Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Majówka większości z nas kojarzy się z błogim odpoczynkiem na łonie natury. Nie tylko ten najdłuższy, ale praktycznie każdy weekend majowy staramy się spędzać poza miastem, mniej lub bardziej aktywnie, i z całą pewnością w sposób zapewniający maksimum relaksu. A co zrobić z resztą ciepłych, majowych dni, aby były równie pożytecznie i przyjemnie wykorzystanym czasem? Najlepiej wybrać się na… szkolenie!

Kursy i szkolenia, jakie proponujemy Państwu w terminach majowych, to zajęcia organizowane w idealnie sprawdzającym się w takich okolicznościach Zakopanem. To znakomita sposobność, aby połączyć pożyteczne szkolenie z przyjemnością odpoczywania w górach. A spośród czego mogą Państwo wybierać? Możliwości jest tutaj wiele, a oto niektóre z nich.


Zarządzanie nieruchomościami i nadzór nad inwestycjami budowlanymi w praktyce

Ta propozycja to 3-dniowe szkolenie w Zakopanem organizowane w jednym ze znakomicie przygotowanych i wyposażonych trzy lub czterogwiazdkowych hoteli. Zajęcia dedykowane są między innymi osobom realizującym zadania z zakresu zarządzania nieruchomościami lub ich administrowania oraz związanym zawodowo z realizacją czynności inspektora nadzoru, lub współpracującym z takimi podmiotami, np. w roli inwestora, kierownika budowy, czy też autora projektu budowlanego. Jeśli inwestycja budowlana ma się okazać pełnym sukcesem - warto skorzystać z naszej propozycji szkoleniowej.

Specjalista ds. kadr i płac. Kompendium prawa pracy i naliczania wynagrodzeń w praktyce

Kolejne nasze 3-dniowe szkolenie w Zakopanem to propozycja dla specjalistów ds. kadr i płac, osób pracujących w działach personalnych lub też przygotowujących się do pracy w takim dziale. Szkolenie z pewnością zainteresuje także przedsiębiorców i właścicieli firm, którym kwestie zatrudnienia i zarządzania kadrą są szczególnie bliskie. Warsztaty dostarczą uczestnikom kompleksowej wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych do profesjonalnego wykonywania obowiązków na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac.

Zarządzanie Zespołem - jak zbudować swój autorytet w zespole i wydobyć z pracowników to, co najlepsze?

3-dniowe warsztaty praktyczne dla kadry zarządzającej, specjalistów HR, menedżerów, właścicieli firm oraz dla wszystkich tych, których praca polega na zarządzaniu zespołem pracowników i którzy chcą to robić według najnowszych i najskuteczniejszych metod, trwale wpisujących się w menedżerski kanon praktyk. Szkolenie realizowane w zakopiańskich hotelach o wysokim standardzie będzie okazją do nauki, wymiany zawodowych doświadczeń, dyskusji z innymi uczestnikami szkolenia, a także efektywnego wypoczynku.

Wymienione szkolenia to tylko niewielka część naszych propozycji na ciepłe, majowe dni, które można wykorzystać w niezwykle praktyczny i pożyteczny, a jednocześnie przyjemny sposób. O Państwa relaks i wypoczynek zadba obsługa hotelowa obiektów, w którym organizowane są nasze szkolenia. Bogata infrastruktura w postaci basenów, jacuzzi, kompleksów siłowni i fitness oraz Wellness&SPA w połączeniu z pięknymi, górskimi krajobrazami z pewnością zapewni Państwu wypoczynek i jeszcze efektywniejsze przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności zawodowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami majowymi w Zakopanem!Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł