Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Zachęcamy do skorzystania z naszych voucherów szkoleniowych!

Zachęcamy do skorzystania z naszych voucherów szkoleniowych!

Zachęcamy do skorzystania z naszych voucherów szkoleniowych!

Grudzień to tradycyjnie czas, kiedy to zarówno firmy prywatne, jak i jednostki administracji publicznej poszukują możliwości wykorzystania pozostałego budżetu bieżącego roku. Istotne jest jednak, aby budżet zrealizować nie tylko w terminie, ale także w sposób jak najbardziej efektywny. I w tym miejscu pojawia się właśnie nasza propozycja – vouchery szkoleniowe. Otóż voucher pozwala zapłacić za szkolenie w 2017 roku, a zrealizować je w roku 2018. Dlaczego warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie?

Vouchery szkoleniowe to idealne rozwiązanie z punktu widzenia bieżącego budżetu

Jak już zaznaczyliśmy na wstępie, voucher szkoleniowy pozwala na zablokowanie środków finansowych z bieżącego budżetu, w tym przypadku budżetu roku 2017. Jednocześnie realizacja vouchera może zostać dokonana w ciągu 12 miesięcy od momentu jego zakupu. Tego typu rozwiązanie jest bardzo wygodne, praktyczne i po prostu opłacalne. Koniec roku to czas posumowań, rozliczeń, zamknięć, a także sporządzania planów na przyszłość. To także z całą pewnością gorący i pracowity okres w każdej firmie, organizacji, instytucji, czy urzędzie. Dokonując zakupu voucherów szkoleniowych, uwzględniają Państwo działania szkoleniowe w nadchodzącym roku, wykorzystując jednocześnie bieżący budżet w efektywny sposób.

Vouchery szkoleniowe pozwalają zaplanować działania szkoleniowe w nadchodzącym roku

Koniec roku jest szczególnym okresem - także w firmach, urzędach i różnego typu instytucjach. Zazwyczaj nikt w tym momencie nie ma czasu na uczestniczenie w szkoleniu lub warsztatach. Jeśli i Państwo oraz Państwa pracownicy nie są w stanie skorzystać w tej chwili z działań rozwojowych, warto zaplanować je i spokojnie zrealizować w nowym roku. Voucher znakomicie wypełni tego typu zadanie.

Realizując zamknięcie roku 2017, dokonując wielu posumowań i rozliczeń, zapewne planują Państwo liczne działania i wartości na nowy rok. Dokonując zakupu voucherów szkoleniowych blokują Państwo środki z bieżącego budżetu, jednak sama realizacja voucherów dokonywana jest w optymalnym dla Państwa terminie, zgodnie z Państwa potrzebami rozwojowymi, możliwościami czasowymi i harmonogramem pracy.

Vouchery szkoleniowe to także atrakcyjne możliwości w zakresie realizowanych działań rozwojowych

Zakup voucherów szkoleniowych umożliwia skorzystanie z bogatej oferty szkoleniowej, jaką przygotowuje dla Państwa corocznie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER. Mogą zatem Państwo wybrać spośród voucherów na szkolenia otwarte, jak i dedykowane. Wartość voucherów jest każdorazowo ustalana indywidualnie.

Szkolenia realizowane w naszym Centrum to znakomita inwestycja w rozwój zawodowy i osobisty, a także idealny sposób na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji, bądź też udoskonalenie tych już posiadanych. Nasze zajęcia szkoleniowe i warsztatowe w sposób szczególny angażują uczestników i skutecznie zachęcają ich do aktywnej pracy. Szkolenia obejmują najczęściej warsztaty symulacyjne, pracę w małych grupach, dyskusje, praktyczne ćwiczenia, realizację scenek rodzajowych, a także wykłady wraz z praktycznymi przykładami i ciekawymi prezentacjami multimedialnymi.

Mając świadomość, jak istotny jest praktyczny wymiar każdego szkolenia, przygotowujemy ofertę, która w pełni odpowiada Państwa potrzebom i oczekiwaniom w tym zakresie. Zajęcia każdorazowo nawiązują do realnych problemów, zagadnień i sytuacji, z jakimi spotykają się Państwo w życiu zawodowym. To szkolenia, warsztaty i konferencje dedykowane przede wszystkim praktykom, zawsze realizowane przez najlepszych specjalistów, ekspertów i również praktyków.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz zakupu voucherów szkoleniowych. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
29-30 stycznia | Warszawa lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
29-31 stycznia | Gdańsk, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
26-26 stycznia | Gdańsk lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
29-30 stycznia | Kraków, Poznań, Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online
29-30 stycznia | Wrocław lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online
22-23 stycznia | Poznań lub Online
29-30 lutego | Warszawa, Kraków lub Online

Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

21 listopada do 24 listopada 2023 | Zakopane lub Online
16 kwietnia do 19 kwietnia 2024| Zakopane lub Online
11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
25-26 stycznia | Warszawa lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł