Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Kodeks Postępowania Administracyjnego – poznaj najistotniejsze zmiany z SEMPER!

Kodeks Postępowania Administracyjnego – poznaj najistotniejsze zmiany z SEMPER!

Kodeks Postępowania Administracyjnego – poznaj najistotniejsze zmiany z SEMPER!
Dla osób piastujących urzędnicze stanowiska, kluczowa jest znajomość prawa oraz bycie na bieżąco z jego zmianami. Chcąc pomóc naszym słuchaczom, wprowadziliśmy do oferty szkoleniowej nowe 2-dniowe warsztaty: "Kodeks Postępowania Administracyjnego (KPA) - Kompendium obowiązujących przepisów".

Do kogo skierowane są warsztaty z nowelizacji KPA?

Szkolenie poświęcone zmianom w Kodeksie Postępowania Administracyjnego skierowane jest przede wszystkim do pracowników administracji rządowej oraz samorządowej, którzy wykorzystują KPA do analizy codziennych zagadnień praktycznych. Układając plan warsztatów, staraliśmy się, by każdy pracownik jednostki budżetowej skorzystał jak najwięcej z wiedzy, którą chcemy przekazać.

Czego dowiesz się, biorąc udział w naszych warsztatach?

Interesuje nas tylko przekazywanie wartościowej wiedzy, którą można wykorzystać w codziennej pracy. Nie zarzucimy Cię stosami paragrafów i nie będziemy kazać uczyć się ich na pamięć. Działamy zupełnie inaczej. Gdy ukończysz warsztaty z nowelizacji Kodeksu Postępowania Administracyjnego, będziesz wiedzieć m. in.:
  • jak prawidłowo prowadzić postępowanie administracyjne,
  • jak reagować i wydawać prawidłowe decyzje administracyjne,
  • w jakich sprawach zastosowanie KPA jest zasadne, a w jakich nie,
  • jak zinterpretować nowe przepisy proceduralne.

Damy Ci się wykazać

Warsztaty są prowadzone w taki sposób, by jak najbardziej zaktywizować naszych uczestników. Właśnie dlatego dzielimy słuchaczy na małe grupy, wywołujemy dyskusje i zachęcamy do wyrażania swoich opinii. Nasi wykładowcy przeprowadzają również scenki rodzajowe, symulacje oraz różnego rodzaju ćwiczenia, które mają na celu pokazać, jak praktycznie wykorzystać zdobywaną na szkoleniu wiedzę. Wierzymy, że nauka poprzez kreatywność, elastyczność i osobiste doświadczenia to najlepszy sposób na zdobycie nowych, cennych umiejętności.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o warsztatach omawiających nowelizację w Kodeksie Postępowania Administracyjnego, sprawdź ich pełny opis. Zapoznaj się również kalendarzem szkoleń na rok 2017 i wybierz szkolenie dla siebie.
Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł