Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog „(...)kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie”.

„(...)kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie”.

„(...)kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie”.

Dzisiejszy wywiad będzie nietypowy. Zadaliśmy bowiem kilka pytań osobie, która wzięła udział w naszym szkoleniu „Kierowanie zespołem”. Pan Paweł opowiedział nam o swoich wrażeniach i przemyśleniach dotyczących warsztatów.

1. W jaki sposób dowiedział się Pan o Centrum Szkoleniowym Semper?

O tej profesjonalnie zarządzanej i prowadzonej, nie tylko moim zdaniem firmie, dowiedziałem się od zaprzyjaźnionej instytucji, z którą od wielu lat współpracuję.

2. W jakim szkoleniu wziął Pan udział?

Dotychczas miałem przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach Centrum Szkoleniowego Semper m.in.: „Kodeks Postępowania Administracyjnego”, „Ochrona Środowiska”, "Zamówienia Publiczne”, „Kierowanie zespołem” czy „Prawo budowlane”.

3. Co skłoniło Pana do wyboru akurat takiego szkolenia?

Oczywiście potrzeba chwili. Funkcjonujemy w obliczu totalnego przyspieszenia gospodarczego, a to przekłada się na częste przeprowadzanie zmian w dotychczas obowiązującym ustawodawstwie oraz jego nowelizacjach. Innymi słowy, kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie.

4. Co myśli Pan o formie zajęć, którą wybrał specjalista prowadzący szkolenie?

Trudno zawrzeć moje odczucia w jednym zdaniu. Pragnę podkreślić, że każde ze szkoleń prowadził inny specjalista. Czasami wymagały one zaangażowania w teoretyczne aspekty tematu, natomiast kiedy indziej, położenia nacisku na formę warsztatową. Byłem pod wrażeniem tego, jak prowadzący dobierali formę zajęć adekwatnie do tematyki szkolenia.

5. Czego nauczył się Pan podczas szkolenia?

Przede wszystkim staram się wykorzystać wiedzę nabytą podczas szkoleń w mojej codziennej działalności. W moim przypadku jest to kierowanie zespołem. Jedną z moich dewiz jest niepopadanie w rutynę. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach wprowadzam w życie nowe kierunki, priorytety, a także poszerzam horyzonty myślowe oraz strategiczne. Pomaga mi to w kierowaniu współpracownikami.

6. Czy umiejętności i wiedza, które Pan zdobył, przydają się w codziennym życiu?

Z całą pewnością tak – to się rozumie samo przez się. Między innymi dzieje się tak dzięki wymianie myśli, doświadczeń i poglądów z prowadzącym szkolenie oraz pozostałymi uczestnikami zajęć.

7. Komu zarekomendowałby Pan udział w szkoleniu „Kierowanie zespołem”?

Niewątpliwie każdemu szanującemu się szefowi, niezależnie od jego doświadczenia i branży, w jakiej funkcjonuje. Myślę, że rozumie to każdy profesjonalista.

8. Czy zamierza Pan wziąć udział jeszcze w jakimś szkoleniu?

Jak już wspomniałem, wachlarz tematyczny szkoleń organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Semper jest bardzo szeroki, a ja lubię podejmować nowe wyzwania. Dlatego też moja odpowiedź brzmi: TAK.


Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim