Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Zapraszamy na szkolenie do słonecznego Kołobrzegu!

Zapraszamy na szkolenie do słonecznego Kołobrzegu!

Zapraszamy na szkolenie do słonecznego Kołobrzegu!

Pięciogwiazdkowy HAVET Hotel Resort & SPA, sosnowy las, wydmy i tylko 3 minuty od szerokiej, piaszczystej plaży i morza... To nie zaproszenie na urlop, lecz na nasze kolejne szkolenie w Kołobrzegu 


Szkolenia w Kołobrzegu to wspaniała okazją do nauki, wymiany zawodowych doświadczeń z innymi uczestnikami zajęć, a także... relaksu w wyjątkowym miejscu i w bliskości nadmorskiej natury.

 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Interesujące połączenie kwestii merytorycznych i praktycznych ćwiczeń bezpośrednio nawiązujących do autentycznych problemów, jakie spotykają w swojej codziennej pracy praktycy, a także odniesienia do konkretnych zadań, to niewątpliwe zalety proponowanego szkolenia.

Warsztaty mają charakter bardzo aktywny, angażujący i motywujący do pracy, a kameralne grupy uczestników sprzyjają konstruktywnym dyskusjom i wymianie doświadczeń. Wszystko to sprawia, że szkolenie, jakie proponujemy to idealny sposób, aby w omawianych zagadnieniach poczuć się pewnie, jeśli rozpoczynamy pracę w tym zakresie, lub też wejść na wyższy stopień specjalizacji, jeśli umacniamy posiadane już kompetencje.

Wyjątkowe szkolenie w wyjątkowym miejscu

Dźwirzyno - Kołobrzeg i usytuowany tam właśnie Hotel HAVET Resort & SPA to zdecydowanie wyjątkowe miejsce, idealne, aby "podładować" swoje wewnętrzne akumulatory, złapać chwilę oddechu i wrócić wspomnieniami do lata i urlopu, który zdecydowana większość z nas ma już za sobą. Zdobywając nowe kompetencje z zakresu zamówień publicznych, uczestnicy szkolenia będą mogli korzystać z szeregu udogodnień i atrakcji, jakie oferuje hotel (m.in. basen, sauna i grota solna). Bliskość nadmorskich krajobrazów i natury będzie z pewnością dodatkowym atutem. A profesjonalnie przygotowane zajęcia, zaangażowanie prowadzącego i unikatowy, interesujący program wybranego szkolenia z pewnością spełnią Państwa najwyższe oczekiwania. Zapraszamy!Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim