Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Grudzień za pasem - poznaj naszą ofertę szkoleniową!

Grudzień za pasem - poznaj naszą ofertę szkoleniową!

Grudzień za pasem - poznaj naszą ofertę szkoleniową!

Koniec roku to idealny czas na poszerzenie swoich kwalifikacji zawodowych. Zobacz naszą ofertę szkoleniową na grudzień 2018 i wejdź w nowy rok bogatszy o wartościową wiedzę.


Grudzień 2018 – polecane szkolenia

Grudzień, tak jak każdy inny miesiąc w roku, to dla nas czas intensywnej pracy, w czasie której prowadzimy kompleksowe szkolenia dla pracowników. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok nie są dla nas i dla nikogo nie powinny być żadną wymówką, która miałaby powstrzymać kogokolwiek przed zdobywaniem wiedzy i poszerzaniem swoich kompetencji. Poznaj nasze szkolenia dla pracowników na grudzień 2018 i zacznij nowy rok z impetem.

ABC Prawa Budowlanego – Kompendium obowiązujących przepisów

ABC prawa budowlanego to szkolenie, na które polecamy zwrócić szczególną uwagę. Przygotowaliśmy je z myślą o pracownikach urzędów administracji publicznej, a także pracowników firm działających w branży budowlanej. Z tego szkolenia skorzystają również wszystkie osoby, które w czasie wykonywania służbowych obowiązków pozostają zobowiązane do stosowania prawa budowlanego. Wszyscy uczestnicy szkolenia dogłębnie poznają stronę prawną procesu inwestycyjnego i nauczą się, jak zdobytą wiedzę zastosować w praktyce. Co więcej, w czasie spotkania będzie możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami wielu różnych instytucji, którzy realizują projekty związane z tematyką szkolenia.

Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego

Mimo upływu czasu RODO wciąż wywołuje zamieszanie. Nic więc dziwnego, że harmonogram szkoleń na grudzień obejmuje także szkolenie z zakresu Ochrony Danych Osobowych w praktyce. Całe przedsięwzięcie skierowane jest do osób, które zmuszone są poznać i zastosować w swojej działalności najnowsze i niestety wciąż skomplikowane przepisy. Co więcej, szkolenie to jest stworzone zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy o RODO mają już jakieś pojęcie. Informacji nigdy za wiele, a nuż może okazać się, że istnieją jeszcze kwestie, o których dotychczas nie mieliśmy pojęcia.

Zarządzanie Zespołem w Administracji Publicznej

Nie od dziś wiadomo, że zarządzanie zespołem musi być dobrze przemyślane i w żadnym wypadku nie powinno być dziełem przypadku. Tyczy się to głównie Administracji Publicznej, w której liczy się komunikacja międzyludzka, motywacja do pracy i efektywne działanie. Mając na uwadze potrzeby współczesnego świata, zdecydowaliśmy się zorganizować inspirujące szkolenia zarządzanie zespołem, podczas których uczestnicy poznają efektywny plan zmiany osobistej. Nasze szkolenia zapewniają praktyczne warsztaty, które umożliwiają uczestnikom rozwinięcie umiejętności zarządzania zespołem. Podczas szkoleń omawiane będą skuteczne strategie komunikacji, techniki motywacji pracowników, budowanie współpracy i efektywną alokację zasobów ludzkich. Nasze szkolenia zarządzanie zespołem mają na celu umożliwienie uczestnikom łatwiejszego i bardziej skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi. Po udziale w naszych szkoleniach, uczestnicy nabędą praktyczne umiejętności i narzędzia niezbędne do skutecznego kierowania zespołem. Zapraszamy do udziału w naszych inspirujących szkoleniach zarządzanie zespołem, które pomogą w osiągnięciu sukcesu zawodowego i osobistego.

Naliczanie wynagrodzeń w praktyce

Nasze 2-dniowe warsztaty i konsultacje stworzone zostały z myślą o osobach rozpoczynających swoją pracę w dziale prac, a także dla tych, którzy chcą usystematyzować bądź uzupełnić dotychczas nabytą wiedzę z zakresu tematyki szkolenia. Ważną informacją jest fakt, że przekazywana przez nas wiedza poparta jest stanowiskami Ministerstwa, GIP oraz aktualnie obowiązującym orzecznictwem. Nie ma tutaj miejsca na nieaktualne informacje. Szanujemy czas i pieniądze naszych uczestników, dlatego uczymy tylko tego, co najważniejsze.

Kreatywny menedżer w praktyce

Wszyscy wiedzą, że kreatywny menadżer powinien wiedzieć, jak przełamywać schematy myślowe. Niestety rzeczywistość pokazuje, że nawet dla doświadczonych osób jest to twardy orzech do zgryzienia. Na szczęście dostrzeżenie schematów i wychodzenie poza nie jest o wiele prostsze, niż początkowo mogłoby się wydawać. My wiemy, jak to zrobić. Dlatego w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć szkolenia dla menadżerów. Organizowane przez nas 2-dniowe szkolenie wzbudzi w Tobie kreatywność i pokaże, jak wykorzystać ukryty dotychczas potencjał pracowników.

Poznaj nasze inne szkolenia

Grudzień to nie jedyny miesiąc, w którym organizujemy szkolenia dla pracowników. Cały rok jest dla nas bardzo intensywny i przez równe 12 miesięcy organizujemy wydarzenia, które wspierają rozwój zawodowy ludzi z całej Polski. Co więcej, przedstawione powyżej szkolenia to nie wszystko, co mamy wam do zaoferowania. Chcesz wiedzieć więcej, zobacz nasz kalendarz szkoleń, w którym z pewnością znajdziesz to, czego Ci potrzeba. Masz wątpliwości? Poznaj opinie i referencje dotychczasowych uczestników, a przekonasz się, że Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER organizuje najlepsze szkolenia dla pracowników na rynku.Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

08-09 lipca | Kraków lub Online
19-20 sierpnia | Poznań lub Online
23-24 września | Gdańsk lub Warszawa
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
25-27 września | Warszawa, Kraków lub Wrocław
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
30 września - 01 października | Warszawa, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
26-27 sierpnia | Poznań, Wrocław lub Online
26-27 września | Warszawa, Gdańsk, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

08-09 lipca | Gdańsk lub Online
22-23 sierpnia | Poznań lub Online
19-20 września | Kraków lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
26-27 sierpnia | Kraków lub Online
23-24 września | Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
03 grudnia do 06 grudnia | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
26-27 sierpnia | Wrocław lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł