Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Zachęcamy do skorzystania z naszych voucherów szkoleniowych!

Zachęcamy do skorzystania z naszych voucherów szkoleniowych!

Zachęcamy do skorzystania z naszych voucherów szkoleniowych!

Grudzień to tradycyjnie czas, kiedy to zarówno firmy prywatne, jak i jednostki administracji publicznej poszukują możliwości wykorzystania pozostałego budżetu bieżącego roku. Istotne jest jednak, aby budżet zrealizować nie tylko w terminie, ale także w sposób jak najbardziej efektywny. I w tym miejscu pojawia się właśnie nasza propozycja – vouchery szkoleniowe. Otóż voucher pozwala zapłacić za szkolenie w 2017 roku, a zrealizować je w roku 2018. Dlaczego warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie?

Vouchery szkoleniowe to idealne rozwiązanie z punktu widzenia bieżącego budżetu

Jak już zaznaczyliśmy na wstępie, voucher szkoleniowy pozwala na zablokowanie środków finansowych z bieżącego budżetu, w tym przypadku budżetu roku 2017. Jednocześnie realizacja vouchera może zostać dokonana w ciągu 12 miesięcy od momentu jego zakupu. Tego typu rozwiązanie jest bardzo wygodne, praktyczne i po prostu opłacalne. Koniec roku to czas posumowań, rozliczeń, zamknięć, a także sporządzania planów na przyszłość. To także z całą pewnością gorący i pracowity okres w każdej firmie, organizacji, instytucji, czy urzędzie. Dokonując zakupu voucherów szkoleniowych, uwzględniają Państwo działania szkoleniowe w nadchodzącym roku, wykorzystując jednocześnie bieżący budżet w efektywny sposób.

Vouchery szkoleniowe pozwalają zaplanować działania szkoleniowe w nadchodzącym roku

Koniec roku jest szczególnym okresem - także w firmach, urzędach i różnego typu instytucjach. Zazwyczaj nikt w tym momencie nie ma czasu na uczestniczenie w szkoleniu lub warsztatach. Jeśli i Państwo oraz Państwa pracownicy nie są w stanie skorzystać w tej chwili z działań rozwojowych, warto zaplanować je i spokojnie zrealizować w nowym roku. Voucher znakomicie wypełni tego typu zadanie.

Realizując zamknięcie roku 2017, dokonując wielu posumowań i rozliczeń, zapewne planują Państwo liczne działania i wartości na nowy rok. Dokonując zakupu voucherów szkoleniowych blokują Państwo środki z bieżącego budżetu, jednak sama realizacja voucherów dokonywana jest w optymalnym dla Państwa terminie, zgodnie z Państwa potrzebami rozwojowymi, możliwościami czasowymi i harmonogramem pracy.

Vouchery szkoleniowe to także atrakcyjne możliwości w zakresie realizowanych działań rozwojowych

Zakup voucherów szkoleniowych umożliwia skorzystanie z bogatej oferty szkoleniowej, jaką przygotowuje dla Państwa corocznie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER. Mogą zatem Państwo wybrać spośród voucherów na szkolenia otwarte, jak i dedykowane. Wartość voucherów jest każdorazowo ustalana indywidualnie.

Szkolenia realizowane w naszym Centrum to znakomita inwestycja w rozwój zawodowy i osobisty, a także idealny sposób na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji, bądź też udoskonalenie tych już posiadanych. Nasze zajęcia szkoleniowe i warsztatowe w sposób szczególny angażują uczestników i skutecznie zachęcają ich do aktywnej pracy. Szkolenia obejmują najczęściej warsztaty symulacyjne, pracę w małych grupach, dyskusje, praktyczne ćwiczenia, realizację scenek rodzajowych, a także wykłady wraz z praktycznymi przykładami i ciekawymi prezentacjami multimedialnymi.

Mając świadomość, jak istotny jest praktyczny wymiar każdego szkolenia, przygotowujemy ofertę, która w pełni odpowiada Państwa potrzebom i oczekiwaniom w tym zakresie. Zajęcia każdorazowo nawiązują do realnych problemów, zagadnień i sytuacji, z jakimi spotykają się Państwo w życiu zawodowym. To szkolenia, warsztaty i konferencje dedykowane przede wszystkim praktykom, zawsze realizowane przez najlepszych specjalistów, ekspertów i również praktyków.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz zakupu voucherów szkoleniowych. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim