Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Zapraszamy na szkolenie - Elektronizacja zamówień publicznych 2018

Zapraszamy na szkolenie - Elektronizacja zamówień publicznych 2018

Zapraszamy na szkolenie - Elektronizacja zamówień publicznych 2018
Elektronizacja i problemy w realizacji zamówień publicznych to nasze nowe, 2-dniowe szkolenie, będące interesującą propozycją zajęć dla wszystkich, którym bliskie są w codziennej pracy zawodowej zamówienia publiczne. Szkolenie porusza kwestie zarówno w zakresie regulacji prawnych, jak i konkretne zagadnienia, z którymi na co dzień spotykają się praktycy.

Informatyzacja zamówień publicznych to zupełnie nowy rozdział tej szerokiej dziedziny życia publicznego. Mimo iż wdrożenie poszczególnych rozwiązań następuje w sposób sukcesywny (tegoroczne etapy dotyczące wdrażania Centralnego Zamawiającego to odpowiednio: 18 kwietnia oraz 18 października; od 18 kwietnia obowiązywało będzie jedynie elektroniczne składanie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówień (JEDZ), zaś od 18 października nastąpi pełna elektronizacja komunikacji, która obejmie wszystkich korzystających z zamówień publicznych) to już teraz warto solidnie przygotować się do wprowadzanych zmian. Oczywiście biorąc udział w przygotowanym przez nas szkoleniu. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Wszystkim niezdecydowanym podpowiadamy.

To szkolenie dla wszystkich, dla których zamówienia publiczne i przetargi to niemal codzienność

Jeśli w codziennej pracy zawodowej Ustawa o zamówieniach publicznych to Państwa kompas i drogowskaz, przygotowane przez nas szkolenie z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Proponowane zajęcia to zdecydowanie przydatne, a przy tym bardzo ciekawe warsztaty dostarczające uczestnikom wszelkich informacji na temat praw i obowiązków zarówno po stronie Zamawiających, jak i Wykonawców, a wynikających z wdrażanej elektronizacji. Jeśli zatem należą Państwo do którejś z wymienionej grup bądź też są Państwo audytorami lub kontrolującymi w swoich lub zewnętrznych jednostkach w zakresie stosowania przepisów wynikających z Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, nasze szkolenie będzie z całą pewnością przydatnym narzędziem i kompleksowym rozwiązaniem. Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach przede wszystkim:

  • pracowników wydziałów zamówień publicznych w jednostkach samorządu terytorialnego i administracji rządowej;
  • specjalistów ds. zamówień publicznych zatrudnionych w jednostkach służby zdrowia, szkolnictwie, służbach mundurowych, wymiarze sprawiedliwości, ośrodkach pomocy społecznej, urzędach pracy;
  • przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i administracji rządowej;
  • wykonawców, w tym przedstawicieli sektora prywatnego,

a także wszystkich pragnących zdobyć kompleksową i aktualną wiedzę na temat funkcjonowania systemu zamówień publicznych.

Szkolenie odbywa się w kilku dogodnych terminach

A także w kilku wygodnych lokalizacjach obejmujących największe miasta w Polsce, tj. Kraków, Warszawę oraz Wrocław. Z pewnością znajdzie się termin i miejsce, które będzie dla Państwa dogodnym rozwiązaniem.

Proponowane szkolenie to przede wszystkim konkretne korzyści dla uczestników

Podstawą naszych szkoleń jest aktywizacja uczestników szkolenia do komunikacji z osobą prowadzącą, wymiany doświadczeń i opinii a także aktywnego udziału w ćwiczeniach praktycznych. Nie inaczej kwestia ta wygląda w przypadku szkoleniaElektronizacja i problemy w realizacji zamówień publicznych 2018. Dzięki takim rozwiązaniom oraz połączeniu kwestii formalnych z zakresu elektronizacji zamówień publicznych oraz praktycznych warsztatów, uczestnicy szkolenia będą mogli zarówno zapoznać się z aktualnie obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zamówień publicznych, jak i zdobyć nowe, konkretne umiejętności. Jeśli chcą Państwo swobodnie poruszać się w obszarze Prawa Zamówień Publicznych, a jednocześnie zdobyć niezbędne informacje w zakresie przygotowywanej i wdrażanej elektronizacji w PZP, proponowane szkolenie spełni Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy!Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim