Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez Centrum Semper?

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez Centrum Semper?

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez Centrum Semper?

Szkolenia organizowane w Centrum Semper to nie dzieło przypadku, a zadowolenie uczestników nie jest bezpodstawne. Przekonaj się sam, dlaczego szkolenia Semper są czymś, w co warto zainwestować.


Niektórzy zapominają, że zarówno rozwój osobisty, jak i rozwój zawodowy są ważnymi elementami życia codziennego. Nieustanne nabywanie coraz to nowszych kompetencji i stawianie sobie wyzwań to coś, czego nie warto odkładać na później. My wiemy, jak ważne jest zdobywanie nowych umiejętności i dlatego twierdzimy, że szkolenia Semper są tym, co pozwoli Ci w końcu ruszyć z miejsca. Uczestnicy, którzy brali udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, na własnej skórze przekonali się, że szkolenia to nie wymysł, lecz konieczność. Męczy Cię zastój w sprawach zawodowych, Twoja branża wymaga od Ciebie zdobycia nowych umiejętności, a może przerastają Cię firmowe obowiązki? Jeśli tak, szkolenia Semper są stworzone właśnie dla Ciebie. Nie czekaj i sprawdź, dlaczego warto w nich uczestniczyć.

Metodologia w Centrum Semper

Nie ukrywamy, że nasza metodologia nie jest dziełem przypadku. Od lat przywiązujemy ogromną wagę do skuteczności prowadzonych przez nas szkoleń. Nasze zajęcia prowadzone są wyłącznie przez ekspertów w danej dziedzinie. Co więcej, wszelkie działania, których się podejmujemy, są wynikiem licznych obserwacji i analiz, a przy tym opierają się na faktycznych potrzebach i realnych wyzwaniach, z którymi na co dzień borykają się pracownicy działający w wielu różnych branżach. Nie bez powodu tak duży nacisk kładziemy na aktywizację uczestników naszych szkoleń, którzy pod naszym okiem zdobywają wiedzę zgodnie z opracowaną przez nas metodą warsztatową.

Szkolenia Semper – czego można się po nich spodziewać?

Wysoki poziom merytoryczny, sprzyjające efektywnej pracy małe grupy uczestników i przyjaźnie nastawieni wykładowcy to nie wszystko, czego możesz spodziewać się po naszych szkoleniach. Jako jedni z nielicznych umożliwiamy uczestnikom organizowanych przez nas wydarzeń częste zadawanie pytań, wymianę poglądów i doświadczeń, a także nawiązywanie kontaktów biznesowych. Co więcej, nasze szkolenia są uzupełnione o nowoczesne formy prezentacji, praktyczne ćwiczenia i różne symulacje, które pozwalają dogłębnie zrozumieć omawiane zagadnienia. Z kolei nudne prezentacje, niepoparta konkretnymi przykładami wiedza i nieprzychylni wykładowcy to coś, czego u nas nigdy nie doświadczysz.

Gdzie odbywają się szkolenia SEMPER?

Interesują Cię szkolenia semper, ale nie jesteś pewien, czy ze względu na odległość możesz w nich uczestniczyć? Bez obaw. Organizowane przez nas wydarzenia odbywają się w wielu dużych miastach znajdujących się na terenie całej Polski, dzięki temu dojazd na miejsce samochodem, pociągiem czy innym środkiem transportu nie powinien stanowić dla nikogo większego problemu. Na naszej stronie znajduje się kalendarz szkoleń, dzięki któremu nie tylko dowiesz się, jakie szkolenia organizujemy w najbliższym czasie, ale także zobaczysz, gdzie dane wydarzenie będzie miało miejsce. Dzięki temu będziesz mógł dopasować czas i miejsce wybranego przez siebie szkolenia do własnych potrzeb i możliwości.

Szkolenia Semper – co Cię do nich przekona?

Klasyczne wykłady często nie przynoszą satysfakcjonujących efektów. Nic dziwnego, że już od pewnego czasu powoli odchodzą w zapomnienie. Dziś zamierzone skutki przynoszą głównie kursy aktywne, podczas których wszyscy obecni na szkoleniu uczestnicy mają szansę na efektywne zdobywanie wiedzy. O skuteczności organizowanych przez nas szkoleń decyduje także ich indywidualizacja. Oznacza to, że całe wydarzenie dopasowujemy do oczekiwań, potrzeb i stylu pracy uczestników. Skrupulatnie wyszukujemy ewentualne problemy, z którymi borykają się osoby z danej branży i wychodzimy im naprzeciw. Bez przerwy ulepszamy swoją metodologię i dostosowujemy ją do nieustannie zmieniających się potrzeb i wciąż rosnących wymagań współczesnego rynku. Dowodem na skuteczność prowadzonych przez nas działań są referencje i opinie uczestników, które dumnie prezentujemy na naszej stronie internetowej.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł