Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog 7 lat Szkoleń Semper

7 lat Szkoleń Semper

7 lat Szkoleń Semper

Działamy już od 7 lat, dostarczając nowoczesne, sprawdzone rozwiązania szkoleniowo-doradcze. Zgromadziliśmy rzesze zadowolonych klientów, którzy cały czas nagradzają nas pozytywnymi opiniami. Poznaj 7 faktów z życia firmy szkoleniowej SEMPER.

1. Nasz zespół to grupa fachowców

Kadra SEMPER to zespół fachowców. Nasze szeregi zasilają prawdziwi eksperci, dla których realizacja programów rozwojowych jest nie tylko pracą, ale i pasją. Pośród naszych specjalistów znajdują się doświadczeni trenerzy zarządzania i biznesu, radcy prawni, doktorzy prawa, adwokaci, ekonomiści, menedżerowie, PR-owcy oraz wielu innych ekspertów.

2. Organizujemy szkolenia w największych miastach Polski

Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie dużych polskich miast. Zrealizowaliśmy wiele szkoleń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, a także Zakopanem. Nasi klienci mają jednak możliwość wyboru i organizacji szkolenia w dowolnie wybranym miejscu i terminie. Dbając o najwyższe zadowolenie klientów, staramy się być elastyczni i chętnie dostosowujemy program do indywidualnych wymagań.

3. Realizujemy projekty w wielu różnych obszarach

Oferujemy szereg nowoczesnych rozwiązań szkoleniowo-doradczych. Firma SEMPER specjalizuje się w różnych projektach – szkoleniach, konferencjach, seminariach, kursach specjalistycznych, językowych, warsztatach artystycznych, wyjazdach integracyjnych dla pracowników oraz eventach.

4. Oferujemy indywidualne projekty w wielu dziedzinach

Chcemy, by nasi klienci osiągali jak najlepsze wyniki w najróżniejszych dziedzinach i obszarach zawodowych. Dlatego dbamy o ich rozwój w obszarach takich jak: jak zarządzanie, fundusze unijne, PR, prawo, księgowość, HR, sprzedaż i obsługa klienta, finanse i negocjacje, informatyka, marketing i telemarketing, zasoby ludzkie, umiejętności osobiste, logistyka, a także niezwykle popularny w dzisiejszych czasach coaching.

5. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania doradcze i szkoleniowe

Nieustannie badamy i prognozujemy trendy rynkowe – wszystko po to, by łatwo identyfikować obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów. Czerpiemy z doświadczenia naszych globalnych partnerów, dzięki czemu możemy zaoferować najlepsze rozwiązania. Nasi eksperci przekazują wiedzę na najwyższym poziomie oraz oferują profesjonalne doradztwo. Organizowane przez nas szkolenia dla firm i instytucji oparte są na nowoczesnych programach szkoleniowych, dostosowanych do potrzeb i możliwości najróżniejszych firm.

6. Oferujemy szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte to kolejny dowód na naszą elastyczność oraz troskę o indywidualne potrzeby każdego klienta. Ofertę szkoleń otwartych kierujemy do poszczególnych pracowników, którym zależy na nabyciu wiedzy i umiejętności z zakresu konkretnego zagadnienia. Jest to rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby przeszkolenia kilku pracowników.

7. Nasi klienci to wiele polskich i międzynarodowych firm

Współpracowaliśmy już z wieloma dużymi, rozpoznawalnymi firmami i instytucjami. Możemy poszczycić się referencjami otrzymanymi od wielu zarówno polskich, jak i międzynarodowych firm. Chętnie nawiążemy współpracę także z Tobą!

Sprawdź naszą ofertę szkoleniową!Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim