Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Nowe szkolenie w ofercie: Prawo ochrony środowiska w procesie inwestycyjno-budowlanym

Nowe szkolenie w ofercie: Prawo ochrony środowiska w procesie inwestycyjno-budowlanym

Nowe szkolenie w ofercie: Prawo ochrony środowiska w procesie inwestycyjno-budowlanym

Nowy rok - nowe możliwości i postanowienia. Dlaczego więc nie rozpocząć go od interesującego szkolenia, które będzie krokiem w kierunku naszego rozwoju i zdobywania nowych kompetencji zawodowych? Wszystkim, którzy w nowym roku planują rozwój i sięganie po nowe umiejętności, a także tym osobom, które chcą po prostu pozyskać kompleksową wiedzę na temat realizacji procesu inwestycyjno-budowlanego na tle wymagań prawa ochrony środowiska i z uwzględnieniem najnowszego orzecznictwa i stanowisk organów administracji, mamy znakomitą propozycję - 2-dniowe warsztaty praktyczne Prawo ochrony środowiska w procesie inwestycyjno-budowlanym. Termin? Oczywiście styczniowy!


Dla pracowników administracji wyspecjalizowanej i nie tylko

2-dniowe warsztaty praktyczne prawa ochrony środowiska w zakresie realizacji procesu inwestycyjno-budowlanego dedykowane są przede wszystkim pracownikom organów administracji wyspecjalizowanej, w tym:

  • nadzoru budowlanego,
  • RDOŚ i WIOŚ.

To jednak znakomita propozycja także dla osób pełniących obowiązki w ramach organów administracji ogólnej samorządowej. W grupie potencjalnych uczestników szkolenia znajdują się zatem wójt, burmistrz, prezydent miasta, starosta, czy marszałek.

Do udziału w proponowanych zajęciach zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane tematem prawa ochrony środowiska w procesie inwestycyjno-budowlanym, w tym oczywiście pracowników instytucji, które na co dzień zajmują się zarządzaniem środkami finansowymi i weryfikacją procedur w zakresie realizacji procesu inwestycyjno - budowlanego.

Jeśli szkolenie, to tylko warsztaty

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, proponowane szkolenie ma charakter warsztatowy, a zatem zdecydowanie praktyczny i interaktywny. Co to dokładnie oznacza? Dla uczestników szkolenia - jego efektywność i poczucie naprawdę wartościowo wykorzystanego czasu. Warsztaty to bowiem forma, która umożliwia indywidualne podejście wykładowcy / trenera do uczestników zajęć. Poza tym nasze warsztaty z prawa ochrony środowiska w zakresie realizacji procesu inwestycyjn-budowlanego:

  • realizowane są w kameralnej grupie, co gwarantuje swobodę dyskusji, zaangażowanie uczestników zajęć i możliwość indywidualnej konsultacji z prowadzącym szkolenie,
  • oparte są o dyskusje, ćwiczenia praktyczne, studia przypadków, pracę indywidualną, symulacje, prezentację multimedialną i mini wykłady wraz z omówieniem rzeczywistych przykładów z życia zawodowego uczestników zajęć.

Taka forma zajęć zapewnia aktywny udział uczestników w szkoleniu, co przekłada się bezpośrednio na wysoką efektywność realizowanych warsztatów. Kompleksowo dbamy także o to, aby program i forma zajęć dopasowane były do potrzeb i oczekiwań oraz stylu ich pracy.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym szkoleniu?

Prawidłowa, zgodna z obowiązującymi procedurami i regulacjami prawa realizacja procesu inwestycyjno - budowlanego należy do działań wyjątkowo złożonych. Poszczególne wymogi tego procesu należy dodatkowo konfrontować z wymaganiami prawa ochrony środowiska. Program szkolenia, jakie w tym miejscu proponujemy, kompleksowo dotyka najistotniejszych kwestii i problemów, z którymi spotykają się na co dzień osoby zatrudnione w organach administracji w tym zakresie.

Celem szkolenia jest m.in. zapoznanie uczestników zajęć z prawem i praktyką udzielania zezwoleń w procesie inwestycyjno-budowlanym z uwzględnieniem wymogów ochrony środowiska (w tym najnowsze orzecznictwo oraz interpretacja organów administracji). W ramach szkolenia zaprezentujemy poszczególne etapy postępowania oraz decyzje/pozwolenia/zezwolenia/zgłoszenia wymagane na poszczególnych etapach tego procesu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym "noworocznym" szkoleniu! W kwestii wszelkich pytań i szczegółów dotyczących zajęć, prosimy o kontakt.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim