Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Ochrona Danych Osobowych w praktyce - zapraszamy na nasze nowe szkolenie!

Ochrona Danych Osobowych w praktyce - zapraszamy na nasze nowe szkolenie!

Ochrona Danych Osobowych w praktyce - zapraszamy na nasze nowe szkolenie!

Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego od 25.05.2018r. (RODO) to nasze 3-dniowe szkolenie, które organizujemy dla Państwa w jednym z nowoczesnych, komfortowych i eleganckich hoteli w Zakopanem. Proponowane terminy, w jakich odbywać się będzie szkolenie, sprzyjają połączeniu nauki z wypoczynkiem w górach. To idealna propozycja dla naszych najbardziej wymagających Klientów.


Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać ochrona danych osobowych w Twojej firmie? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty, jakie Państwu proponujemy, to zajęcia dogłębnie poruszające tematykę, jaką są zmiany w Ustawie o ochronie danych osobowych. Dlatego też polecamy je wszystkim, którzy na co dzień odpowiadają w swoich jednostkach m.in. za zabezpieczenie danych osobowych, ich przechowywanie, czy też przetwarzanie. Jak chyba wszystkim wiadomo, przepisy o ochronie danych osobowych to jedne z najbardziej newralgicznych regulacji prawnych. Ich dokładne poznanie to gwarancja m.in. sukcesu w prawidłowo realizowanych zadaniach zawodowych.

Szkolenie Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego od 25.05.2018r. (RODO) dedykujemy specjalistom z zakresu ochrony danych osobowych, kadrze kierowniczej i pracownikom, zarówno instytucji publicznych, jak i przedsiębiorstw prywatnych. To także znakomita propozycja dla administratorów danych osobowych, administratorów bezpieczeństwa informacji oraz osób odpowiedzialnych za przetwarzanie danych osobowych w organizacji.

Gwarantujemy, że dzięki naszym warsztatom ustawa o ochronie danych osobowych nie będzie miała przed Państwem absolutnie żadnych tajemnic!

Czego możesz się spodziewać, biorąc udział w naszych warsztatach?

Uczestnicy proponowanego szkolenia zdobędą przede wszystkim kluczową i szczególnie pożądaną obecnie umiejętność swobodnego poruszania się wśród zawiłości istniejących regulacji prawnych w zakresie ochrony danych osobowych, zwłaszcza w kontekście nowego Rozporządzenia UE (RODO) w tym zakresie. Udział w warsztatach umożliwi uczestnikom poznanie oraz analizę zasad i przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych, także w aspekcie systemów informatycznych wykorzystywanych w jednostkach publicznych i prywatnych.

Jeśli chcą Państwo, aby dokumentacja związana z przetwarzaniem danych osobowych była poprawna i odpowiadała istniejącym regulacjom prawnym, nasze szkolenie z pewnością pomoże Państwu stworzyć i wdrożyć w jednostce niezbędne w tym zakresie procedury wewnętrzne. Analizie poddane zostaną m.in. zmiany, jakie wymusza w dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych istniejący stan prawny.

Biorąc udział w proponowanym szkoleniu, zdobędą Państwo kompleksową wiedzę dotyczącą owych zmian, a także w zakresie:
  • rozwiązywania konfliktów i trudnych sytuacji z interesantami w związku z ochroną danych osobowych,
  • zapewniania bezpieczeństwa przetwarzanych danych osobowych,
  • udzielania informacji GIODO w przypadku kontroli,
  • realizacji zadań ciążących na Administratorze Bezpieczeństwa Informacji.

Każdy uczestnik szkolenia zyska ponadto możliwość dokonania wnikliwej analizy dotychczasowych problemów i sytuacji związanych z ochroną danych osobowych, z którymi spotkał się w swojej pracy.

Nurtują Cię pytania dotyczące zmian w regulacjach dotyczących danych osobowych? Weź udział w naszym szkoleniu!

Nowe zasady, regulacje i przepisy, a także zmiany istniejących już standardów zawsze budzą w nas niepokój, generując jednocześnie wiele pytań i budząc wątpliwości. Dlatego udział w naszym szkoleniu dostarczy wszystkim jego uczestnikom kompleksowych, jasnych i jednoznacznych odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące zagadnienie, jakim są zmiany w ustawie o ochronie danych osobowych. 

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy gromadzenie, przetwarzanie, zabezpieczenie i przechowywanie danych osobowych w Państwa firmie lub urzędzie przebiega prawidłowo? Czy obowiązujące procedury wewnętrzne są zgodne z obowiązującymi przepisami? Czy dane osobowe przechowywane w wykorzystywanych przez Państwa systemach informatycznych są bezpieczne? Udział w naszym szkoleniu z pewnością pozwoli zweryfikować istniejący stan rzeczy i odpowiedzieć na te oraz szereg innych pytań dotyczących zmian w ustawie o ochronie danych osobowych. 

Unikatowy program szkolenia. Przyjęta forma warsztatów oparta na interesujących, angażujących zajęciach przybierających formy wykładów, dyskusji, czy też kreatywnych ćwiczeń. Konsultacje i wymiana doświadczeń zawodowych. A także silny nacisk na praktyczne aspekty szkolenia - wszystko to w połączeniu z atrakcyjnym miejscem, w jakim odbędzie się nasze szkolenie, sprawia, że Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego od 25.05.2018r. (RODO) to szkolenie, które z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy!Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
08-09 lipca | Gdańsk lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł