Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Już jest! Kalendarz szkoleń 2018

Już jest! Kalendarz szkoleń 2018

Już jest! Kalendarz szkoleń 2018

Koniec roku, a jednocześnie pierwsze dni roku nowego to czas posumowań, rozliczeń, ale także snucia planów na przyszłość. Formułując takie cele warto zadbać o to, aby osobisty i zawodowy rozwój miał szansę realizować się i owocować wzrostem wartościowych umiejętności i kompetencji. Wśród szkoleń, jakie dla Państwa będziemy organizować w roku 2018, znajdą Państwo z pewnością takie, które w pełni odpowiedzą na Państwa szkoleniowe potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką i terminami organizowanych zajęć. Dlaczego warto skorzystać z naszych propozycji szkoleniowych?


Po pierwsze, mamy imponująco bogatą ofertę szkoleniową

Komponując kalendarz szkoleń na 2018 rok, wzięliśmy pod uwagę panujące oraz prognozowane trendy szkoleniowe, potrzeby uczestników, ich preferencje, jakie poznaliśmy podczas realizowanych dotychczas zajęć, a także zmiany w ustawodawstwie, jakie miały miejsce w ostatnim czasie lub też planowane są do wdrożenia na przestrzeni najbliższych miesięcy. Wszystko to pozwoliło nam stworzyć bogatą ofertę szkoleń i warsztatów kompleksowo dopasowanych do Państwa wymagań.

Nasz kalendarz szkoleń na 2018 rok obejmuje zarówno szkolenia dla kadry zarządzającej, szkolenia dla pracowników bezpośrednio odpowiedzialnych za obsługę klientów w organizacji, zajęcia dedykowane specjalistom, np. w dziedzinie kadr, księgowości, czy też nieruchomości, bądź budownictwa, a także warsztaty w pełni odpowiadające realiom pracy i potrzebom szkoleniowym pracowników administracji publicznej.

Skomponowany terminarz szkoleń pozwala na zaplanowanie udziału w zajęciach z odpowiednim wyprzedzeniem, tak, aby szkolenia nie kolidowały z Państwa codziennymi zajęciami zawodowymi. Jesteśmy przekonani, że wśród proponowanych tematów i form szkoleniowych znajdą Państwo zajęcia, w których udział wspomoże rozwój Państwa kompetencji.

Po drugie, organizujemy nowoczesne szkolenia dedykowane praktykom

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER jako pierwsza instytucja szkoleniowa w Polsce stworzyła standard przygotowywania szkoleń otwartych w pełni dopasowanych do oczekiwań oraz stylu pracy uczestników. Indywidualizacja szkolenia dotyczy zatem nie tylko szkoleń zamkniętych, dedykowanych konkretnym potrzebom szkoleniowym, ale także każdemu szkoleniu realizowanemu w formie otwartej. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczestnicy organizowanych przez nas zajęć osiągają oczekiwany przez pracodawcę poziom umiejętności, idealnie odpowiadający istniejącym potrzebom.

Nasze zajęcia prowadzone są metodą warsztatową, gdzie kluczową rolę odgrywa maksymalna aktywizacja uczestników szkolenia. Poprzez pracę w małych grupach, dyskusje na forum grupy oraz ćwiczenia, studia przypadków, scenki rodzajowe, pracę indywidualną, symulacje i mini-wykłady z omówieniem przykładów z życia oraz z prezentacją multimedialną, uczestnicy szkolenia mogą w pełni zaangażować się w doświadczanie zajęć, tym samy przyswajając maksimum wiedzy i informacji oraz zdobywając kompetencje, na jakich im zależy. Każdorazowo przedmiotem zajęć są realne trudności uwzględniające specyfikę danej branży, realia zawodowe uczestników oraz ich potrzeby i możliwości w zakresie uczestnictwa w szkoleniu. Nasze szkolenia realizowane są przez znakomitych trenerów – praktyków, którzy doskonale wiedzą, jakie problemy zawodowe dotykają uczestników szkolenia, będących również praktykami.

Proponujemy Państwu możliwość konsultacji indywidualnych. Nauka poprzez kreatywność, elastyczność i osobiste doświadczenia jest bowiem najskuteczniejszą formą zdobywania nowych umiejętności i kompetencji.

Po trzecie, szkolenia SEMPER to realne korzyści dla naszych uczestników

Przygotowując kalendarz szkoleń na 2018 rok, a także programy poszczególnych zajęć mieliśmy na uwadze to, jakich korzyści możemy dostarczyć uczestnikom proponowanych szkoleń. Stąd też oferta, jaką dla Państwa stworzyliśmy, zakłada dostarczenie Państwu konkretnych umiejętności, rzetelnej wiedzy i usystematyzowanych informacji, a także:

  • poszerzenie i uporządkowanie posiadanej wiedzy z zakresu danej dziedziny,
  • rozwój posiadanych kompetencji,
  • poznanie schematów, mechanizmów i zjawisk typowych dla danego obszaru zawodowego,
  • znaczne zwiększenie skuteczności i efektywności działań zawodowych,
  • zdobycie umiejętności dopasowania indywidualnego stylu działania do panujących warunków i okoliczności zawodowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem szkoleń, jakie dla Państwa przygotowaliśmy na rok 2018.Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł