Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Majówka większości z nas kojarzy się z błogim odpoczynkiem na łonie natury. Nie tylko ten najdłuższy, ale praktycznie każdy weekend majowy staramy się spędzać poza miastem, mniej lub bardziej aktywnie, i z całą pewnością w sposób zapewniający maksimum relaksu. A co zrobić z resztą ciepłych, majowych dni, aby były równie pożytecznie i przyjemnie wykorzystanym czasem? Najlepiej wybrać się na… szkolenie!

Kursy i szkolenia, jakie proponujemy Państwu w terminach majowych, to zajęcia organizowane w idealnie sprawdzającym się w takich okolicznościach Zakopanem. To znakomita sposobność, aby połączyć pożyteczne szkolenie z przyjemnością odpoczywania w górach. A spośród czego mogą Państwo wybierać? Możliwości jest tutaj wiele, a oto niektóre z nich.


Zarządzanie nieruchomościami i nadzór nad inwestycjami budowlanymi w praktyce

Ta propozycja to 3-dniowe szkolenie w Zakopanem organizowane w jednym ze znakomicie przygotowanych i wyposażonych trzy lub czterogwiazdkowych hoteli. Zajęcia dedykowane są między innymi osobom realizującym zadania z zakresu zarządzania nieruchomościami lub ich administrowania oraz związanym zawodowo z realizacją czynności inspektora nadzoru, lub współpracującym z takimi podmiotami, np. w roli inwestora, kierownika budowy, czy też autora projektu budowlanego. Jeśli inwestycja budowlana ma się okazać pełnym sukcesem - warto skorzystać z naszej propozycji szkoleniowej.

Specjalista ds. kadr i płac. Kompendium prawa pracy i naliczania wynagrodzeń w praktyce

Kolejne nasze 3-dniowe szkolenie w Zakopanem to propozycja dla specjalistów ds. kadr i płac, osób pracujących w działach personalnych lub też przygotowujących się do pracy w takim dziale. Szkolenie z pewnością zainteresuje także przedsiębiorców i właścicieli firm, którym kwestie zatrudnienia i zarządzania kadrą są szczególnie bliskie. Warsztaty dostarczą uczestnikom kompleksowej wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych do profesjonalnego wykonywania obowiązków na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac.

Zarządzanie Zespołem - jak zbudować swój autorytet w zespole i wydobyć z pracowników to, co najlepsze?

3-dniowe warsztaty praktyczne dla kadry zarządzającej, specjalistów HR, menedżerów, właścicieli firm oraz dla wszystkich tych, których praca polega na zarządzaniu zespołem pracowników i którzy chcą to robić według najnowszych i najskuteczniejszych metod, trwale wpisujących się w menedżerski kanon praktyk. Szkolenie realizowane w zakopiańskich hotelach o wysokim standardzie będzie okazją do nauki, wymiany zawodowych doświadczeń, dyskusji z innymi uczestnikami szkolenia, a także efektywnego wypoczynku.

Wymienione szkolenia to tylko niewielka część naszych propozycji na ciepłe, majowe dni, które można wykorzystać w niezwykle praktyczny i pożyteczny, a jednocześnie przyjemny sposób. O Państwa relaks i wypoczynek zadba obsługa hotelowa obiektów, w którym organizowane są nasze szkolenia. Bogata infrastruktura w postaci basenów, jacuzzi, kompleksów siłowni i fitness oraz Wellness&SPA w połączeniu z pięknymi, górskimi krajobrazami z pewnością zapewni Państwu wypoczynek i jeszcze efektywniejsze przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności zawodowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami majowymi w Zakopanem!Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
08-09 lipca | Gdańsk lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł