Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Nowe przepisy o ochronie danych osobowych od 25.05.2018 r.

Nowe przepisy o ochronie danych osobowych od 25.05.2018 r.

Nowe przepisy o ochronie danych osobowych od 25.05.2018 r.

Zmiana przepisów i regulacji prawnych to dla wielu dziedzin aktywności zawodowej niemal codzienność. Jednak mimo powszechności i oczywistości tego typu zjawiska, każdorazowo wymusza ono na praktykach konieczność dokształcania się, zdobywania nowych wiadomości i podnoszenia posiadanych kompetencji. Wszystko to może być jednak znacznie prostsze, szybsze i całkiem przyjemne w realizacji ze szkoleniami, jakie proponuje nasze Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji.

Najnowsza propozycja Centrum SEMPER w zakresie oferty szkoleniowej odpowiadającej na zmianę stanu prawnego to 2-dniowe warsztaty kompetencyjne Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego (RODO). Pierwsze terminy realizowanych zajęć ruszają już w marcu!

Dla kogo przygotowaliśmy szkolenie?

Warsztaty kompetencyjne Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego (RODO). Nowe przepisy o ochronie danych osobowych od 25.05.2018 r., to nasza propozycja szkoleniowa skierowana przede wszystkim do specjalistów z zakresu ochrony danych osobowych oraz zarządzania tego typu zasobami w danej organizacji. Zajęcia przygotowane zostały w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom szkoleniowym zarówno kadry kierowniczej, jak i pracowników zajmujących pozostałe stanowiska. To interesująca i z cała pewnością kompleksowa oferta, którą kierujemy do:
  • pracowników urzędów administracji publicznej i przedsiębiorstw prywatnych,
  • administratorów danych osobowych,
  • administratorów bezpieczeństwa informacji,
  • osób odpowiedzialnych za przetwarzanie danych osobowych w organizacji,

a zatem wszystkich osób, dla których znajomość obowiązujących przepisów z zakresu ochrony danych osobowych ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego, zgodnego z aktualnymi regulacjami wykonywania codziennych obowiązków zawodowych.

Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy także wszystkie osoby zainteresowane wskazaną tematyką i pragnące podnieść swoje kompetencje w obszarze ochrony danych osobowych.  

Proponowane warsztaty to znacznie więcej niż zaznajomienie uczestników z nowymi regulacjami prawnymi

Proponowane szkolenie otwarte Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego (RODO). Nowe przepisy o ochronie danych osobowych od 25.05.2018 r. to warsztaty kompetencyjne. Takie rozwiązanie zobowiązuje do jak najbardziej precyzyjnego dopasowania programu szkoleniowego do potrzeb uczestników zajęć oraz stworzenia realnych warunków i dostarczenia skutecznych narzędzi służących podnoszeniu kompetencji uczestników szkolenia.

Otóż udział w szkoleniu pozwoli między innymi na wnikliwe przeanalizowanie (w szczególności w znaczeniu praktycznym) zasad przetwarzania danych osobowych wynikających z bieżącego stanu prawnego, w koniecznym odniesieniu do Rozporządzenia UE (RODO). Uczestnicy poznają w szczególności nowe wymagania w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz kierunki i zakres przeprowadzanych działań dostosowawczych.

Niewątpliwą korzyścią, jaka płynie z uczestnictwa w warsztatach, jest możliwość poznania odpowiedzi na szereg pytań, które z pewnością już teraz nurtują specjalistów z zakresu ochrony danych osobowych. Czy w mojej jednostce dane osobowe przetwarzane są we właściwy sposób? Jak wdrożyć odpowiednie procedury postępowania z danymi osobowymi? Co się już zmieniło w prawie ochrony danych osobowych i jakie zmiany nastąpią w najbliższym czasie? Jakie konsekwencje rodzą zmiany w regulacjach prawnych dla mojego zakresu obowiązków?

Odpowiedź na te oraz szereg innych pytań zdobędą Państwo podczas naszych 2-dniowych warsztatów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu szkolenia, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim