Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez Centrum Semper?

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez Centrum Semper?

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez Centrum Semper?

Szkolenia organizowane w Centrum Semper to nie dzieło przypadku, a zadowolenie uczestników nie jest bezpodstawne. Przekonaj się sam, dlaczego szkolenia Semper są czymś, w co warto zainwestować.


Niektórzy zapominają, że zarówno rozwój osobisty, jak i rozwój zawodowy są ważnymi elementami życia codziennego. Nieustanne nabywanie coraz to nowszych kompetencji i stawianie sobie wyzwań to coś, czego nie warto odkładać na później. My wiemy, jak ważne jest zdobywanie nowych umiejętności i dlatego twierdzimy, że szkolenia Semper są tym, co pozwoli Ci w końcu ruszyć z miejsca. Uczestnicy, którzy brali udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, na własnej skórze przekonali się, że szkolenia to nie wymysł, lecz konieczność. Męczy Cię zastój w sprawach zawodowych, Twoja branża wymaga od Ciebie zdobycia nowych umiejętności, a może przerastają Cię firmowe obowiązki? Jeśli tak, szkolenia Semper są stworzone właśnie dla Ciebie. Nie czekaj i sprawdź, dlaczego warto w nich uczestniczyć.

Metodologia w Centrum Semper

Nie ukrywamy, że nasza metodologia nie jest dziełem przypadku. Od lat przywiązujemy ogromną wagę do skuteczności prowadzonych przez nas szkoleń. Nasze zajęcia prowadzone są wyłącznie przez ekspertów w danej dziedzinie. Co więcej, wszelkie działania, których się podejmujemy, są wynikiem licznych obserwacji i analiz, a przy tym opierają się na faktycznych potrzebach i realnych wyzwaniach, z którymi na co dzień borykają się pracownicy działający w wielu różnych branżach. Nie bez powodu tak duży nacisk kładziemy na aktywizację uczestników naszych szkoleń, którzy pod naszym okiem zdobywają wiedzę zgodnie z opracowaną przez nas metodą warsztatową.

Szkolenia Semper – czego można się po nich spodziewać?

Wysoki poziom merytoryczny, sprzyjające efektywnej pracy małe grupy uczestników i przyjaźnie nastawieni wykładowcy to nie wszystko, czego możesz spodziewać się po naszych szkoleniach. Jako jedni z nielicznych umożliwiamy uczestnikom organizowanych przez nas wydarzeń częste zadawanie pytań, wymianę poglądów i doświadczeń, a także nawiązywanie kontaktów biznesowych. Co więcej, nasze szkolenia są uzupełnione o nowoczesne formy prezentacji, praktyczne ćwiczenia i różne symulacje, które pozwalają dogłębnie zrozumieć omawiane zagadnienia. Z kolei nudne prezentacje, niepoparta konkretnymi przykładami wiedza i nieprzychylni wykładowcy to coś, czego u nas nigdy nie doświadczysz.

Gdzie odbywają się szkolenia SEMPER?

Interesują Cię szkolenia semper, ale nie jesteś pewien, czy ze względu na odległość możesz w nich uczestniczyć? Bez obaw. Organizowane przez nas wydarzenia odbywają się w wielu dużych miastach znajdujących się na terenie całej Polski, dzięki temu dojazd na miejsce samochodem, pociągiem czy innym środkiem transportu nie powinien stanowić dla nikogo większego problemu. Na naszej stronie znajduje się kalendarz szkoleń, dzięki któremu nie tylko dowiesz się, jakie szkolenia organizujemy w najbliższym czasie, ale także zobaczysz, gdzie dane wydarzenie będzie miało miejsce. Dzięki temu będziesz mógł dopasować czas i miejsce wybranego przez siebie szkolenia do własnych potrzeb i możliwości.

Szkolenia Semper – co Cię do nich przekona?

Klasyczne wykłady często nie przynoszą satysfakcjonujących efektów. Nic dziwnego, że już od pewnego czasu powoli odchodzą w zapomnienie. Dziś zamierzone skutki przynoszą głównie kursy aktywne, podczas których wszyscy obecni na szkoleniu uczestnicy mają szansę na efektywne zdobywanie wiedzy. O skuteczności organizowanych przez nas szkoleń decyduje także ich indywidualizacja. Oznacza to, że całe wydarzenie dopasowujemy do oczekiwań, potrzeb i stylu pracy uczestników. Skrupulatnie wyszukujemy ewentualne problemy, z którymi borykają się osoby z danej branży i wychodzimy im naprzeciw. Bez przerwy ulepszamy swoją metodologię i dostosowujemy ją do nieustannie zmieniających się potrzeb i wciąż rosnących wymagań współczesnego rynku. Dowodem na skuteczność prowadzonych przez nas działań są referencje i opinie uczestników, które dumnie prezentujemy na naszej stronie internetowej.Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
08-09 lipca | Gdańsk lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł