Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Certyfikowane szkolenia online (Webinaria). Zapraszamy!

Certyfikowane szkolenia online (Webinaria). Zapraszamy!

Certyfikowane szkolenia online (Webinaria). Zapraszamy!
Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, szczególnie, gdy celem jest zadowolenie naszych Klientów. W trosce o komfort i czas Uczestników rozszerzyliśmy naszą ofertę o certyfikowane szkolenia online – webinaria. Wygoda, oszczędność czasu, kameralna grupa szkoleniowa i pełen profesjonalizm to tylko niektóre z zalet tego typu szkoleń.
Webinaria stanowią remedium na problem braku czasu, wysokie koszty i odległą lokalizację szkoleń stacjonarnych. Są realizowane w nowoczesnej formie, w wirtualnym pokoju konferencyjnym i kameralnej grupie uczestników, a jednocześnie stanowią pełnowartościowe szkolenia, podczas których trener prowadzi zajęcia „na żywo”. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i dzielenia się spostrzeżeniami z pozostałymi uczestnikami. Po zakończeniu szkolenia, Uczestnicy otrzymują certyfikat oraz dostęp do konsultacji z ekspertem merytorycznym w formie e-mail.
Od dziś wiedza znajduje się na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dostęp do urządzenia z Internetem, słuchawki lub głośniki i ulubiony fotel.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem szkoleń online, które umożliwią Państwu pozyskanie cennej wiedzy i umiejętności w wygodnej formie.

 

KALENDARZ CERTYFIKOWANYCH SZKOLEŃ ONLINE (WEBINARÓW)
Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł