Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog „(...)kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie”.

„(...)kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie”.

„(...)kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie”.

Dzisiejszy wywiad będzie nietypowy. Zadaliśmy bowiem kilka pytań osobie, która wzięła udział w naszym szkoleniu „Kierowanie zespołem”. Pan Paweł opowiedział nam o swoich wrażeniach i przemyśleniach dotyczących warsztatów.

1. W jaki sposób dowiedział się Pan o Centrum Szkoleniowym Semper?

O tej profesjonalnie zarządzanej i prowadzonej, nie tylko moim zdaniem firmie, dowiedziałem się od zaprzyjaźnionej instytucji, z którą od wielu lat współpracuję.

2. W jakim szkoleniu wziął Pan udział?

Dotychczas miałem przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach Centrum Szkoleniowego Semper m.in.: „Kodeks Postępowania Administracyjnego”, „Ochrona Środowiska”, "Zamówienia Publiczne”, „Kierowanie zespołem” czy „Prawo budowlane”.

3. Co skłoniło Pana do wyboru akurat takiego szkolenia?

Oczywiście potrzeba chwili. Funkcjonujemy w obliczu totalnego przyspieszenia gospodarczego, a to przekłada się na częste przeprowadzanie zmian w dotychczas obowiązującym ustawodawstwie oraz jego nowelizacjach. Innymi słowy, kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie.

4. Co myśli Pan o formie zajęć, którą wybrał specjalista prowadzący szkolenie?

Trudno zawrzeć moje odczucia w jednym zdaniu. Pragnę podkreślić, że każde ze szkoleń prowadził inny specjalista. Czasami wymagały one zaangażowania w teoretyczne aspekty tematu, natomiast kiedy indziej, położenia nacisku na formę warsztatową. Byłem pod wrażeniem tego, jak prowadzący dobierali formę zajęć adekwatnie do tematyki szkolenia.

5. Czego nauczył się Pan podczas szkolenia?

Przede wszystkim staram się wykorzystać wiedzę nabytą podczas szkoleń w mojej codziennej działalności. W moim przypadku jest to kierowanie zespołem. Jedną z moich dewiz jest niepopadanie w rutynę. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach wprowadzam w życie nowe kierunki, priorytety, a także poszerzam horyzonty myślowe oraz strategiczne. Pomaga mi to w kierowaniu współpracownikami.

6. Czy umiejętności i wiedza, które Pan zdobył, przydają się w codziennym życiu?

Z całą pewnością tak – to się rozumie samo przez się. Między innymi dzieje się tak dzięki wymianie myśli, doświadczeń i poglądów z prowadzącym szkolenie oraz pozostałymi uczestnikami zajęć.

7. Komu zarekomendowałby Pan udział w szkoleniu „Kierowanie zespołem”?

Niewątpliwie każdemu szanującemu się szefowi, niezależnie od jego doświadczenia i branży, w jakiej funkcjonuje. Myślę, że rozumie to każdy profesjonalista.

8. Czy zamierza Pan wziąć udział jeszcze w jakimś szkoleniu?

Jak już wspomniałem, wachlarz tematyczny szkoleń organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Semper jest bardzo szeroki, a ja lubię podejmować nowe wyzwania. Dlatego też moja odpowiedź brzmi: TAK.


Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

26-28 lutego | Warszawa, Wrocław lub Online
20-22 marca | Kraków, Poznań lub Online
24-26 kwietnia | Warszawa, Gdańsk lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

19-20 lutego | Warszawa lub Online
18-19 marca | Kraków, Poznań lub Online
25-26 kwietnia | Wrocław lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

26-27 lutego | Wrocław, Gdańsk, Olsztyn lub Online
21-22 marca | Warszawa, Poznań, Kraków lub Online
22-23 kwietnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

29 lutego - 01 marca | Warszawa, Kraków lub Online
18-19 marca | Gdańsk, Wrocław lub Online
25-26 kwietnia | Warszawa lub Online

Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

16 kwietnia do 19 kwietnia 2024| Zakopane lub Online
11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

22-23 lutego | Kraków, Poznań lub Online
18-19 marca | Warszawa, Wrocław lub Online
18-19 kwietnia | Gdańsk lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł