Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Szkoleniowa majówka w Zakopanem

Majówka większości z nas kojarzy się z błogim odpoczynkiem na łonie natury. Nie tylko ten najdłuższy, ale praktycznie każdy weekend majowy staramy się spędzać poza miastem, mniej lub bardziej aktywnie, i z całą pewnością w sposób zapewniający maksimum relaksu. A co zrobić z resztą ciepłych, majowych dni, aby były równie pożytecznie i przyjemnie wykorzystanym czasem? Najlepiej wybrać się na… szkolenie!

Kursy i szkolenia, jakie proponujemy Państwu w terminach majowych, to zajęcia organizowane w idealnie sprawdzającym się w takich okolicznościach Zakopanem. To znakomita sposobność, aby połączyć pożyteczne szkolenie z przyjemnością odpoczywania w górach. A spośród czego mogą Państwo wybierać? Możliwości jest tutaj wiele, a oto niektóre z nich.


Zarządzanie nieruchomościami i nadzór nad inwestycjami budowlanymi w praktyce

Ta propozycja to 3-dniowe szkolenie w Zakopanem organizowane w jednym ze znakomicie przygotowanych i wyposażonych trzy lub czterogwiazdkowych hoteli. Zajęcia dedykowane są między innymi osobom realizującym zadania z zakresu zarządzania nieruchomościami lub ich administrowania oraz związanym zawodowo z realizacją czynności inspektora nadzoru, lub współpracującym z takimi podmiotami, np. w roli inwestora, kierownika budowy, czy też autora projektu budowlanego. Jeśli inwestycja budowlana ma się okazać pełnym sukcesem - warto skorzystać z naszej propozycji szkoleniowej.

Specjalista ds. kadr i płac. Kompendium prawa pracy i naliczania wynagrodzeń w praktyce

Kolejne nasze 3-dniowe szkolenie w Zakopanem to propozycja dla specjalistów ds. kadr i płac, osób pracujących w działach personalnych lub też przygotowujących się do pracy w takim dziale. Szkolenie z pewnością zainteresuje także przedsiębiorców i właścicieli firm, którym kwestie zatrudnienia i zarządzania kadrą są szczególnie bliskie. Warsztaty dostarczą uczestnikom kompleksowej wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych do profesjonalnego wykonywania obowiązków na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac.

Zarządzanie Zespołem - jak zbudować swój autorytet w zespole i wydobyć z pracowników to, co najlepsze?

3-dniowe warsztaty praktyczne dla kadry zarządzającej, specjalistów HR, menedżerów, właścicieli firm oraz dla wszystkich tych, których praca polega na zarządzaniu zespołem pracowników i którzy chcą to robić według najnowszych i najskuteczniejszych metod, trwale wpisujących się w menedżerski kanon praktyk. Szkolenie realizowane w zakopiańskich hotelach o wysokim standardzie będzie okazją do nauki, wymiany zawodowych doświadczeń, dyskusji z innymi uczestnikami szkolenia, a także efektywnego wypoczynku.

Wymienione szkolenia to tylko niewielka część naszych propozycji na ciepłe, majowe dni, które można wykorzystać w niezwykle praktyczny i pożyteczny, a jednocześnie przyjemny sposób. O Państwa relaks i wypoczynek zadba obsługa hotelowa obiektów, w którym organizowane są nasze szkolenia. Bogata infrastruktura w postaci basenów, jacuzzi, kompleksów siłowni i fitness oraz Wellness&SPA w połączeniu z pięknymi, górskimi krajobrazami z pewnością zapewni Państwu wypoczynek i jeszcze efektywniejsze przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności zawodowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami majowymi w Zakopanem!Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim