Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Grudzień za pasem - poznaj naszą ofertę szkoleniową!

Grudzień za pasem - poznaj naszą ofertę szkoleniową!

Grudzień za pasem - poznaj naszą ofertę szkoleniową!

Koniec roku to idealny czas na poszerzenie swoich kwalifikacji zawodowych. Zobacz naszą ofertę szkoleniową na grudzień 2018 i wejdź w nowy rok bogatszy o wartościową wiedzę.


Grudzień 2018 – polecane szkolenia

Grudzień, tak jak każdy inny miesiąc w roku, to dla nas czas intensywnej pracy, w czasie której prowadzimy kompleksowe szkolenia dla pracowników. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok nie są dla nas i dla nikogo nie powinny być żadną wymówką, która miałaby powstrzymać kogokolwiek przed zdobywaniem wiedzy i poszerzaniem swoich kompetencji. Poznaj nasze szkolenia dla pracowników na grudzień 2018 i zacznij nowy rok z impetem.

ABC Prawa Budowlanego – Kompendium obowiązujących przepisów

ABC prawa budowlanego to szkolenie, na które polecamy zwrócić szczególną uwagę. Przygotowaliśmy je z myślą o pracownikach urzędów administracji publicznej, a także pracowników firm działających w branży budowlanej. Z tego szkolenia skorzystają również wszystkie osoby, które w czasie wykonywania służbowych obowiązków pozostają zobowiązane do stosowania prawa budowlanego. Wszyscy uczestnicy szkolenia dogłębnie poznają stronę prawną procesu inwestycyjnego i nauczą się, jak zdobytą wiedzę zastosować w praktyce. Co więcej, w czasie spotkania będzie możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami wielu różnych instytucji, którzy realizują projekty związane z tematyką szkolenia.

Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego

Mimo upływu czasu RODO wciąż wywołuje zamieszanie. Nic więc dziwnego, że harmonogram szkoleń na grudzień obejmuje także szkolenie z zakresu Ochrony Danych Osobowych w praktyce. Całe przedsięwzięcie skierowane jest do osób, które zmuszone są poznać i zastosować w swojej działalności najnowsze i niestety wciąż skomplikowane przepisy. Co więcej, szkolenie to jest stworzone zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy o RODO mają już jakieś pojęcie. Informacji nigdy za wiele, a nuż może okazać się, że istnieją jeszcze kwestie, o których dotychczas nie mieliśmy pojęcia.

Zarządzanie Zespołem w Administracji Publicznej

Nie od dziś wiadomo, że zarządzanie zespołem musi być dobrze przemyślane i w żadnym wypadku nie powinno być dziełem przypadku. Tyczy się to głównie Administracji Publicznej, w której liczy się komunikacja międzyludzka, motywacja do pracy i efektywne działanie. Mając na uwadze potrzeby współczesnego świata, zdecydowaliśmy się zorganizować inspirujące warsztaty praktyczne, podczas których uczestnicy poznają efektywny plan zmiany osobistej. Po naszym szkoleniu zarządzanie zasobami ludzkimi stanie się łatwiejsze niż dotychczas.

Naliczanie wynagrodzeń w praktyce

Nasze 2-dniowe warsztaty i konsultacje stworzone zostały z myślą o osobach rozpoczynających swoją pracę w dziale prac, a także dla tych, którzy chcą usystematyzować bądź uzupełnić dotychczas nabytą wiedzę z zakresu tematyki szkolenia. Ważną informacją jest fakt, że przekazywana przez nas wiedza poparta jest stanowiskami Ministerstwa, GIP oraz aktualnie obowiązującym orzecznictwem. Nie ma tutaj miejsca na nieaktualne informacje. Szanujemy czas i pieniądze naszych uczestników, dlatego uczymy tylko tego, co najważniejsze.

Kreatywny menedżer w praktyce

Wszyscy wiedzą, że kreatywny menadżer powinien wiedzieć, jak przełamywać schematy myślowe. Niestety rzeczywistość pokazuje, że nawet dla doświadczonych osób jest to twardy orzech do zgryzienia. Na szczęście dostrzeżenie schematów i wychodzenie poza nie jest o wiele prostsze, niż początkowo mogłoby się wydawać. My wiemy, jak to zrobić. Dlatego w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć szkolenia dla menadżerów. Organizowane przez nas 2-dniowe szkolenie wzbudzi w Tobie kreatywność i pokaże, jak wykorzystać ukryty dotychczas potencjał pracowników.

Poznaj nasze inne szkolenia

Grudzień to nie jedyny miesiąc, w którym organizujemy szkolenia dla pracowników. Cały rok jest dla nas bardzo intensywny i przez równe 12 miesięcy organizujemy wydarzenia, które wspierają rozwój zawodowy ludzi z całej Polski. Co więcej, przedstawione powyżej szkolenia to nie wszystko, co mamy wam do zaoferowania. Chcesz wiedzieć więcej, zobacz nasz kalendarz szkoleń, w którym z pewnością znajdziesz to, czego Ci potrzeba. Masz wątpliwości? Poznaj opinie i referencje dotychczasowych uczestników, a przekonasz się, że Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER organizuje najlepsze szkolenia dla pracowników na rynku.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim