Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Już teraz możesz uzyskać do 80% dofinansowania na realizację dowolnego szkolenia z oferty SEMPER!

Już teraz możesz uzyskać do 80% dofinansowania na realizację dowolnego szkolenia z oferty SEMPER!

Już teraz możesz uzyskać do 80% dofinansowania na realizację dowolnego szkolenia z oferty SEMPER!

Prowadzisz biuro rachunkowe i chcesz wprowadzić do oferty rozliczanie projektów unijnych? Działasz w branży budowlanej i oczekujesz od pracowników sprawnego zarządzania projektem budowlanym? Jesteś managerem i chcesz skuteczniej zarządzać zespołem? Szkolenia to sposób, aby nabyć nowe lub rozbudować już posiadane kompetencje. Sprawdź, jak je sfinansować.


Inwestycja w kapitał ludzki to najlepsza inwestycja

Rynek nieustannie się zmienia, a firmy muszą być elastyczne i przystosowywać się do oczekiwań konsumentów lub podmiotów gospodarczych, z którymi współpracują. Szkolenia pozwalają pracownikom zdobyć nowe umiejętności, co w efekcie przekłada się na konkurencyjność firmy w branży. Dzięki merytorycznym szkoleniom możliwe jest także:

  • Podniesienie jakości wykonywanej pracy. Przeszkolony pracownik lepiej niż dotychczas wykonuje swoje obowiązki, potrafi też kontrolować efekty swojej pracy i eliminować błędy.
  • Ograniczenie redukcji zwolnień. Dzięki szkoleniom pracownicy mogą przekwalifikować się i zachować zatrudnienie.
  • Zaspokojenie potrzeby samorealizacji i rozwoju. Pracownicy bardzo często chcą się dokształcać, a szkolenia są doskonałą odpowiedzią na ich oczekiwania.

Merytoryczne, przeprowadzone przez ekspertów szkolenie nie jest tanie. Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa nie zawsze dysponują środkami, które mogłyby przeznaczyć na dokształcanie pracowników. Wyjściem z tej sytuacji są dofinansowania z funduszy unijnych i to nawet w wysokości 80% ceny szkolenia.

Jak uzyskać dofinansowanie szkolenia?

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER uzyskało wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR), która jest prowadzona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i proponuje szkolenia dofinansowywane z funduszy unijnych. Baza szkoleń dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) jest dostępna tutaj.

Jeżeli na liście znalazłeś interesujące Cię szkolenie, możesz uzyskać na nie dofinansowanie w wysokości do 80% jego ceny. Procedura jest następująca:

  1. Skontaktuj się z pracownikiem SEMPER mailowo: bur@szkolenia-semper.pl lub telefonicznie pod numerem: 618 102 194, a otrzymasz informację, czy Twoja firma ma szansę otrzymać dofinansowania.
  2. Jeżeli okaże się, że Twoja firma kwalifikuje się do otrzymania dotacji, konieczne będzie złożenie wniosku o dofinansowanie. W skonstruowaniu wniosku i skompletowaniu załączników pomoże Ci pracownik Centrum.
  3. Gdy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, podpiszesz umowę z operatorem i wybierzesz szkolenie, które Cię interesuje. Realizacja usługi szkoleniowej odbędzie się zgodnie z harmonogramem wskazanym na stronie internetowej BUR.
  4. Po zakończeniu szkolenia zarówno Ty, jako pracodawca, jak i każdy pracownik biorący udział w szkoleniu zostaniecie poproszeni o ocenę usługi szkoleniowej. Wystawienie oceny odbywa się przez wypełnienie ankiety w wersji elektronicznej.
  5. Rozliczenie usługi szkoleniowej. Otrzymasz od nas fakturę, którą będziesz musiał dostarczyć operatorowi. Brak oceny uniemożliwi rozliczenie usługi szkoleniowej.

Pracownicy Centrum SEMPER pomagają przedsiębiorcom z formalnościami na każdym etapie. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem, nie zwlekaj – sprawdź, czy masz szansę na dofinansowanie. Merytoryczne szkolenia dofinansowane z UE pozwolą Twojej firmie osiągnąć pozycję lidera w branży. To właśnie wiedza i umiejętności pracowników wpływają na konkurencyjność danej firmy.

Szkolenia realizowane na terenie całej Polski

Zastanawiasz się, jakie kursy i szkolenia są finansowane z UE? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma kilka celów, a jednym z najważniejszych jest świadczenie pomocy przedsiębiorcom. Ponieważ właściciele firm na co dzień potrzebują nie tylko dostępu do źródeł finansowania i partnerów biznesowych, lecz także dostępu do wiedzy, PARP prowadzi Bazę Usług Rozwojowych. To właśnie tam znajdziesz katalog szkoleń dedykowanych różnym branżom.

Ze szkoleń przeprowadzanych przez ekspertów SEMPER mogą skorzystać przedsiębiorstwa z różnych województw, np.: wielkopolskiego, dolnośląskiego i małopolskiego.

Chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność, rozszerzyć ofertę i uchronić się przed utratą kluczowych dla Twojej firmy pracowników? Szkolenia to doskonały sposób, aby stać się liderem w branży i zmotywować zatrudnionych do wydajniejszej pracy.Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
08-09 lipca | Gdańsk lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł