Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Świąteczne refleksje z Centrum Semper

Świąteczne refleksje z Centrum Semper

Świąteczne refleksje z Centrum Semper

Święta Bożego Narodzenia to czas, na który czekamy z niecierpliwością. Jest to idealny moment nie tylko na rodzinne spotkania, lecz również przemyślenia nad wieloma sprawami, których w tym wyjątkowym momencie nie powinno zabraknąć. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że proza dnia codziennego może być przytłaczająca. Do tego dochodzą liczne obowiązki zawodowe, które często nie pozwalają nam się cieszyć tym, co najważniejsze. Przez cały rok jesteśmy zabiegani i zazwyczaj refleksje nad własnym życiem są czymś, czym z reguły nie chcemy zawracać sobie głowy. Na szczęście jest w roku taki moment, w którym bez oporów można i zdecydowanie warto podsumować dotychczasowe działania oraz zastanowić się, co dalej.

To, co było

Niektórzy na co dzień nie oglądają się za siebie i zdaje się, że część z tych osób w ogóle nie ma zamiaru kiedykolwiek spojrzeć wstecz. A szkoda, wszak to, co było, to idealna lekcja na przyszłość, która pozwala nam inaczej spojrzeć na to, co jest teraz oraz to, co dopiero ma nadejść. Patrząc wstecz mamy możliwość dokładnej weryfikacji wcześniejszych działań zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Co więcej, dokonując rzeczowej analizy, jesteśmy w stanie dostrzec lekcje, jakie dało nam życie, na podstawie których możemy wyciągnąć wnioski, które ułatwią nam dalsze przedsięwzięcia w przyszłości. Okres świąt Bożego Narodzenia do doskonały moment, aby się zatrzymać i w końcu przestać ignorować przeszłość, od której dotychczas odwracaliśmy wzrok.

Teraźniejszość

Czas świąt to świetna okazja na to, aby choć na chwilę powstrzymać tę szaloną gonitwę dnia codziennego, w której przez cały rok uczestniczymy. Spędzając czas w rodzinnym gronie, warto nie tylko poświęcić uwagę najbliższym, lecz również sobie. Z reguły nie zastanawiamy się, czy w danym momencie jesteśmy szczęśliwi i czy to, co aktualnie robimy, sprawia nam przyjemność. Niejednokrotnie błądzimy, ale nie zawsze jesteśmy w stanie to dostrzec, bowiem nadmiar codziennych obowiązków skutecznie przysłania drogę, którą faktycznie kroczymy. Niedługo zaczyna się kolejny rok, więc w Święta zastanów się nad tym, co jest teraz, po to, aby z pełną świadomością móc tworzyć skuteczne i przede wszystkim satysfakcjonujące plany na przyszłość.

Plany na przyszłość

Niedługo zaczyna się kolejny rok. Będzie to 12 miesięcy, których nikt z nas nie powinien zmarnować. Bez względu na to, czy Twoje dotychczasowe życie było pełne satysfakcji czy też nie, nie spoczywaj na laurach i nie poddawaj się. Zarówno rozwój osobisty, jak i rozwój zawodowy są ważnym elementem życia codziennego. Tworząc plany na przyszłość, nie zapomnij stawiać sobie nowych wyzwań, które są kluczowym składnikiem dalszego rozwoju. Zapisuj się na kursy, szkolenia, warsztaty i uczestnicz w wykładach, w których uczestnictwo powoli zbliży Cię do życiowych i zawodowych celów, które sobie zamierzyłeś. Rozwój osobisty jest czymś, na czym nie warto oszczędzać, dlatego wybierając różnego rodzaju szkolenia, pamiętaj o tym, aby wszystkie wybrane przez Ciebie wydarzenia były prowadzone przez cieszących się dobrą sławą ekspertów. Tylko sprawdzone kursy, warsztaty i szkolenia pozwolą Ci dokonać fenomenalnych zmian w stosunkowo krótkim czasie.

Szkolenia Semper - czy warto?

Świąteczne refleksje skłaniają nas do zastanowienia się nad tym, co było i nad przemyśleniem tego, co dalej. Znając potrzeby współczesnego rynku pracy i analizując problemy, z jakimi na co dzień borykają się pracownicy wielu różnych branż bez ogródek stwierdzamy, że plany na przyszłość to miejsce, w którym warto uwzględnić Szkolenia Semper. Nasi eksperci mogą poszczycić się nie tylko pokaźnym doświadczeniem zawodowym, lecz również bardzo dobrą opinią - nie tylko wśród uczestników dotychczasowych szkoleń. Co więcej, wszystkie organizowane przez nas wydarzenia nie są dziełem przypadku, lecz wynikiem wcześniejszych doświadczeń, badań i analiz. Nic dziwnego, że referencje, które od lat zbieramy, niejednokrotnie podkreślają zdumiewającą skuteczność naszych przedsięwzięć.

Jak już mówiliśmy, okres świąteczny to idealny moment, aby zaplanować dalszy rozwój i poczynania zawodowe. Jeśli męczy Cię stanie w miejscu, a nowe umiejętności, kompetencje i doświadczenia są czymś, co pomoże Ci w końcu ruszyć dalej, przejrzyj nasz kalendarz szkoleń i wybierz dla siebie to, co przybliży Cię do zamierzonego celu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, sprawdź referencje i opinie o Szkoleniach Semper, które otrzymujemy od naszych zadowolonych uczestników.Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

08-09 lipca | Kraków lub Online
19-20 sierpnia | Poznań lub Online
23-24 września | Gdańsk lub Warszawa
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
25-27 września | Warszawa, Kraków lub Wrocław
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
30 września - 01 października | Warszawa, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
26-27 sierpnia | Poznań, Wrocław lub Online
26-27 września | Warszawa, Gdańsk, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

08-09 lipca | Gdańsk lub Online
22-23 sierpnia | Poznań lub Online
19-20 września | Kraków lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
26-27 sierpnia | Kraków lub Online
23-24 września | Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
03 grudnia do 06 grudnia | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
26-27 sierpnia | Wrocław lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł