Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Poznaj tajniki profesjonalnej rekrutacji pracowników w praktyce podczas naszego nowego szkolenia

Poznaj tajniki profesjonalnej rekrutacji pracowników w praktyce podczas naszego nowego szkolenia

Poznaj tajniki profesjonalnej rekrutacji pracowników w praktyce podczas naszego nowego szkolenia

Poznaj tajniki profesjonalnej rekrutacji pracowników w praktyce podczas naszego nowego szkolenia

Profesjonalna rekrutacja pracowników w praktyce – pod taką właśnie nazwą kryje się nasze nowe, inspirujące szkolenie, na które mamy przyjemność zaprosić Państwa już w grudniu, a także w kolejnych terminach, jakie obowiązywać będą wraz z nadejściem nowego roku. Te interesujące, praktyczne warsztaty to najprostszy i najskuteczniejszy sposób, aby poprawić efektywność procesów rekrutacyjnych realizowanych w Państwa organizacji. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w naszym szkoleniu?

Dołączysz do elitarnego grona specjalistów, którzy perfekcyjnie opanowali sztukę rekrutacji

Efektywny proces rekrutacji to kluczowy element w funkcjonowaniu każdej organizacji, zarówno prywatnej, jak publicznej, działającej w skali mikro, jak i globalnej. To od poprawnie, ale i sprawnie, a przede wszystkim skutecznie przeprowadzonego naboru zależeć będzie wydajność i rzetelność realizowanych w firmie, czy też urzędzie procesów. To w komórce human resources rozpoczyna się bowiem rozwój firmy, tutaj w głowach nowych, wartościowych pracowników kiełkują inspirujące pomysły, tutaj budowany jest potencjał organizacji. Dlatego też tak istotne jest, aby osoby realizujące proces rekrutacji i pozyskiwania wartościowych pracowników, opanowały tę sztukę w sposób pozwalający na osiągnięcie poziomu eksperckiego. Zależy nam, aby kierownicy i pracownicy działów HR, wszystkie osoby odpowiedzialne za proces planowania zatrudnienia, rekrutacji i selekcji kadr, a także pracownicy firm doradztwa personalnego i agencji pośrednictwa pracy, doradcy zawodowi, kadra urzędów pracy, przyszli pracownicy działów HR, właściciele firm oraz osoby zawodowo lub prywatnie zainteresowane tematyką rekrutacji i selekcji, pozyskali umiejętności i kompetencje, które jeszcze skuteczniej i efektywniej pozwolą im realizować zadania z szerokiego obszaru human resources.

Pozyskasz konkretne umiejętności i praktyczną wiedzę

Szkolenia, jakie proponujemy uczestnikom, zawsze mają charakter angażujący do aktywności i intensywnej pracy oraz wymiar wybitnie praktyczny, bowiem mamy świadomość, że naszą ofertę szkoleniową kierujemy do praktyków. Warsztaty Profesjonalna rekrutacja pracowników w praktyce przeznaczone są dla osób na co dzień podejmujących tematykę i zadania z zakresu szerokiej dziedziny, jaką są human resources. Niezależnie od zajmowanego stanowiska lub zakresu obowiązków, tematyka szkolenia oraz narzędzia, metody i schematy procesów idealnie sprostają wymaganiom i oczekiwaniom wszystkich uczestników warsztatów. Pragniemy dostarczyć Państwu między innymi konkretnych umiejętności z zakresu profesjonalnej analizy dokumentów aplikacyjnych kandydatów, przeprowadzania skutecznych i efektywnych rozmów kwalifikacyjnych, a także sprawnego wykorzystywania nowoczesnych metod selekcji. Istotą szkolenia jest, aby przygotować Państwa, bądź też udoskonalić Państwa kompetencje w realizowaniu procesów rekrutacyjnych od samego ich początku, a więc między innymi od prawidłowo skonstruowanego ogłoszenia o wolnym stanowisku pracy, aż po zawarcie z nowym pracownikiem umowy.

W pełni wykorzystasz swój potencjał

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nasze szkolenia i warsztaty kierujemy przede wszystkim do praktyków. Dlatego też charakter zajęć oraz ich metodologia zawsze nawiązują do praktycznej i pragmatycznej sfery danej dziedziny. Tak tez jest i w przypadku warsztatów Profesjonalna rekrutacja pracowników w praktyce. Dzięki takim rozwiązaniom docieramy do codziennych problemów i wątpliwości, z jakimi mają do czynienia w swojej pracy praktycy z zakresu HR. Aby jednak osiągnąć pełnię możliwości w przyswajaniu nowych umiejętności i podnoszeniu posiadanych kompetencji warsztaty zostały skonstruowane w taki sposób, aby:

  • zaangażować i stymulować do aktywnej pracy każdego uczestnika szkolenia,
  • pozwolić uczestnikom na wykorzystanie własnego potencjału, umiejętności i inspirujących pomysłów,
  • umożliwić uczestnikom pracę zarówno indywidualną, jak i zespołową,
  • umożliwić uczestnikom wzajemną wymianę myśli, spostrzeżeń, zawodowych doświadczeń,
  • efektywnie skomponować wykłady z ćwiczeniami, dyskusje z symulacjami realnych sytuacji zawodowych, studia przypadków z pracą indywidualną.

Takie rozwiązanie gwarantuje bowiem najefektywniejsza pracę uczestników szkolenia, a także najbardziej satysfakcjonujące jego rezultaty.

Zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim będą warsztaty Profesjonalna rekrutacja pracowników w praktyce. Więcej szczegółowych informacji, znajdą Państwo tutaj.Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł