Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Nasze referencje naszą wizytówką!

Nasze referencje naszą wizytówką!

Nasze referencje naszą wizytówką!

W naszym Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER przywiązujemy ogromną wagę do interaktywności i przede wszystkim do skuteczności prowadzonych przez naszych ekspertów zajęć. Wszystkie organizowane przez nas szkolenia i warsztaty dostosowujemy do potrzeb uczestników. Nie bez powodu opinie i referencje, które otrzymujemy, są naszym powodem do dumy. Jeśli nie jesteś pewien, czy szkolenia SEMPER to coś, w co warto zainwestować, poznaj nasze referencje oraz dowiedz się, na czym oparte są prowadzone przez nas wydarzenia.


Szkolenia SEMPER – metodologia

Nasze zajęcia prowadzone są metodą warsztatową, która oparta jest na czynnej aktywizacji uczestników poprzez pracę w kameralnych grupach. Ale to nie wszystko - preferujemy także dyskusje na forum, a cały proces nauki uzupełniamy o scenki rodzajowe, symulacje, omówienie przykładów z życia, studia przypadków i prezentację multimedialną. Co więcej, podczas naszych zajęć bierzemy pod uwagę trudności, z którymi na co dzień borykają się uczestnicy szkolenia. Nie zapominamy także o tym, jak ważna jest nauka poprzez elastyczność i kreatywność, dlatego sztywne ramy to coś, czego u nas nie spotkasz. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza metodologia w połączeniu z głodem wiedzy uczestników gwarantuje skuteczność zdobywania przez nich nowych umiejętności.

Referencje naszą wizytówką – zobacz, kto nam zaufał.

Aby głoszone przez nas tezy nie pozostały bez poparcia, z dumą prezentujemy referencje, które dotychczas otrzymaliśmy. Liczba firm, które nam zaufały jest trzycyfrowa. Zaufali nam między innymi: Bank BGŻ BNP Paribas S.A, Ministerstwo Zdrowia, PKP INTERCITY S.A., Politechnika Warszawska, Centralna Komisja Egzaminacyjna, Centrum Unijnych Projektów Transportowych, ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Centrala KRUS, Instytut Pamięci Narodowej i wiele wiele innych.

Uczestnicy naszych szkoleń niejednokrotnie oceniają całe przedsięwzięcie jako skuteczne, przydatne i wysoce merytoryczne. Co więcej, zaangażowanie, profesjonalizm, atrakcyjna forma przekazu i przyjazne podejście naszych ekspertów względem wszystkich obecnych na szkoleniu uczestników są doceniane. Właśnie dla tak pokrzepiających opinii utwierdzamy się w przekonaniu, że to, co robimy, niesie za sobą realną wartość i realnie wpływa na życie innych ludzi.

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie referencje i dowiedzieć się, kto jeszcze nam zaufał, wejdź w zakładkę REFERENCJE/OPINIE, która znajduje się na górze strony.

Sam zobaczysz, że wysoka jakość naszych usług, o której wciąż mówimy, ma solidne podstawy, które nieustannie znajdują poparcie wśród zadowolonych z naszych szkoleń uczestników.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł