Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Poznaj tajniki profesjonalnej rekrutacji pracowników w praktyce podczas naszego nowego szkolenia

Poznaj tajniki profesjonalnej rekrutacji pracowników w praktyce podczas naszego nowego szkolenia

Poznaj tajniki profesjonalnej rekrutacji pracowników w praktyce podczas naszego nowego szkolenia

Poznaj tajniki profesjonalnej rekrutacji pracowników w praktyce podczas naszego nowego szkolenia

Profesjonalna rekrutacja pracowników w praktyce – pod taką właśnie nazwą kryje się nasze nowe, inspirujące szkolenie, na które mamy przyjemność zaprosić Państwa już w grudniu, a także w kolejnych terminach, jakie obowiązywać będą wraz z nadejściem nowego roku. Te interesujące, praktyczne warsztaty to najprostszy i najskuteczniejszy sposób, aby poprawić efektywność procesów rekrutacyjnych realizowanych w Państwa organizacji. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w naszym szkoleniu?

Dołączysz do elitarnego grona specjalistów, którzy perfekcyjnie opanowali sztukę rekrutacji

Efektywny proces rekrutacji to kluczowy element w funkcjonowaniu każdej organizacji, zarówno prywatnej, jak publicznej, działającej w skali mikro, jak i globalnej. To od poprawnie, ale i sprawnie, a przede wszystkim skutecznie przeprowadzonego naboru zależeć będzie wydajność i rzetelność realizowanych w firmie, czy też urzędzie procesów. To w komórce human resources rozpoczyna się bowiem rozwój firmy, tutaj w głowach nowych, wartościowych pracowników kiełkują inspirujące pomysły, tutaj budowany jest potencjał organizacji. Dlatego też tak istotne jest, aby osoby realizujące proces rekrutacji i pozyskiwania wartościowych pracowników, opanowały tę sztukę w sposób pozwalający na osiągnięcie poziomu eksperckiego. Zależy nam, aby kierownicy i pracownicy działów HR, wszystkie osoby odpowiedzialne za proces planowania zatrudnienia, rekrutacji i selekcji kadr, a także pracownicy firm doradztwa personalnego i agencji pośrednictwa pracy, doradcy zawodowi, kadra urzędów pracy, przyszli pracownicy działów HR, właściciele firm oraz osoby zawodowo lub prywatnie zainteresowane tematyką rekrutacji i selekcji, pozyskali umiejętności i kompetencje, które jeszcze skuteczniej i efektywniej pozwolą im realizować zadania z szerokiego obszaru human resources.

Pozyskasz konkretne umiejętności i praktyczną wiedzę

Szkolenia, jakie proponujemy uczestnikom, zawsze mają charakter angażujący do aktywności i intensywnej pracy oraz wymiar wybitnie praktyczny, bowiem mamy świadomość, że naszą ofertę szkoleniową kierujemy do praktyków. Warsztaty Profesjonalna rekrutacja pracowników w praktyce przeznaczone są dla osób na co dzień podejmujących tematykę i zadania z zakresu szerokiej dziedziny, jaką są human resources. Niezależnie od zajmowanego stanowiska lub zakresu obowiązków, tematyka szkolenia oraz narzędzia, metody i schematy procesów idealnie sprostają wymaganiom i oczekiwaniom wszystkich uczestników warsztatów. Pragniemy dostarczyć Państwu między innymi konkretnych umiejętności z zakresu profesjonalnej analizy dokumentów aplikacyjnych kandydatów, przeprowadzania skutecznych i efektywnych rozmów kwalifikacyjnych, a także sprawnego wykorzystywania nowoczesnych metod selekcji. Istotą szkolenia jest, aby przygotować Państwa, bądź też udoskonalić Państwa kompetencje w realizowaniu procesów rekrutacyjnych od samego ich początku, a więc między innymi od prawidłowo skonstruowanego ogłoszenia o wolnym stanowisku pracy, aż po zawarcie z nowym pracownikiem umowy.

W pełni wykorzystasz swój potencjał

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nasze szkolenia i warsztaty kierujemy przede wszystkim do praktyków. Dlatego też charakter zajęć oraz ich metodologia zawsze nawiązują do praktycznej i pragmatycznej sfery danej dziedziny. Tak tez jest i w przypadku warsztatów Profesjonalna rekrutacja pracowników w praktyce. Dzięki takim rozwiązaniom docieramy do codziennych problemów i wątpliwości, z jakimi mają do czynienia w swojej pracy praktycy z zakresu HR. Aby jednak osiągnąć pełnię możliwości w przyswajaniu nowych umiejętności i podnoszeniu posiadanych kompetencji warsztaty zostały skonstruowane w taki sposób, aby:

  • zaangażować i stymulować do aktywnej pracy każdego uczestnika szkolenia,
  • pozwolić uczestnikom na wykorzystanie własnego potencjału, umiejętności i inspirujących pomysłów,
  • umożliwić uczestnikom pracę zarówno indywidualną, jak i zespołową,
  • umożliwić uczestnikom wzajemną wymianę myśli, spostrzeżeń, zawodowych doświadczeń,
  • efektywnie skomponować wykłady z ćwiczeniami, dyskusje z symulacjami realnych sytuacji zawodowych, studia przypadków z pracą indywidualną.

Takie rozwiązanie gwarantuje bowiem najefektywniejsza pracę uczestników szkolenia, a także najbardziej satysfakcjonujące jego rezultaty.

Zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim będą warsztaty Profesjonalna rekrutacja pracowników w praktyce. Więcej szczegółowych informacji, znajdą Państwo tutaj.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim