Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Harmonogram szkoleń 2019 - sprawdź, co nowego pojawi się w naszej ofercie

Harmonogram szkoleń 2019 - sprawdź, co nowego pojawi się w naszej ofercie

Harmonogram szkoleń 2019 - sprawdź, co nowego pojawi się w naszej ofercie

Okolice nowego roku to nie tylko idealny czas na zmiany, ale także doskonały moment na poszerzanie swoich kompetencji i zdobycie nowych umiejętności. My wiemy, co jest kluczem do sukcesu i już dziś przedstawiamy Państwu nasz najnowszy harmonogram szkoleń na 2019 rok, obok których nie można przejść obojętnie. Nie czekaj i zobacz, jak wygląda nasza oferta szkoleniowa oraz już dziś wybierz dla siebie idealny kierunek rozwoju.


Szeroka oferta szkoleniowa

Zawsze dbamy o to, aby nasza oferta szkoleniowa zawierała w sobie tylko to, co najlepsze. Organizujemy tylko takie szkolenia, po których każdy będzie mógł odczuć namacalne i widoczne gołym okiem efekty. Co więcej, całe przedsięwzięcie jest tak przemyślane, aby organizowane przez nas wydarzenia w pełni odpowiadały realiom współczesnego świata i były dostosowane do potrzeb nieustannie zmieniającego się rynku.

Skuteczne metody nauki

Myślisz, że wiedza przedstawiona na szkoleniu może być dla Ciebie niezrozumiała? Bez obaw. Praktykowane przez nas na szkoleniach metody edukacji dostosowujemy do specyfiki danej branży, przez co wszystkie informacje okazują się być łatwo przyswajalne, a same szkolenia przebiegają w spokojnej i wolnej od napięcia oraz stresu atmosferze. Dobrą wiadomością jest także fakt, że podczas organizowanych przez nas zajęć poddajemy analizie przykładowe sytuacje, dzięki czemu w realnym życiu nie zaskoczy Cię nic, o czym była mowa na szkoleniu.

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia?

Poza tym, że organizowane przez nas szkolenia są szczerze polecane przez dotychczasowych uczestników, należy pamiętać, iż nieustanny rozwój powinien być nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Poszerzanie wiedzy pozwala nam stać się lepszym w tym, co robimy i zbliża nas do tego, do czego dążymy. Zastanawiasz się, co zrobić, aby praca zaczęła przynosić Ci satysfakcję? Zostaw to, czego nie możesz zmienić i zmień to, na co masz wpływ! Weź sprawy w swoje ręce, zobacz nasz harmonogram szkoleń na 2019 rok i poszerz swoje kompetencje.

Poznaj nasz harmonogram szkoleń na 2019 rok!

Tworząc kalendarz szkoleń na 2019 rok, mieliśmy na uwadze nie tylko zmieniające się realia współczesnego rynku, lecz również potrzeby zarówno przeszłych jak i przyszłych uczestników naszych szkoleń, a także prognozowane trendy szkoleniowe na najbliższy czas. Jak widać, nasz harmonogram szkoleniowy nie jest dziełem przypadku tylko skrupulatnie przygotowywanym przedsięwzięciem.

W 2019 roku z dumą prezentujemy szeroką ofertę szkoleniową, w której nie zabraknie takich elementów jak szkolenia kierowane bezpośrednio do kadry zarządzającej, szkolenia dla pracowników specjalizujących się w dziedzinie budownictwa, księgowości, kadr czy obsługi klienta. Nie zabraknie także warsztatów specjalnie kierowanych dla pracowników administracji publicznej. Stałym elementem jest również będąca nieustannie na czasie tematyka unijna.

Uczyń 2019 rokiem zmian

Dotychczasowe działania nie przynosiły Ci satysfakcji, masz dosyć stania w miejscu, jesteś spragniony zmian i nie wiesz, co zrobić, aby ruszyć do przodu? Nie czekaj na idealny moment, tylko sam ustal, kiedy nadejdzie przełomowa chwila. Jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie. Postaw na rozwój osobisty, idź na szkolenie, poszerz swoje kompetencje, zwiększ swoje kwalifikacje, zrób coś dla swojego dobra i działaj. Nie bez powodu mówi się, że ten kto stoi w miejscu, cofa się. Świat nieustannie idzie do przodu, nie zatrzymasz go. Jedyne, co możesz zrobić, to nie dać się wyprzedzić. Nie obawiaj się, że nadchodzące zmiany Cię przerosną. Kluczem do sukcesu nie jest wielkość i intensywność zmian, ale to, jakie do nich mamy podejście. Decydując się na nasze szkolenia, możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, abyś z łatwością przyswoił całą wiedzę, którą mamy Ci do przekazania. Masz wątpliwości? Poznaj szczere opinie prawdziwych uczestników i dołącz do grona usatysfakcjonowanych ze swojej pracy szczęśliwców już dziś.Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

26-28 lutego | Warszawa, Wrocław lub Online
20-22 marca | Kraków, Poznań lub Online
24-26 kwietnia | Warszawa, Gdańsk lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

19-20 lutego | Warszawa lub Online
18-19 marca | Kraków, Poznań lub Online
25-26 kwietnia | Wrocław lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

26-27 lutego | Wrocław, Gdańsk, Olsztyn lub Online
21-22 marca | Warszawa, Poznań, Kraków lub Online
22-23 kwietnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

29 lutego - 01 marca | Warszawa, Kraków lub Online
18-19 marca | Gdańsk, Wrocław lub Online
25-26 kwietnia | Warszawa lub Online

Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

16 kwietnia do 19 kwietnia 2024| Zakopane lub Online
11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

22-23 lutego | Kraków, Poznań lub Online
18-19 marca | Warszawa, Wrocław lub Online
18-19 kwietnia | Gdańsk lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł