Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Nowe szkolenie w ofercie: Zarządzanie czasem w duchu Kaizen i moja własna strategia zarządzania czasem.

Nowe szkolenie w ofercie: Zarządzanie czasem w duchu Kaizen i moja własna strategia zarządzania czasem.

Nowe szkolenie w ofercie: Zarządzanie czasem w duchu Kaizen i moja własna strategia zarządzania czasem.

Czas to obecnie jeden z najcenniejszych zasobów, jakimi dysponujemy. Któż nie chciałyby mieć go więcej? Sprawiedliwie jesteśmy nim obdzieleni po równo, zatem w dyspozycji czasem liczy się dzisiaj nie to, ile czasu mamy, ale jak go wykorzystujemy. Dlatego też tak istotne jest obecnie zarządzanie nie tylko czasem, ale i sobą w czasie, a przy tym taka organizacja czasu pracy, która przyniesie nam, jak najwięcej satysfakcji i korzyści.

Efektywne zarządzanie czasem i sobą w czasie to umiejętność niezwykle pożądana zwłaszcza wśród osób zarządzających innymi zasobami, w tym kadrą pracowniczą. I to właśnie do tych osób kierujemy nasze nowe szkolenie.

Zarządzanie czasem w duchu Kaizen i moja własna strategia zarządzania czasem to 2- dniowe warsztaty praktyczne, realizowane w efektywnej, interaktywnej formie. Taka właśnie forma szkolenia umożliwia indywidualny kontakt wykładowcy z każdym uczestnikiem zajęć oraz motywuje uczestników do zaangażowania się i aktywnej pracy podczas warsztatów. Cykl szkoleń rozpoczynamy już w czerwcu, a kolejne edycje warsztatów będziemy realizować aż do końca 2018 roku (ostanie szkolenie planujemy w dniach 13 - 14 grudnia). To dobra wiadomość dla wszystkich chcących wziąć udział w szkoleniu i pragnących podnieść swoje kompetencje w dziedzinie, jaką jest efektywne wykorzystanie czasu pracy. Ilość dostępnych terminów gwarantuje bowiem dostępne miejsca, a wziąć udział w warsztatach naprawdę warto.

Zarządzasz? To szkolenie jest dla Ciebie!

Warsztaty z zakresu zarządzania czasem, jakie dla Państwa przygotowaliśmy, to propozycja, którą kierujemy przede wszystkim do pracowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla we wszelkiego typu organizacjach. Zarządzanie tak cennym zasobem, jak czas, wymaga odpowiednich kompetencji, umiejętności, a także wypracowania pewnych nawyków. Proponowane szkolenie pozwoli wymienionym grupom na podniesienie kompetencji w obszarze, jakim jest zarządzanie czasem pracy oraz efektywność zawodowa. Program warsztatów oraz jego realizacja dostarczą uczestnikom wszystkiego, co niezbędne, aby gospodarowanie czasem pracy (zarówno własnym, jak i podwładnych) stało się procesem łatwiejszym, niemal intuicyjnym, a jednocześnie wysoce efektywnym.

Możesz mądrzej wykorzystywać czas. Nauce tej umiejętności służy nasze szkolenie

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, każdy z nas dysponuje taką samą ilością czasu. Wszyscy mamy przecież do dyspozycji 24-godzinną dobę. Czasu także nie zmagazynujemy ani nie pomnożymy. Dlatego tak istotne jest zarówno planowanie czasu, jak i efektywne nim zarządzanie. Ciągłe doskonalenie kompetencji w tym zakresie umożliwia między innymi metoda Kaizen, której wdrożenie w codzienność pozwala zasadniczo upraszczać to, co wydaje się bardzo skomplikowane.

Głównym celem naszego nowego szkolenia z organizacji czasu pracy jest zapoznanie uczestników z zasadami mądrego wykorzystania czasu. W tym celu przybliżona zostanie uczestnikom między innymi filozofia Kaizen oraz zasady, narzędzia i metody pozwalające na sprawniejsze działanie oraz efektywniejszą organizację zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Proponowane warsztaty to znakomity sposób nie tylko na efektywniejsze, ale także spokojniejsze funkcjonowanie bez niepotrzebnego stresu i przemęczenia.

Poprawa własnego warsztaty pracy, lecz nie tylko. Czego mogą spodziewać się po szkoleniu jego uczestnicy?

Na przyszłych uczestników warsztatów Zarządzanie czasem w duchu Kaizen i moja własna strategia zarządzania czasem czekają zajęcia w postaci interaktywnych gier oraz angażujących, kreatywnych zabaw. Wszystkie formy nauki mają w tym przypadku jeden wspólny cel - wypracowanie nawyków efektywnego działania oraz poprawę własnego warsztatu pracy w taki sposób, aby lepiej gospodarować czasem, jaki pozostaje do dyspozycji.

Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość wypracowania własnej strategii efektywnego zarządzania czasem oraz zarządzania sobą w czasie. Kluczową rolę odegra tutaj indywidualna motywacja, po którą sięgną uczestnicy oraz nauka radzenia sobie ze stresem.

Jak poradzić sobie w rzeczywistości nadmiaru obowiązków i deficytu czasu? Odpowiedź na to właśnie pytanie znajdą podczas proponowanych warsztatów jego uczestnicy. Zarządzanie czasem i organizacja czasu pracy własnej oraz podległych pracowników, a efektywne wykorzystanie zasobów czasowych oraz skuteczne zarządzanie sobą w czasie nie będą miały dla Państwa już żadnych tajemnic. Serdecznie zapraszamy!Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł