Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Nowe szkolenie z zakresu tematyki unijnej! Zapraszamy!

Nowe szkolenie z zakresu tematyki unijnej! Zapraszamy!

Nowe szkolenie z zakresu tematyki unijnej! Zapraszamy!

Dokumentacja rozliczeniowa w projektach unijnych - przygotowywanie i opisywanie dokumentów księgowych i pozaksięgowych to nasze 2-dniowe warsztaty kompetencyjne, jakie organizujemy dla Państwa od początku nowego 2018 roku. Komu dedykowane jest szkolenie i dlaczego warto zdecydować się na nie już teraz? I najważniejsze jakich korzyści mogą spodziewać się Państwo uczestnicząc w proponowanych warsztatach? Na wszystkie te pytania odpowiadamy.


Przygotowywanie i opisywanie dokumentów księgowych i pozaksięgowych w projektach unijnych może być proste i pozbawione błędów. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie umiejętności i wiedzę

A wyposażenie Państwa w owe niezbędne i dedykowane umiejętności oraz wiedzę stanowi cel warsztatów, jakie Państwu proponujemy w formie otwartego szkolenia realizowanego w interaktywnej formie niewielkiej, kameralnej grupy uczestników. Takie podejście gwarantuje, że wyciągną Państwo z warsztatów maksimum informacji i nowych kompetencji, a prowadzący zajęcia będzie mógł indywidualnie współpracować z każdym uczestnikiem szkolenia.

2-dniowe warsztaty Dokumentacja rozliczeniowa w projektach unijnych - przygotowywanie i opisywanie dokumentów księgowych i pozaksięgowych służą dostarczeniu osobom szkolącym się odpowiednich, specjalistycznych umiejętności, wiedzy i kompetencji niezbędnych w przygotowywaniu rozliczeń projektu unijnego i dokumentacji stosowanej na etapie zawierania umowy o dofinansowanie. To także możliwość poznania zasad tworzenia, stosowania i opisywania dokumentacji rozliczeniowej, zaznajomienia się z algorytmem właściwego wyodrębniania operacji księgowych dotyczących projektu oraz nauki procesu prowadzenia dokumentacji kadrowej w projektach unijnych. Jeśli natomiast poznają Państwo z nami algorytm postępowania, zasady i sposoby uzupełniania formularza. Wniosku o płatność w perspektywie na lata 2014 - 2020, z pewnością unikną Państwo błędów, najczęściej popełnianych w tym właśnie zakresie.

Komu dedykowane są przygotowywane warsztaty?

Nasze szkolenia jak zawsze powstają z myślą o praktykach - osobach, które na co dzień spotykają się z realnymi problemami, pytaniami i zadaniami w konkretnym temacie i materii zagadnienia. Nie inaczej jest w przypadku warsztatów Dokumentacja rozliczeniowa w projektach unijnych - przygotowywanie i opisywanie dokumentów księgowych i pozaksięgowych. Zapraszamy głównych księgowych, pracowników administracji publicznej i samorządowej, osoby zarządzające, koordynujące i rozliczające projekty unijne, kierowników działów finansowo-księgowych, członków zespołów projektowych, osoby, które planują aplikować o środki finansowe w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020, a także wszystkie osoby zainteresowane tematem szkolenia.

Aby nie stracić budżetu z 2017 roku, warto zamówić voucher na przyszłoroczne szkolenia

Między innymi na warsztaty Dokumentacja rozliczeniowa w projektach unijnych - przygotowywanie i opisywanie dokumentów księgowych i pozaksięgowych. Voucher szkoleniowy to rozwiązanie, które umożliwia zablokowanie środków finansowych z bieżącego budżetu, w tym przypadku budżetu roku 2017. Jednocześnie można dokonać realizacji vouchera w ciągu 12 miesięcy od momentu jego zakupu. To bardzo wygodne, praktyczne i po prostu opłacalne rozwiązanie. Oczywiście mogą Państwo dokonać bezpośredniej rezerwacji uczestnictwa w warsztatach. Tak, jak jest to dla Państwa najbardziej dogodne.

Korzyści płynących z uczestnictwa w warsztatach jest całkiem sporo...

Warto w tym miejscu wymienić choć kilka z nich. Otóż uczestnicząc w szkoleniu Dokumentacja rozliczeniowa w projektach unijnych - przygotowywanie i opisywanie dokumentów księgowych i pozaksięgowych zyskują Państwo:

  • kompleksową wiedzę i umiejętności pozwalające na prawidłowe rozliczanie, prowadzenie i przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej; ciekawe materiały szkoleniowe przygotowane przez praktyków;
  • możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertem ds. realizacji i rozliczania projektów unijnych w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020;
  • praktyczne, rzetelne i kompletne informacje na temat najważniejszych obowiązków i odpowiedzialności głównych księgowych i pracowników działów finansowo księgowych za realizację i rozliczenie danego projektu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi szkolenia. Z przyjemnością odpowiemy także na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu!Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

24-26 kwietnia | Warszawa, Gdańsk lub Online
20-22 maja | Kraków, Poznań lub Online
10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

25-26 kwietnia | Wrocław lub Online
23-24 maja | Warszawa, Gdańsk lub Online
13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

22-23 kwietnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

29-30 kwietnia | Kraków lub Online
27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

25-26 kwietnia | Warszawa lub Online
27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

18-19 kwietnia | Gdańsk lub Online
20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł