Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog „(...)kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie”.

„(...)kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie”.

„(...)kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie”.

Dzisiejszy wywiad będzie nietypowy. Zadaliśmy bowiem kilka pytań osobie, która wzięła udział w naszym szkoleniu „Kierowanie zespołem”. Pan Paweł opowiedział nam o swoich wrażeniach i przemyśleniach dotyczących warsztatów.

1. W jaki sposób dowiedział się Pan o Centrum Szkoleniowym Semper?

O tej profesjonalnie zarządzanej i prowadzonej, nie tylko moim zdaniem firmie, dowiedziałem się od zaprzyjaźnionej instytucji, z którą od wielu lat współpracuję.

2. W jakim szkoleniu wziął Pan udział?

Dotychczas miałem przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach Centrum Szkoleniowego Semper m.in.: „Kodeks Postępowania Administracyjnego”, „Ochrona Środowiska”, "Zamówienia Publiczne”, „Kierowanie zespołem” czy „Prawo budowlane”.

3. Co skłoniło Pana do wyboru akurat takiego szkolenia?

Oczywiście potrzeba chwili. Funkcjonujemy w obliczu totalnego przyspieszenia gospodarczego, a to przekłada się na częste przeprowadzanie zmian w dotychczas obowiązującym ustawodawstwie oraz jego nowelizacjach. Innymi słowy, kto się systematycznie nie szkoli – ten się nie rozwija i nie nadąża za aktualnymi trendami w gospodarce oraz biznesie.

4. Co myśli Pan o formie zajęć, którą wybrał specjalista prowadzący szkolenie?

Trudno zawrzeć moje odczucia w jednym zdaniu. Pragnę podkreślić, że każde ze szkoleń prowadził inny specjalista. Czasami wymagały one zaangażowania w teoretyczne aspekty tematu, natomiast kiedy indziej, położenia nacisku na formę warsztatową. Byłem pod wrażeniem tego, jak prowadzący dobierali formę zajęć adekwatnie do tematyki szkolenia.

5. Czego nauczył się Pan podczas szkolenia?

Przede wszystkim staram się wykorzystać wiedzę nabytą podczas szkoleń w mojej codziennej działalności. W moim przypadku jest to kierowanie zespołem. Jedną z moich dewiz jest niepopadanie w rutynę. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach wprowadzam w życie nowe kierunki, priorytety, a także poszerzam horyzonty myślowe oraz strategiczne. Pomaga mi to w kierowaniu współpracownikami.

6. Czy umiejętności i wiedza, które Pan zdobył, przydają się w codziennym życiu?

Z całą pewnością tak – to się rozumie samo przez się. Między innymi dzieje się tak dzięki wymianie myśli, doświadczeń i poglądów z prowadzącym szkolenie oraz pozostałymi uczestnikami zajęć.

7. Komu zarekomendowałby Pan udział w szkoleniu „Kierowanie zespołem”?

Niewątpliwie każdemu szanującemu się szefowi, niezależnie od jego doświadczenia i branży, w jakiej funkcjonuje. Myślę, że rozumie to każdy profesjonalista.

8. Czy zamierza Pan wziąć udział jeszcze w jakimś szkoleniu?

Jak już wspomniałem, wachlarz tematyczny szkoleń organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Semper jest bardzo szeroki, a ja lubię podejmować nowe wyzwania. Dlatego też moja odpowiedź brzmi: TAK.


Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł