Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Majówka większości z nas kojarzy się z błogim odpoczynkiem na łonie natury. Nie tylko ten najdłuższy, ale praktycznie każdy weekend majowy staramy się spędzać poza miastem, mniej lub bardziej aktywnie, i z całą pewnością w sposób zapewniający maksimum relaksu. A co zrobić z resztą ciepłych, majowych dni, aby były równie pożytecznie i przyjemnie wykorzystanym czasem? Najlepiej wybrać się na… szkolenie!

Kursy i szkolenia, jakie proponujemy Państwu w terminach majowych, to zajęcia organizowane w idealnie sprawdzającym się w takich okolicznościach Zakopanem. To znakomita sposobność, aby połączyć pożyteczne szkolenie z przyjemnością odpoczywania w górach. A spośród czego mogą Państwo wybierać? Możliwości jest tutaj wiele, a oto niektóre z nich.


Zarządzanie nieruchomościami i nadzór nad inwestycjami budowlanymi w praktyce

Ta propozycja to 3-dniowe szkolenie w Zakopanem organizowane w jednym ze znakomicie przygotowanych i wyposażonych trzy lub czterogwiazdkowych hoteli. Zajęcia dedykowane są między innymi osobom realizującym zadania z zakresu zarządzania nieruchomościami lub ich administrowania oraz związanym zawodowo z realizacją czynności inspektora nadzoru, lub współpracującym z takimi podmiotami, np. w roli inwestora, kierownika budowy, czy też autora projektu budowlanego. Jeśli inwestycja budowlana ma się okazać pełnym sukcesem - warto skorzystać z naszej propozycji szkoleniowej.

Specjalista ds. kadr i płac. Kompendium prawa pracy i naliczania wynagrodzeń w praktyce

Kolejne nasze 3-dniowe szkolenie w Zakopanem to propozycja dla specjalistów ds. kadr i płac, osób pracujących w działach personalnych lub też przygotowujących się do pracy w takim dziale. Szkolenie z pewnością zainteresuje także przedsiębiorców i właścicieli firm, którym kwestie zatrudnienia i zarządzania kadrą są szczególnie bliskie. Warsztaty dostarczą uczestnikom kompleksowej wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych do profesjonalnego wykonywania obowiązków na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac.

Zarządzanie Zespołem - jak zbudować swój autorytet w zespole i wydobyć z pracowników to, co najlepsze?

3-dniowe warsztaty praktyczne dla kadry zarządzającej, specjalistów HR, menedżerów, właścicieli firm oraz dla wszystkich tych, których praca polega na zarządzaniu zespołem pracowników i którzy chcą to robić według najnowszych i najskuteczniejszych metod, trwale wpisujących się w menedżerski kanon praktyk. Szkolenie realizowane w zakopiańskich hotelach o wysokim standardzie będzie okazją do nauki, wymiany zawodowych doświadczeń, dyskusji z innymi uczestnikami szkolenia, a także efektywnego wypoczynku.

Wymienione szkolenia to tylko niewielka część naszych propozycji na ciepłe, majowe dni, które można wykorzystać w niezwykle praktyczny i pożyteczny, a jednocześnie przyjemny sposób. O Państwa relaks i wypoczynek zadba obsługa hotelowa obiektów, w którym organizowane są nasze szkolenia. Bogata infrastruktura w postaci basenów, jacuzzi, kompleksów siłowni i fitness oraz Wellness&SPA w połączeniu z pięknymi, górskimi krajobrazami z pewnością zapewni Państwu wypoczynek i jeszcze efektywniejsze przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności zawodowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami majowymi w Zakopanem!Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł