Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Ochrona Danych Osobowych w praktyce - zapraszamy na nasze nowe szkolenie!

Ochrona Danych Osobowych w praktyce - zapraszamy na nasze nowe szkolenie!

Ochrona Danych Osobowych w praktyce - zapraszamy na nasze nowe szkolenie!

Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego od 25.05.2018r. (RODO) to nasze 3-dniowe szkolenie, które organizujemy dla Państwa w jednym z nowoczesnych, komfortowych i eleganckich hoteli w Zakopanem. Proponowane terminy, w jakich odbywać się będzie szkolenie, sprzyjają połączeniu nauki z wypoczynkiem w górach. To idealna propozycja dla naszych najbardziej wymagających Klientów.


Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać ochrona danych osobowych w Twojej firmie? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty, jakie Państwu proponujemy, to zajęcia dogłębnie poruszające tematykę, jaką są zmiany w Ustawie o ochronie danych osobowych. Dlatego też polecamy je wszystkim, którzy na co dzień odpowiadają w swoich jednostkach m.in. za zabezpieczenie danych osobowych, ich przechowywanie, czy też przetwarzanie. Jak chyba wszystkim wiadomo, przepisy o ochronie danych osobowych to jedne z najbardziej newralgicznych regulacji prawnych. Ich dokładne poznanie to gwarancja m.in. sukcesu w prawidłowo realizowanych zadaniach zawodowych.

Szkolenie Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego od 25.05.2018r. (RODO) dedykujemy specjalistom z zakresu ochrony danych osobowych, kadrze kierowniczej i pracownikom, zarówno instytucji publicznych, jak i przedsiębiorstw prywatnych. To także znakomita propozycja dla administratorów danych osobowych, administratorów bezpieczeństwa informacji oraz osób odpowiedzialnych za przetwarzanie danych osobowych w organizacji.

Gwarantujemy, że dzięki naszym warsztatom ustawa o ochronie danych osobowych nie będzie miała przed Państwem absolutnie żadnych tajemnic!

Czego możesz się spodziewać, biorąc udział w naszych warsztatach?

Uczestnicy proponowanego szkolenia zdobędą przede wszystkim kluczową i szczególnie pożądaną obecnie umiejętność swobodnego poruszania się wśród zawiłości istniejących regulacji prawnych w zakresie ochrony danych osobowych, zwłaszcza w kontekście nowego Rozporządzenia UE (RODO) w tym zakresie. Udział w warsztatach umożliwi uczestnikom poznanie oraz analizę zasad i przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych, także w aspekcie systemów informatycznych wykorzystywanych w jednostkach publicznych i prywatnych.

Jeśli chcą Państwo, aby dokumentacja związana z przetwarzaniem danych osobowych była poprawna i odpowiadała istniejącym regulacjom prawnym, nasze szkolenie z pewnością pomoże Państwu stworzyć i wdrożyć w jednostce niezbędne w tym zakresie procedury wewnętrzne. Analizie poddane zostaną m.in. zmiany, jakie wymusza w dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych istniejący stan prawny.

Biorąc udział w proponowanym szkoleniu, zdobędą Państwo kompleksową wiedzę dotyczącą owych zmian, a także w zakresie:
  • rozwiązywania konfliktów i trudnych sytuacji z interesantami w związku z ochroną danych osobowych,
  • zapewniania bezpieczeństwa przetwarzanych danych osobowych,
  • udzielania informacji GIODO w przypadku kontroli,
  • realizacji zadań ciążących na Administratorze Bezpieczeństwa Informacji.

Każdy uczestnik szkolenia zyska ponadto możliwość dokonania wnikliwej analizy dotychczasowych problemów i sytuacji związanych z ochroną danych osobowych, z którymi spotkał się w swojej pracy.

Nurtują Cię pytania dotyczące zmian w regulacjach dotyczących danych osobowych? Weź udział w naszym szkoleniu!

Nowe zasady, regulacje i przepisy, a także zmiany istniejących już standardów zawsze budzą w nas niepokój, generując jednocześnie wiele pytań i budząc wątpliwości. Dlatego udział w naszym szkoleniu dostarczy wszystkim jego uczestnikom kompleksowych, jasnych i jednoznacznych odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące zagadnienie, jakim są zmiany w ustawie o ochronie danych osobowych. 

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy gromadzenie, przetwarzanie, zabezpieczenie i przechowywanie danych osobowych w Państwa firmie lub urzędzie przebiega prawidłowo? Czy obowiązujące procedury wewnętrzne są zgodne z obowiązującymi przepisami? Czy dane osobowe przechowywane w wykorzystywanych przez Państwa systemach informatycznych są bezpieczne? Udział w naszym szkoleniu z pewnością pozwoli zweryfikować istniejący stan rzeczy i odpowiedzieć na te oraz szereg innych pytań dotyczących zmian w ustawie o ochronie danych osobowych. 

Unikatowy program szkolenia. Przyjęta forma warsztatów oparta na interesujących, angażujących zajęciach przybierających formy wykładów, dyskusji, czy też kreatywnych ćwiczeń. Konsultacje i wymiana doświadczeń zawodowych. A także silny nacisk na praktyczne aspekty szkolenia - wszystko to w połączeniu z atrakcyjnym miejscem, w jakim odbędzie się nasze szkolenie, sprawia, że Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego od 25.05.2018r. (RODO) to szkolenie, które z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy!Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł