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nie musisz tracić czasu na szukanie specjalisty w konkretnej dziedzinie. Zadaj pytanie, wypełniając krótki formularz, a my zajmiemy się resztą. Dzięki nam uzyskasz rzetelną usługę prawną przygotowaną przez praktyków z dużym doświadczeniem.

W RAMACH WSPÓŁPRACY GWARANTUJEMY:

1. Bezpłatną wycenę usługi prawnej.
2. Pełną anonimowość (zapewniamy dyskrecję i pełną ochronę przekazanych nam informacji i dokumentów).
3. Dostęp do wiedzy kilkudziesięciu ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa.
4. Wygodę (doradztwo prawne bez wychodzenia z biura/domu).
5. Szybką, sprawną i rzetelną pomoc (działamy błyskawicznie oraz z zachowaniem najwyższych i nowoczesnych standardów).
6. Szczególną staranność (naszym priorytetem jest opracowanie optymalnych rozwiązań prawnych dbałość o zabezpieczenie interesów naszych Klientów).ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł