Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Współczesne zagrożenia terrorystyczne - nasze nowe szkolenie praktyczne!

Współczesne zagrożenia terrorystyczne - nasze nowe szkolenie praktyczne!

Współczesne zagrożenia terrorystyczne - nasze nowe szkolenie praktyczne!

Terroryzm na świecie to coraz częściej wymieniany i coraz dotkliwiej odczuwany globalny problem, który dotyczy praktycznie każdego człowieka, niezależnie od miejsca zamieszkania, zajmowanego stanowiska, płci, czy też narodowości. Zagrożenie terroryzmem jest autentyczne i nie może być bagatelizowane. Eksperci alarmują, że wszelkiego rodzaju szkolenia praktyczne to w tym przypadku absolutna konieczność.

Wychodząc naprzeciw tym tendencjom i nastrojom, a także odpowiadając na potrzeby i oczekiwania szkoleniowe naszych Klientów, przygotowaliśmy 1-dniowe szkolenie Współczesne zagrożenia terrorystyczne - jak rozpoznawać, przeciwdziałać i zachowywać się w sytuacji zagrożenia terrorystycznego, czyli:
  • zajęcia realizowane w kameralnej grupie,
  • forma pozwalająca na aktywny udział uczestników,
  • doświadczony ekspert ds. zagrożeń terrorystycznych - mjr rez. mgr inż. Adrian Tomaszkiewicz - były oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, wielokrotny uczestnik misji zagranicznych w Azji, Europie oraz Afryce, absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, elitarnej szkoły wojsk lądowych NATO – British Military Advisory and Training Team Europe oraz specjalistycznego szkolenia dla służb i sił specjalnych w Teksasie – G4S International Training,
  • interesujący i wysoce praktyczny program szkolenia.

Wszystko to sprawia, że szkolenie, jakie Państwu proponujemy to wyjątkowo przydatne narzędzie, które pozwoli Państwu poznać, zrozumieć i oswoić problem terroryzmu.


Komu dedykowane jest szkolenie?

Szkolenie Współczesne zagrożenia terrorystyczne - jak rozpoznawać, przeciwdziałać i zachowywać się w sytuacji zagrożenia terrorystycznego skierowane jest przede wszystkim do:

  • kadry kierowniczej urzędów administracji publicznej,
  • pracowników urzędów administracji publicznej,
  • pracowników i kadry zarządzającej przedsiębiorstw prywatnych,
  • pracowników delegowanych do krajów wysokiego ryzyka,
  • wszystkich osób pragnących zdobyć wiedzę na temat zasad bezpiecznego przebywania w miejscach publicznych oraz pracy, szczególnie w sytuacji zagrożenia incydentem terrorystycznym.

Jeśli należą Państwo do jednej z wymienionych grup lub po prostu odczuwają chęć zgłębienia wiedzy na temat zagrożeń terrorystycznych oraz sposobów postępowania w ich obliczu – serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Dlaczego warto skorzystać z proponowanego przez nas szkolenia?

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, problem światowego terroryzmu to problem, który dotyka nas wszystkich, a potencjalnych zagrożeń w tym zakresie nie można lekceważyć. Aby zrozumieć istotę problemu, zdobyć wiedzę dotyczącą współczesnych zagrożeń wywiadowczych i terrorystycznych oraz polskich służb specjalnych powołanych do zwalczania tego typu zagrożeń, a także poznać sposoby postępowania w sytuacjach zagrożenia atakiem terrorystycznym, warto wziąć udział w odpowiednim szkoleniu.

Nasze szkolenie nie tylko wyposaży uczestników w odpowiednią, specjalistyczną wiedzę, ale także pozwoli zdobyć konkretne umiejętności w zakresie właściwego reagowania w sytuacji zagrożenia, np. w pracy, podczas imprez masowych, czy w centrum handlowym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym nowym szkoleniu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł