Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Zapraszamy na szkolenie - Elektronizacja zamówień publicznych 2018

Zapraszamy na szkolenie - Elektronizacja zamówień publicznych 2018

Zapraszamy na szkolenie - Elektronizacja zamówień publicznych 2018
Elektronizacja i problemy w realizacji zamówień publicznych to nasze nowe, 2-dniowe szkolenie, będące interesującą propozycją zajęć dla wszystkich, którym bliskie są w codziennej pracy zawodowej zamówienia publiczne. Szkolenie porusza kwestie zarówno w zakresie regulacji prawnych, jak i konkretne zagadnienia, z którymi na co dzień spotykają się praktycy.

Informatyzacja zamówień publicznych to zupełnie nowy rozdział tej szerokiej dziedziny życia publicznego. Mimo iż wdrożenie poszczególnych rozwiązań następuje w sposób sukcesywny (tegoroczne etapy dotyczące wdrażania Centralnego Zamawiającego to odpowiednio: 18 kwietnia oraz 18 października; od 18 kwietnia obowiązywało będzie jedynie elektroniczne składanie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówień (JEDZ), zaś od 18 października nastąpi pełna elektronizacja komunikacji, która obejmie wszystkich korzystających z zamówień publicznych) to już teraz warto solidnie przygotować się do wprowadzanych zmian. Oczywiście biorąc udział w przygotowanym przez nas szkoleniu. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Wszystkim niezdecydowanym podpowiadamy.

To szkolenie dla wszystkich, dla których zamówienia publiczne i przetargi to niemal codzienność

Jeśli w codziennej pracy zawodowej Ustawa o zamówieniach publicznych to Państwa kompas i drogowskaz, przygotowane przez nas szkolenie z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Proponowane zajęcia to zdecydowanie przydatne, a przy tym bardzo ciekawe warsztaty dostarczające uczestnikom wszelkich informacji na temat praw i obowiązków zarówno po stronie Zamawiających, jak i Wykonawców, a wynikających z wdrażanej elektronizacji. Jeśli zatem należą Państwo do którejś z wymienionej grup bądź też są Państwo audytorami lub kontrolującymi w swoich lub zewnętrznych jednostkach w zakresie stosowania przepisów wynikających z Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, nasze szkolenie będzie z całą pewnością przydatnym narzędziem i kompleksowym rozwiązaniem. Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach przede wszystkim:

  • pracowników wydziałów zamówień publicznych w jednostkach samorządu terytorialnego i administracji rządowej;
  • specjalistów ds. zamówień publicznych zatrudnionych w jednostkach służby zdrowia, szkolnictwie, służbach mundurowych, wymiarze sprawiedliwości, ośrodkach pomocy społecznej, urzędach pracy;
  • przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i administracji rządowej;
  • wykonawców, w tym przedstawicieli sektora prywatnego,

a także wszystkich pragnących zdobyć kompleksową i aktualną wiedzę na temat funkcjonowania systemu zamówień publicznych.

Szkolenie odbywa się w kilku dogodnych terminach

A także w kilku wygodnych lokalizacjach obejmujących największe miasta w Polsce, tj. Kraków, Warszawę oraz Wrocław. Z pewnością znajdzie się termin i miejsce, które będzie dla Państwa dogodnym rozwiązaniem.

Proponowane szkolenie to przede wszystkim konkretne korzyści dla uczestników

Podstawą naszych szkoleń jest aktywizacja uczestników szkolenia do komunikacji z osobą prowadzącą, wymiany doświadczeń i opinii a także aktywnego udziału w ćwiczeniach praktycznych. Nie inaczej kwestia ta wygląda w przypadku szkoleniaElektronizacja i problemy w realizacji zamówień publicznych 2018. Dzięki takim rozwiązaniom oraz połączeniu kwestii formalnych z zakresu elektronizacji zamówień publicznych oraz praktycznych warsztatów, uczestnicy szkolenia będą mogli zarówno zapoznać się z aktualnie obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zamówień publicznych, jak i zdobyć nowe, konkretne umiejętności. Jeśli chcą Państwo swobodnie poruszać się w obszarze Prawa Zamówień Publicznych, a jednocześnie zdobyć niezbędne informacje w zakresie przygotowywanej i wdrażanej elektronizacji w PZP, proponowane szkolenie spełni Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy!Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

26-28 lutego | Warszawa, Wrocław lub Online
20-22 marca | Kraków, Poznań lub Online
24-26 kwietnia | Warszawa, Gdańsk lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

19-20 lutego | Warszawa lub Online
18-19 marca | Kraków, Poznań lub Online
25-26 kwietnia | Wrocław lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

26-27 lutego | Wrocław, Gdańsk, Olsztyn lub Online
21-22 marca | Warszawa, Poznań, Kraków lub Online
22-23 kwietnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

29 lutego - 01 marca | Warszawa, Kraków lub Online
18-19 marca | Gdańsk, Wrocław lub Online
25-26 kwietnia | Warszawa lub Online

Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

16 kwietnia do 19 kwietnia 2024| Zakopane lub Online
11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

22-23 lutego | Kraków, Poznań lub Online
18-19 marca | Warszawa, Wrocław lub Online
18-19 kwietnia | Gdańsk lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł