Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Mija rok, odkąd rozpoczęła się moja przygoda w Centrum SEMPER. Jak mogę podsumować ten czas?

Mija rok, odkąd rozpoczęła się moja przygoda w Centrum SEMPER. Jak mogę podsumować ten czas?

Mija rok, odkąd rozpoczęła się moja przygoda w Centrum SEMPER. Jak mogę podsumować ten czas?

Dzisiaj kolejny odcinek z cyklu inspirujących wywiadów SEMPER. Naszym rozmówcą jest Pani Joanna Zasuwa - osoba odpowiedzialna w Centrum za aktywną współpracę z najlepszymi obiektami konferencyjnymi w całym kraju. Podsumowanie roku pracy, refleksja nad tym, co udało się osiągnąć i perspektywa kolejnych wyzwań zawodowych - o tym wszystkim w rozmowie z naszym gościem. Zapraszamy do lektury.


Jakie były Pani wyobrażenia przy rozpoczęciu współpracy z Centrum Szkoleniowym Semper? Czy po roku może Pani powiedzieć, że wszystkie się spełniły?

Tak, powiem więcej - praca znacząco przerosła moje oczekiwania. Ogólnie podeszłam do rozmów kwalifikacyjnych (a przeszłam dwa wymagające etapy) i wyboru tej drogi zawodowej tak, jakby była to praca biurowa - komputer, telefon, maile, sprawozdania - takie może w końcu spokojne "od 8:00 do 16:00". Dynamika wykonywanej pracy mocno mnie jednak zaskoczyła i jestem szczerze zadowolona, że o nudzie czy monotonii w pracy możemy zapomnieć ;).

Czy wcześniejsze doświadczenie zawodowe jest pomocne w Pani codziennych obowiązkach?

Oczywiście i nawet uważam, że z każdej poprzedniej pracy należy przenieść to co najlepsze w nas do następnej, a niedoskonałości poprawić. Poza tym uważam, że każde doświadczenie zawodowe jest niezwykle cenne.

Czego nauczyła się Pani w ciągu minionego roku pracy, a czego jeszcze chciałaby się Pani nauczyć?

Zacznę odpowiedź od tego, czego chciałabym się nauczyć, czyli jeszcze lepszej organizacji swojego czasu pracy. A czego się nauczyłam? Poza kwestiami czysto merytorycznymi związanymi stricte z zakresem wykonywanych obowiązków, na pewno chciałabym zyskać wysokie umiejętności w zakresie efektywnej współpracy - zorganizowanie jednego szkolenia uzależnione jest bowiem od pracy wielu osób.

Czy gdyby można było cofać się w czasie, nadal zdecydowałaby się Pani na podjęcie współpracy z Centrum Szkoleniowym SEMPER? Jeśli tak, to co przekonałoby Panią do tej decyzji najbardziej?

Bez zawahania się mogę powiedzieć, że tak - podjęłabym taką samą decyzję. Nie mogę chcieć być w innym miejscu niż jestem - wszystko zależy od nas (prawie wszystko ;)). Każdemu zobowiązaniu, czy to zawodowemu, czy prywatnemu oddaje się w pełni i słucham... słucham siebie.

Jakie cechy charakteru przydają się Pani w codziennym, skutecznym budowaniu więzi z klientami?

Na pewno empatia i umiejętność słuchania - w tym przypadku Klientów. W zespole to ja przeprowadzam najdłuższe rozmowy telefoniczne. ;) Każdy z nas ma inne predyspozycje - moją jest rozmowa, ale też i czasami brak asertywności, nad czym pracuję.

Rocznica to dobra okazja do podsumowań. Czy w ciągu roku udało się Pani osiągnąć coś, z czego jest Pani szczególnie dumna?

Dumna jestem z decyzji o zmianie pozycji zawodowej. Naturalną konsekwencją tej zmiany jest szereg nowych czynności służbowych, które wykonuję. Najbardziej jednak dumna jestem z siebie i osobistego rozwoju, w czym pomógł mi zespół.

Czy ma Pani receptę na udany kontakt z klientem? Jakie są 3 najważniejsze zasady, którymi się Pani kieruje?

Zasady? Chociaż są one moje prywatne, to także uniwersalne i bardzo proste, tj. szczerość, szacunek, zaangażowanie, indywidualne podejście do każdej osoby. A receptą ogólnie jest szeroko pojęty profesjonalizm w każdym szczególe.

Czy w ciągu minionego roku brała Pani udział w szkoleniach Semper jako uczestnik? Jeżeli tak, to czy pomogły Pani w podnoszeniu kwalifikacji na zajmowanym stanowisku?

Tak, jako Zespół byliśmy uczestnikami szkolenia "Profesjonalna komunikacja i obsługa klienta oraz skuteczne zarządzanie czasem i organizowanie pracy własnej". Zajęcia pomogły mi zwiększyć swoją efektywność osobistą, co przełożyło się m.in. na terminową realizację podjętych zadań, określenie ich ważności w planie dnia i definiowanie priorytetów. Szkolenie pozwoliło mi także usystematyzować pojęcia dotyczące komunikacji z Klientem.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł