Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Nasze referencje naszą wizytówką!

Nasze referencje naszą wizytówką!

Nasze referencje naszą wizytówką!

W naszym Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER przywiązujemy ogromną wagę do interaktywności i przede wszystkim do skuteczności prowadzonych przez naszych ekspertów zajęć. Wszystkie organizowane przez nas szkolenia i warsztaty dostosowujemy do potrzeb uczestników. Nie bez powodu opinie i referencje, które otrzymujemy, są naszym powodem do dumy. Jeśli nie jesteś pewien, czy szkolenia SEMPER to coś, w co warto zainwestować, poznaj nasze referencje oraz dowiedz się, na czym oparte są prowadzone przez nas wydarzenia.


Szkolenia SEMPER – metodologia

Nasze zajęcia prowadzone są metodą warsztatową, która oparta jest na czynnej aktywizacji uczestników poprzez pracę w kameralnych grupach. Ale to nie wszystko - preferujemy także dyskusje na forum, a cały proces nauki uzupełniamy o scenki rodzajowe, symulacje, omówienie przykładów z życia, studia przypadków i prezentację multimedialną. Co więcej, podczas naszych zajęć bierzemy pod uwagę trudności, z którymi na co dzień borykają się uczestnicy szkolenia. Nie zapominamy także o tym, jak ważna jest nauka poprzez elastyczność i kreatywność, dlatego sztywne ramy to coś, czego u nas nie spotkasz. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza metodologia w połączeniu z głodem wiedzy uczestników gwarantuje skuteczność zdobywania przez nich nowych umiejętności.

Referencje naszą wizytówką – zobacz, kto nam zaufał.

Aby głoszone przez nas tezy nie pozostały bez poparcia, z dumą prezentujemy referencje, które dotychczas otrzymaliśmy. Liczba firm, które nam zaufały jest trzycyfrowa. Zaufali nam między innymi: Bank BGŻ BNP Paribas S.A, Ministerstwo Zdrowia, PKP INTERCITY S.A., Politechnika Warszawska, Centralna Komisja Egzaminacyjna, Centrum Unijnych Projektów Transportowych, ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Centrala KRUS, Instytut Pamięci Narodowej i wiele wiele innych.

Uczestnicy naszych szkoleń niejednokrotnie oceniają całe przedsięwzięcie jako skuteczne, przydatne i wysoce merytoryczne. Co więcej, zaangażowanie, profesjonalizm, atrakcyjna forma przekazu i przyjazne podejście naszych ekspertów względem wszystkich obecnych na szkoleniu uczestników są doceniane. Właśnie dla tak pokrzepiających opinii utwierdzamy się w przekonaniu, że to, co robimy, niesie za sobą realną wartość i realnie wpływa na życie innych ludzi.

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie referencje i dowiedzieć się, kto jeszcze nam zaufał, wejdź w zakładkę REFERENCJE/OPINIE, która znajduje się na górze strony.

Sam zobaczysz, że wysoka jakość naszych usług, o której wciąż mówimy, ma solidne podstawy, które nieustannie znajdują poparcie wśród zadowolonych z naszych szkoleń uczestników.Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
08-09 lipca | Gdańsk lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł