Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Już jest! Kalendarz szkoleń 2018

Już jest! Kalendarz szkoleń 2018

Już jest! Kalendarz szkoleń 2018

Koniec roku, a jednocześnie pierwsze dni roku nowego to czas posumowań, rozliczeń, ale także snucia planów na przyszłość. Formułując takie cele warto zadbać o to, aby osobisty i zawodowy rozwój miał szansę realizować się i owocować wzrostem wartościowych umiejętności i kompetencji. Wśród szkoleń, jakie dla Państwa będziemy organizować w roku 2018, znajdą Państwo z pewnością takie, które w pełni odpowiedzą na Państwa szkoleniowe potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką i terminami organizowanych zajęć. Dlaczego warto skorzystać z naszych propozycji szkoleniowych?


Po pierwsze, mamy imponująco bogatą ofertę szkoleniową

Komponując kalendarz szkoleń na 2018 rok, wzięliśmy pod uwagę panujące oraz prognozowane trendy szkoleniowe, potrzeby uczestników, ich preferencje, jakie poznaliśmy podczas realizowanych dotychczas zajęć, a także zmiany w ustawodawstwie, jakie miały miejsce w ostatnim czasie lub też planowane są do wdrożenia na przestrzeni najbliższych miesięcy. Wszystko to pozwoliło nam stworzyć bogatą ofertę szkoleń i warsztatów kompleksowo dopasowanych do Państwa wymagań.

Nasz kalendarz szkoleń na 2018 rok obejmuje zarówno szkolenia dla kadry zarządzającej, szkolenia dla pracowników bezpośrednio odpowiedzialnych za obsługę klientów w organizacji, zajęcia dedykowane specjalistom, np. w dziedzinie kadr, księgowości, czy też nieruchomości, bądź budownictwa, a także warsztaty w pełni odpowiadające realiom pracy i potrzebom szkoleniowym pracowników administracji publicznej.

Skomponowany terminarz szkoleń pozwala na zaplanowanie udziału w zajęciach z odpowiednim wyprzedzeniem, tak, aby szkolenia nie kolidowały z Państwa codziennymi zajęciami zawodowymi. Jesteśmy przekonani, że wśród proponowanych tematów i form szkoleniowych znajdą Państwo zajęcia, w których udział wspomoże rozwój Państwa kompetencji.

Po drugie, organizujemy nowoczesne szkolenia dedykowane praktykom

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER jako pierwsza instytucja szkoleniowa w Polsce stworzyła standard przygotowywania szkoleń otwartych w pełni dopasowanych do oczekiwań oraz stylu pracy uczestników. Indywidualizacja szkolenia dotyczy zatem nie tylko szkoleń zamkniętych, dedykowanych konkretnym potrzebom szkoleniowym, ale także każdemu szkoleniu realizowanemu w formie otwartej. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczestnicy organizowanych przez nas zajęć osiągają oczekiwany przez pracodawcę poziom umiejętności, idealnie odpowiadający istniejącym potrzebom.

Nasze zajęcia prowadzone są metodą warsztatową, gdzie kluczową rolę odgrywa maksymalna aktywizacja uczestników szkolenia. Poprzez pracę w małych grupach, dyskusje na forum grupy oraz ćwiczenia, studia przypadków, scenki rodzajowe, pracę indywidualną, symulacje i mini-wykłady z omówieniem przykładów z życia oraz z prezentacją multimedialną, uczestnicy szkolenia mogą w pełni zaangażować się w doświadczanie zajęć, tym samy przyswajając maksimum wiedzy i informacji oraz zdobywając kompetencje, na jakich im zależy. Każdorazowo przedmiotem zajęć są realne trudności uwzględniające specyfikę danej branży, realia zawodowe uczestników oraz ich potrzeby i możliwości w zakresie uczestnictwa w szkoleniu. Nasze szkolenia realizowane są przez znakomitych trenerów – praktyków, którzy doskonale wiedzą, jakie problemy zawodowe dotykają uczestników szkolenia, będących również praktykami.

Proponujemy Państwu możliwość konsultacji indywidualnych. Nauka poprzez kreatywność, elastyczność i osobiste doświadczenia jest bowiem najskuteczniejszą formą zdobywania nowych umiejętności i kompetencji.

Po trzecie, szkolenia SEMPER to realne korzyści dla naszych uczestników

Przygotowując kalendarz szkoleń na 2018 rok, a także programy poszczególnych zajęć mieliśmy na uwadze to, jakich korzyści możemy dostarczyć uczestnikom proponowanych szkoleń. Stąd też oferta, jaką dla Państwa stworzyliśmy, zakłada dostarczenie Państwu konkretnych umiejętności, rzetelnej wiedzy i usystematyzowanych informacji, a także:

  • poszerzenie i uporządkowanie posiadanej wiedzy z zakresu danej dziedziny,
  • rozwój posiadanych kompetencji,
  • poznanie schematów, mechanizmów i zjawisk typowych dla danego obszaru zawodowego,
  • znaczne zwiększenie skuteczności i efektywności działań zawodowych,
  • zdobycie umiejętności dopasowania indywidualnego stylu działania do panujących warunków i okoliczności zawodowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem szkoleń, jakie dla Państwa przygotowaliśmy na rok 2018.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim