Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Nowe szkolenie w ofercie: Zarządzanie czasem w duchu Kaizen i moja własna strategia zarządzania czasem.

Nowe szkolenie w ofercie: Zarządzanie czasem w duchu Kaizen i moja własna strategia zarządzania czasem.

Nowe szkolenie w ofercie: Zarządzanie czasem w duchu Kaizen i moja własna strategia zarządzania czasem.

Czas to obecnie jeden z najcenniejszych zasobów, jakimi dysponujemy. Któż nie chciałyby mieć go więcej? Sprawiedliwie jesteśmy nim obdzieleni po równo, zatem w dyspozycji czasem liczy się dzisiaj nie to, ile czasu mamy, ale jak go wykorzystujemy. Dlatego też tak istotne jest obecnie zarządzanie nie tylko czasem, ale i sobą w czasie, a przy tym taka organizacja czasu pracy, która przyniesie nam, jak najwięcej satysfakcji i korzyści.

Efektywne zarządzanie czasem i sobą w czasie to umiejętność niezwykle pożądana zwłaszcza wśród osób zarządzających innymi zasobami, w tym kadrą pracowniczą. I to właśnie do tych osób kierujemy nasze nowe szkolenie.

Zarządzanie czasem w duchu Kaizen i moja własna strategia zarządzania czasem to 2- dniowe warsztaty praktyczne, realizowane w efektywnej, interaktywnej formie. Taka właśnie forma szkolenia umożliwia indywidualny kontakt wykładowcy z każdym uczestnikiem zajęć oraz motywuje uczestników do zaangażowania się i aktywnej pracy podczas warsztatów. Cykl szkoleń rozpoczynamy już w czerwcu, a kolejne edycje warsztatów będziemy realizować aż do końca 2018 roku (ostanie szkolenie planujemy w dniach 13 - 14 grudnia). To dobra wiadomość dla wszystkich chcących wziąć udział w szkoleniu i pragnących podnieść swoje kompetencje w dziedzinie, jaką jest efektywne wykorzystanie czasu pracy. Ilość dostępnych terminów gwarantuje bowiem dostępne miejsca, a wziąć udział w warsztatach naprawdę warto.

Zarządzasz? To szkolenie jest dla Ciebie!

Warsztaty z zakresu zarządzania czasem, jakie dla Państwa przygotowaliśmy, to propozycja, którą kierujemy przede wszystkim do pracowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla we wszelkiego typu organizacjach. Zarządzanie tak cennym zasobem, jak czas, wymaga odpowiednich kompetencji, umiejętności, a także wypracowania pewnych nawyków. Proponowane szkolenie pozwoli wymienionym grupom na podniesienie kompetencji w obszarze, jakim jest zarządzanie czasem pracy oraz efektywność zawodowa. Program warsztatów oraz jego realizacja dostarczą uczestnikom wszystkiego, co niezbędne, aby gospodarowanie czasem pracy (zarówno własnym, jak i podwładnych) stało się procesem łatwiejszym, niemal intuicyjnym, a jednocześnie wysoce efektywnym.

Możesz mądrzej wykorzystywać czas. Nauce tej umiejętności służy nasze szkolenie

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, każdy z nas dysponuje taką samą ilością czasu. Wszyscy mamy przecież do dyspozycji 24-godzinną dobę. Czasu także nie zmagazynujemy ani nie pomnożymy. Dlatego tak istotne jest zarówno planowanie czasu, jak i efektywne nim zarządzanie. Ciągłe doskonalenie kompetencji w tym zakresie umożliwia między innymi metoda Kaizen, której wdrożenie w codzienność pozwala zasadniczo upraszczać to, co wydaje się bardzo skomplikowane.

Głównym celem naszego nowego szkolenia z organizacji czasu pracy jest zapoznanie uczestników z zasadami mądrego wykorzystania czasu. W tym celu przybliżona zostanie uczestnikom między innymi filozofia Kaizen oraz zasady, narzędzia i metody pozwalające na sprawniejsze działanie oraz efektywniejszą organizację zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Proponowane warsztaty to znakomity sposób nie tylko na efektywniejsze, ale także spokojniejsze funkcjonowanie bez niepotrzebnego stresu i przemęczenia.

Poprawa własnego warsztaty pracy, lecz nie tylko. Czego mogą spodziewać się po szkoleniu jego uczestnicy?

Na przyszłych uczestników warsztatów Zarządzanie czasem w duchu Kaizen i moja własna strategia zarządzania czasem czekają zajęcia w postaci interaktywnych gier oraz angażujących, kreatywnych zabaw. Wszystkie formy nauki mają w tym przypadku jeden wspólny cel - wypracowanie nawyków efektywnego działania oraz poprawę własnego warsztatu pracy w taki sposób, aby lepiej gospodarować czasem, jaki pozostaje do dyspozycji.

Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość wypracowania własnej strategii efektywnego zarządzania czasem oraz zarządzania sobą w czasie. Kluczową rolę odegra tutaj indywidualna motywacja, po którą sięgną uczestnicy oraz nauka radzenia sobie ze stresem.

Jak poradzić sobie w rzeczywistości nadmiaru obowiązków i deficytu czasu? Odpowiedź na to właśnie pytanie znajdą podczas proponowanych warsztatów jego uczestnicy. Zarządzanie czasem i organizacja czasu pracy własnej oraz podległych pracowników, a efektywne wykorzystanie zasobów czasowych oraz skuteczne zarządzanie sobą w czasie nie będą miały dla Państwa już żadnych tajemnic. Serdecznie zapraszamy!Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
08-09 lipca | Gdańsk lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł