Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Nowe szkolenie w ofercie: Prawo budowlane 2018

Nowe szkolenie w ofercie: Prawo budowlane 2018

Nowe szkolenie w ofercie: Prawo budowlane 2018

Nowelizacja prawa budowlanego stała się pretekstem do przygotowania dla Państwa naszej nowej propozycji szkoleniowej. Jednodniowe szkolenie praktyczne „Prawo Budowlane 2018. - Kompendium aktualnych przepisów z uwzględnieniem planowanych zmian” to zajęcia, dzięki którym uzyskają Państwo odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania dotyczące nowych regulacji, a także zyskają narzędzie do swobodnego poruszania się w gęstwinie nowelizowanego ustawodawstwa. Najbliższe szkolenie już w kwietniu – serdecznie zapraszamy!

Wszystkim z Państwa, którzy wciąż zastanawiają się nad udziałem w proponowanym szkoleniu, przybliżamy nieco jego strukturę i korzyści, jakich mogą Państwo oczekiwać w związku z udziałem w zajęciach.


Nowe przepisy budowlane – czy to mnie dotyczy?

Jeśli w codziennej pracy zawodowej prawo budowlane stanowi dla Państwa punkt odniesienia, narzędzie pracy lub istotnie wpływa na prowadzoną przez Państwa działalność – tak, proponowane szkolenie jest z całą pewnością dla Państwa.

Program oraz forma szkolenia zostały skomponowane przez nas w taki sposób, aby w jak najwyższym stopniu spełnić oczekiwania i potrzeby uczestników, którzy na co dzień są pracownikami urzędów administracji publicznej lub też firm działających w branży budowlanej. Ustawa Prawo budowlane często reguluje codzienną działalność także w wielu pozornie odległych od budownictwa dziedzinach i branżach. Dlatego zajęcia przygotowane zostały w sposób, który pozwala, aby także osoby niezwiązane bezpośrednio z budownictwem mogły zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie stosowania przepisów prawa budowlanego w praktyce.

Proponowane szkolenie to najskuteczniejsza, bo interaktywna forma zajęć

Nic tak nie uaktywnia uczestników szkolenia i nie mobilizuje do pracy z nowym materiałem, jak zajęcia prowadzone metodą warsztatową. Dlatego także w przypadku szkolenia „Prawo Budowlane 2018. - Kompendium aktualnych przepisów z uwzględnieniem planowanych zmian” filarem zajęć będą dyskusje, ćwiczenia, studia przypadków oraz praca w małych grupach. W ten sposób nie tylko intensyfikujemy proces nauki i zdobywania nowych umiejętności, ale także tworzymy warunki do prowadzenia rozmów na temat realnych trudności i ograniczeń, z jakimi uczestnicy szkolenia spotykają się na co dzień w swojej pracy zawodowej. Wymiana spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy uczestnikami szkolenia, pochodzącymi często z różnych środowisk zawodowych, a także możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z prowadzącym zajęcia to najskuteczniejsza forma zdobywania i poszerzania kompetencji.

A korzyści dla uczestników szkolenia jest całkiem sporo…

Jednak ograniczymy się tutaj do wypunktowania tych najistotniejszych. Otóż podstawową korzyścią, jaką niesie za sobą udział w proponowanym szkoleniu warsztatowym, jest uzyskanie kompleksowej wiedzy w zakresie nowelizacji prawa budowlanego. To, co najczęściej niepokoi osoby, które na co dzień pracują w oparciu o dane regulacje prawne, to ryzyko działania niezgodnie z obowiązującymi przepisami i konsekwencje takiego działania. Podając uczestnikom szkolenia wyczerpujące kompendium aktualnych przepisów, uwzględniające jednocześnie zmiany, jakich możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości, nie tylko wskazujemy konkretne kierunki i drogi postępowania, ale jednocześnie naświetlamy możliwe zmiany w tym zakresie.

Indywidualne konsultacje z ekspertem w dziedzinie prawa budowlanego to możliwość wyjaśnienia konkretnych szczegółów, które wiążą się z pracą danego uczestnika szkolenia. Precyzyjnie i wyczerpująco. Nie pozostawiamy tutaj miejsca na niepewność i wątpliwości.

Ciekawe i wyczerpujące temat materiały szkoleniowe, jakie uzyskają uczestnicy zajęć podczas szkolenia, będą z pewnością wsparciem w nauce praktycznych umiejętności w zakresie stosowania przepisów prawa budowlanego.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w proponowanym szkoleniu. W przypadku pytań prosimy o kontakt.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim