Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Zachęcamy do skorzystania z naszych voucherów szkoleniowych!

Zachęcamy do skorzystania z naszych voucherów szkoleniowych!

Zachęcamy do skorzystania z naszych voucherów szkoleniowych!

Grudzień to tradycyjnie czas, kiedy to zarówno firmy prywatne, jak i jednostki administracji publicznej poszukują możliwości wykorzystania pozostałego budżetu bieżącego roku. Istotne jest jednak, aby budżet zrealizować nie tylko w terminie, ale także w sposób jak najbardziej efektywny. I w tym miejscu pojawia się właśnie nasza propozycja – vouchery szkoleniowe. Otóż voucher pozwala zapłacić za szkolenie w 2017 roku, a zrealizować je w roku 2018. Dlaczego warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie?

Vouchery szkoleniowe to idealne rozwiązanie z punktu widzenia bieżącego budżetu

Jak już zaznaczyliśmy na wstępie, voucher szkoleniowy pozwala na zablokowanie środków finansowych z bieżącego budżetu, w tym przypadku budżetu roku 2017. Jednocześnie realizacja vouchera może zostać dokonana w ciągu 12 miesięcy od momentu jego zakupu. Tego typu rozwiązanie jest bardzo wygodne, praktyczne i po prostu opłacalne. Koniec roku to czas posumowań, rozliczeń, zamknięć, a także sporządzania planów na przyszłość. To także z całą pewnością gorący i pracowity okres w każdej firmie, organizacji, instytucji, czy urzędzie. Dokonując zakupu voucherów szkoleniowych, uwzględniają Państwo działania szkoleniowe w nadchodzącym roku, wykorzystując jednocześnie bieżący budżet w efektywny sposób.

Vouchery szkoleniowe pozwalają zaplanować działania szkoleniowe w nadchodzącym roku

Koniec roku jest szczególnym okresem - także w firmach, urzędach i różnego typu instytucjach. Zazwyczaj nikt w tym momencie nie ma czasu na uczestniczenie w szkoleniu lub warsztatach. Jeśli i Państwo oraz Państwa pracownicy nie są w stanie skorzystać w tej chwili z działań rozwojowych, warto zaplanować je i spokojnie zrealizować w nowym roku. Voucher znakomicie wypełni tego typu zadanie.

Realizując zamknięcie roku 2017, dokonując wielu posumowań i rozliczeń, zapewne planują Państwo liczne działania i wartości na nowy rok. Dokonując zakupu voucherów szkoleniowych blokują Państwo środki z bieżącego budżetu, jednak sama realizacja voucherów dokonywana jest w optymalnym dla Państwa terminie, zgodnie z Państwa potrzebami rozwojowymi, możliwościami czasowymi i harmonogramem pracy.

Vouchery szkoleniowe to także atrakcyjne możliwości w zakresie realizowanych działań rozwojowych

Zakup voucherów szkoleniowych umożliwia skorzystanie z bogatej oferty szkoleniowej, jaką przygotowuje dla Państwa corocznie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER. Mogą zatem Państwo wybrać spośród voucherów na szkolenia otwarte, jak i dedykowane. Wartość voucherów jest każdorazowo ustalana indywidualnie.

Szkolenia realizowane w naszym Centrum to znakomita inwestycja w rozwój zawodowy i osobisty, a także idealny sposób na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji, bądź też udoskonalenie tych już posiadanych. Nasze zajęcia szkoleniowe i warsztatowe w sposób szczególny angażują uczestników i skutecznie zachęcają ich do aktywnej pracy. Szkolenia obejmują najczęściej warsztaty symulacyjne, pracę w małych grupach, dyskusje, praktyczne ćwiczenia, realizację scenek rodzajowych, a także wykłady wraz z praktycznymi przykładami i ciekawymi prezentacjami multimedialnymi.

Mając świadomość, jak istotny jest praktyczny wymiar każdego szkolenia, przygotowujemy ofertę, która w pełni odpowiada Państwa potrzebom i oczekiwaniom w tym zakresie. Zajęcia każdorazowo nawiązują do realnych problemów, zagadnień i sytuacji, z jakimi spotykają się Państwo w życiu zawodowym. To szkolenia, warsztaty i konferencje dedykowane przede wszystkim praktykom, zawsze realizowane przez najlepszych specjalistów, ekspertów i również praktyków.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz zakupu voucherów szkoleniowych. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
08-09 lipca | Gdańsk lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł