Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Zaproszenie na szkolenie: Naliczanie wynagrodzeń w praktyce - 2-dniowe warsztaty i konsultacje.

Zaproszenie na szkolenie: Naliczanie wynagrodzeń w praktyce - 2-dniowe warsztaty i konsultacje.

Zaproszenie na szkolenie: Naliczanie wynagrodzeń w praktyce - 2-dniowe warsztaty i konsultacje.

Doskonale wiemy, jak ważne jest zdobywanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji, dlatego serdecznie zapraszamy na nasze 2-dniowe warsztaty z zakresu naliczania wynagrodzeń w praktyce. Nie czekaj, zapisz się już dziś i dowiedz się, jak naliczać wynagrodzenia.


Dlaczego warto zdecydować się na szkolenie?

Wszyscy, którzy kiedykolwiek mieli styczność z tematem, jakim jest naliczanie wynagrodzeń w praktyce, doskonale wiedzą, że skomplikowane regulaminy, liczne zasady i zawiłe przepisy niejednokrotnie okazują się trudne do zrozumienia nawet przez doświadczone osoby. Całe przedsięwzięcie utrudniają często zmieniające się przepisy prawa, a także wewnątrzzakładowe akty prawa pracy, które trzeba nie tylko znać, lecz także rozumieć. W wielu przypadkach okazuje się, że nawet osoby, które od lat naliczają wynagrodzenia, w pewnym momencie napotykają problemy i zupełnie nie mają pojęcia, co robić i jak sobie z tym poradzić. Niestety w przypadku, w którym chodzi o tak poważny temat, jakim jest naliczanie wynagrodzeń, na błędy nie można sobie pozwolić.

Dla kogo są te warsztaty?

Szkolenie z zakresu naliczania wynagrodzeń sprawdzi się doskonale w przypadku osób, które na co dzień zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi. Właśnie z tego względu powinni udać się na nie wszyscy specjaliści do spraw płac, pracownicy działu kadr, właściciele firm, sekretarki, które odpowiadają za sprawy związane z wynagrodzeniami, a także wszystkie inne osoby, które chcą wiedzieć, jak właściwie rozliczać wynagrodzenia.

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

Decydując się na 2-dniowe warsztaty, poznasz między innymi zasady naliczania wynagrodzeń, które zostaną poparte jasnymi, praktycznymi przykładami. Nauczysz się rozliczać podatek od wynagrodzenia ze stosunku pracy. Dowiesz się, jaki jest zakres obowiązków pracodawcy płacącego podatki, składki i zasiłki. Ponadto w trakcie szkolenia zapoznasz się z aktualnie obowiązującym orzecznictwem, które w czasie rozliczania wynagrodzeń nie pozostaje bez znaczenia. Nabyta i wprowadzona w życie wiedza sprawi, że kwestie kadrowo-płacowe, którymi dotychczas zajmowali się uczestnicy szkolenia, zostaną widocznie udoskonalone.

Czy teoria zostanie poparta praktyką?

Nasze zajęcia prowadzimy metodą warsztatową, która to od lat z powodzeniem aktywizuje uczestników zarówno podczas pracy indywidualnej, jak i wtedy, kiedy pracują oni w małych grupach. Studia przypadków, scenki rodzajowe i symulacje są nieodłączną częścią naszych warsztatów. Właśnie z tego względu udział w szkoleniu umożliwia wszystkim uczestnikom zdobycie nie tylko teoretycznej, lecz również praktycznej wiedzy. Dodatkowym atutem jest fakt, że prowadzący bez problemu omawiają i wyjaśniają konkretne sytuacje, z którymi uczestnicy szkolenia zmagają się w swojej codziennej praktyce zawodowej, a które niekiedy nie są w stanie do końca zrozumieć. Nie zdawaj się na intuicję, zapisz się na szkolenie i z łatwością przezwyciężaj trudności, które jeszcze niedawno zdawały się być nie do pokonania.Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

24-26 kwietnia | Warszawa, Gdańsk lub Online
20-22 maja | Kraków, Poznań lub Online
10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

25-26 kwietnia | Wrocław lub Online
23-24 maja | Warszawa, Gdańsk lub Online
13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

22-23 kwietnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

29-30 kwietnia | Kraków lub Online
27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

25-26 kwietnia | Warszawa lub Online
27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

18-19 kwietnia | Gdańsk lub Online
20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł