Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Jak efektywnie wykorzystać czas podczas pracy zdalnej – weź udział w szkoleniach online!

Jak efektywnie wykorzystać czas podczas pracy zdalnej – weź udział w szkoleniach online!

Jak efektywnie wykorzystać czas podczas pracy zdalnej – weź udział w szkoleniach online!

Nieoczekiwany nadmiar wolnego czasu spowodowany pandemią koronawirusa zaskoczył wielu z nas. Nie warto jednak tracić tego okresu na nudę oraz mało przydatne zajęcia, kiedy można nadal dbać o rozwój osobisty. Szkolenia online z certyfikatem to rewelacyjny wybór dla ambitnych osób, którym zależy na poszerzaniu swoich umiejętności. Opcja ta świetnie sprawdzi się również u osób, które chciałyby nadrobić swoje braki lub uzupełnić wykształcenie. Internet stwarza przed nami nieograniczone możliwości wyboru interesujących nas szkoleń, dlatego warto z nich skorzystać!

Certyfikowane szkolenia – webinarium w czasie pracy zdalnej ma same zalety

Długotrwałe przebywanie w domu nie służy chyba nikomu z nas. Jeśli jednak zadbamy o ambitne i przydatne zajęcia, przejdziemy przez okres epidemii znacznie łagodniej. Doskonałym lekarstwem na nudę są certyfikowane szkolenia online, które pozwolą nie tylko na samorozwój, ale również mogą umożliwić awans w pracy lub nadrobienie dotychczasowych zaległości.

Każde szkolenie online to idealny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji bez konieczności wychodzenia z domu. Webinarium szkoleniowe odbywają się w określonych terminach, dzięki czemu można je dokładnie zaplanować. Mimo że trener przekazuje nam swoją wiedzę na żywo, to możemy wygodnie rozsiąść się w fotelu lub na kanapie i popijając smaczną kawę przyswajać nowe wiadomości. Szkolenie online z certyfikatem ma również tę zaletę, że odbywa się w spokojnej atmosferze, bez presji i zakłóceń ze strony innych uczestników.

Wśród zalet szkoleń internetowych można wymienić:

  • poszerzenie kompetencji,

  • przebranżowienie,

  • możliwość nauki nowych rzeczy,

  • możliwość uporządkowania wiedzy lub aktualnego stylu życia,

  • możliwość awansu lub zmiany pracy,

  • szansę odnalezienia nowego hobby.

Oczywiście korzyści jest zdecydowanie więcej, jednak to my sami decydujemy, którą drogą chcemy podążać. Wykorzystaj więc wolny czas na samorozwój!

Szkolenia online z certyfikatem – co wybrać?

Certyfikowane szkolenia online przygotowywane są z wielu dziedzin, dzięki czemu uczestnicy mają w czym wybierać. W Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER można zdecydować się na webinarium szkoleniowe z zakresu prawa podatkowego, prawa budowlanego, RODO, Kodeksu Postępowania Administracyjnego oraz zamówień publicznych. W związku z trudnym czasem epidemii przygotowaliśmy jednak również szkolenia dotyczące zarządzania zespołem na odległość, zachowania ciągłości działania, zarządzania kryzysowego oraz pracy zdalnej. Szkolenia tego typu to świetny wybór zarówno dla nas samych, jak i naszych pracowników. Każdy z nas jest bowiem nieco zagubiony w tym trudnym czasie, a dla wielu osób możliwość pracy z domu wymaga wypracowania nowego rytmu dnia oraz motywacji.

Inną ciekawą propozycją jest webinar szkoleniowy dotyczący gospodarki odpadami w 2020 roku. Jak wiemy, temat ten wciąż jest żywo komentowany, a nie każdy jeszcze zdaje sobie sprawę, jak istotna jest właściwa segregacja odpadów. Podczas spotkania online można więc poznać nowe wymogi prawne oraz dowiedzieć się, jak uzyskaną wiedzę zastosować w praktyce, aby uniknąć dotkliwych kar pieniężnych.

Praca zdalna? Szkolenie online dla początkujących pomoże w organizacji

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele firm stacjonarnych, które chcą zachować ciągłość działania, zmuszone było przejść na tryb pracy zdalnej. Taki stan rzeczy dla części pracowników jest absolutną nowością, która wymaga odnalezienia się w rzeczywistości pracy online z domu. Z myślą o tych osobach powstał webinar szkoleniowy: Praca zdalna – jak skutecznie zaplanować i zorganizować.

Certyfikowane szkolenie pozwoli dowiedzieć się uczestnikom, jak sprawić, by praca była w pełni efektywna oraz właściwie zorganizowania, co przekłada się na wyniki całego zespołu. W czasie webinarium zostają poruszone kwestie zdalnego przeprowadzania procesów, a także wzajemnej komunikacji z przełożonym oraz pomiędzy współpracownikami. Ważnym aspektem pracy zdalnej z domu jest również jej właściwa organizacja. Aby ją ułatwić, nasi trenerzy podpowiadają, jak zarządzać swoim czasem. Warto mieć świadomość, że swoje nowe nawyki tworzymy już od pierwszego dnia pracy z domu, dlatego należy od samego początku wypracować kilka zasad, które ułatwią nam skupienie. Mimo że zarządzanie swoimi procesami z poziomu łóżka i ciepłego koca brzmi kusząco, to jednak kurs szybko udowodni nam, że nie jest to najlepszy pomysł. Wreszcie warto mieć na uwadze także, że zdalna praca to przyszłość, w której kierunku będzie podążało coraz więcej pracodawców.

Zadbaj o efektywne spędzenie tego nietypowego dla nas czasu i rozwiń swoje kompetencje – sprawdź nasz kalendarz webinariów!Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł