Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Zapraszamy na szkolenie - Elektronizacja zamówień publicznych 2018

Zapraszamy na szkolenie - Elektronizacja zamówień publicznych 2018

Zapraszamy na szkolenie - Elektronizacja zamówień publicznych 2018
Elektronizacja i problemy w realizacji zamówień publicznych to nasze nowe, 2-dniowe szkolenie, będące interesującą propozycją zajęć dla wszystkich, którym bliskie są w codziennej pracy zawodowej zamówienia publiczne. Szkolenie porusza kwestie zarówno w zakresie regulacji prawnych, jak i konkretne zagadnienia, z którymi na co dzień spotykają się praktycy.

Informatyzacja zamówień publicznych to zupełnie nowy rozdział tej szerokiej dziedziny życia publicznego. Mimo iż wdrożenie poszczególnych rozwiązań następuje w sposób sukcesywny (tegoroczne etapy dotyczące wdrażania Centralnego Zamawiającego to odpowiednio: 18 kwietnia oraz 18 października; od 18 kwietnia obowiązywało będzie jedynie elektroniczne składanie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówień (JEDZ), zaś od 18 października nastąpi pełna elektronizacja komunikacji, która obejmie wszystkich korzystających z zamówień publicznych) to już teraz warto solidnie przygotować się do wprowadzanych zmian. Oczywiście biorąc udział w przygotowanym przez nas szkoleniu. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Wszystkim niezdecydowanym podpowiadamy.

To szkolenie dla wszystkich, dla których zamówienia publiczne i przetargi to niemal codzienność

Jeśli w codziennej pracy zawodowej Ustawa o zamówieniach publicznych to Państwa kompas i drogowskaz, przygotowane przez nas szkolenie z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Proponowane zajęcia to zdecydowanie przydatne, a przy tym bardzo ciekawe warsztaty dostarczające uczestnikom wszelkich informacji na temat praw i obowiązków zarówno po stronie Zamawiających, jak i Wykonawców, a wynikających z wdrażanej elektronizacji. Jeśli zatem należą Państwo do którejś z wymienionej grup bądź też są Państwo audytorami lub kontrolującymi w swoich lub zewnętrznych jednostkach w zakresie stosowania przepisów wynikających z Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, nasze szkolenie będzie z całą pewnością przydatnym narzędziem i kompleksowym rozwiązaniem. Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach przede wszystkim:

  • pracowników wydziałów zamówień publicznych w jednostkach samorządu terytorialnego i administracji rządowej;
  • specjalistów ds. zamówień publicznych zatrudnionych w jednostkach służby zdrowia, szkolnictwie, służbach mundurowych, wymiarze sprawiedliwości, ośrodkach pomocy społecznej, urzędach pracy;
  • przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i administracji rządowej;
  • wykonawców, w tym przedstawicieli sektora prywatnego,

a także wszystkich pragnących zdobyć kompleksową i aktualną wiedzę na temat funkcjonowania systemu zamówień publicznych.

Szkolenie odbywa się w kilku dogodnych terminach

A także w kilku wygodnych lokalizacjach obejmujących największe miasta w Polsce, tj. Kraków, Warszawę oraz Wrocław. Z pewnością znajdzie się termin i miejsce, które będzie dla Państwa dogodnym rozwiązaniem.

Proponowane szkolenie to przede wszystkim konkretne korzyści dla uczestników

Podstawą naszych szkoleń jest aktywizacja uczestników szkolenia do komunikacji z osobą prowadzącą, wymiany doświadczeń i opinii a także aktywnego udziału w ćwiczeniach praktycznych. Nie inaczej kwestia ta wygląda w przypadku szkoleniaElektronizacja i problemy w realizacji zamówień publicznych 2018. Dzięki takim rozwiązaniom oraz połączeniu kwestii formalnych z zakresu elektronizacji zamówień publicznych oraz praktycznych warsztatów, uczestnicy szkolenia będą mogli zarówno zapoznać się z aktualnie obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zamówień publicznych, jak i zdobyć nowe, konkretne umiejętności. Jeśli chcą Państwo swobodnie poruszać się w obszarze Prawa Zamówień Publicznych, a jednocześnie zdobyć niezbędne informacje w zakresie przygotowywanej i wdrażanej elektronizacji w PZP, proponowane szkolenie spełni Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy!Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

08-09 lipca | Kraków lub Online
19-20 sierpnia | Poznań lub Online
23-24 września | Gdańsk lub Warszawa
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
25-27 września | Warszawa, Kraków lub Wrocław
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
30 września - 01 października | Warszawa, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
26-27 sierpnia | Poznań, Wrocław lub Online
26-27 września | Warszawa, Gdańsk, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

08-09 lipca | Gdańsk lub Online
22-23 sierpnia | Poznań lub Online
19-20 września | Kraków lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
26-27 sierpnia | Kraków lub Online
23-24 września | Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
03 grudnia do 06 grudnia | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
26-27 sierpnia | Wrocław lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł