Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog „Profesjonalne negocjacje w praktyce z elementami autoprezentacji i komunikacji interpersonalnej” – stań się mistrzem negocjacji!

„Profesjonalne negocjacje w praktyce z elementami autoprezentacji i komunikacji interpersonalnej” – stań się mistrzem negocjacji!

„Profesjonalne negocjacje w praktyce z elementami autoprezentacji i komunikacji interpersonalnej” – stań się mistrzem negocjacji!
Negocjacje są trudną sztuką, która wielu osobom sprawia problemy i wprawia w zakłopotanie. Ważna w nich jest znajomość technik psychologicznych i zasad działania biznesu. Dzięki temu możliwe jest wywieranie wpływu na partnera negocjacji i przekonanie go do określonego stanowiska. Dla wszystkich, którzy zmagają się na co dzień z negocjacjami biznesowymi, przygotowaliśmy 3-dniowe inspirujące warsztaty z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem w Zakopanem.

Czy nasze warsztaty są dla Ciebie?

Program warsztatów został opracowany w taki sposób, by mógł być wykorzystany przez jak największą grupę odbiorców. Główną grupą docelową naszego szkolenia są osoby, które chcą podnieść swoje kompetencje dotyczące prowadzenia negocjacji i autoprezentacji. Pomożemy również wzmocnić umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.

Co wyniesiesz z naszych warsztatów?

Ustalając program warsztatów, zależało nam na tym, by podejść do niego przekrojowo. Po naszym szkoleniu z negocjacji dowiesz się jak:
  • przygotować się do rozmowy negocjacyjnej,
  • gruntownie analizować stanowiska obu stron biorących udział w negocjacjach,
  • planować cel rozmowy i konsekwentnie dążyć do jego spełnienia,
  • ustalać korzystne dla obu stron kompromisy,
  • przeciwdziałać próbom manipulacji i stosownie na nie reagować,
  • radzić sobie z wymagającymi negocjatorami,
  • panować nad emocjami oraz sytuacjami konfliktowymi.

Tylko praktyka!

Tematyka naszych warsztatów nie może być realizowana w formie wykładów. Nie da się bowiem nauczyć przeprowadzania skutecznych rozmów negocjacyjnych bez wykonania odpowiednich ćwiczeń. Nasi wykładowcy przygotowali ciekawe symulacje oraz scenki rodzajowe. Mają one na celu pobudzenie uczestników do działania i zaprezentowanie im skuteczności przekazywanych na warsztatach technik.

Nauka to nie wszystko

nauką człowiek żyje, dlatego po każdym dniu zajęć nasi uczestnicy mogą w pełni korzystać z udogodnień oferowanych przez hotele, w których są zakwaterowani. Do dyspozycji oddane są baseny, sauny oraz siłownie. Oprócz tego zachęcamy również do wycieczek po Zakopanem. Miasto znane jest z wielu rozrywek, z których korzystają turyści.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych 3-dniowych warsztatach z profesjonalnych negocjacji, autoprezentacji i komunikacji interpersonalnej? Wejdź na stronę http://www.szkolenia-semper.pl/component/trainings/details/profesjonalne-negocjacje-w-praktyce-z-elementami-autoprezentacji-i-komunikacji-interpersonalnej-3-dniowe-inspirujace-warsztaty-w-zakopanem---zakwaterowanie-i-pelne-wyzywienie-w-cenie-szkolenia,227,html. Znajdziesz tam wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu.

Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł