Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog 7 lat Szkoleń Semper

7 lat Szkoleń Semper

7 lat Szkoleń Semper

Działamy już od 7 lat, dostarczając nowoczesne, sprawdzone rozwiązania szkoleniowo-doradcze. Zgromadziliśmy rzesze zadowolonych klientów, którzy cały czas nagradzają nas pozytywnymi opiniami. Poznaj 7 faktów z życia firmy szkoleniowej SEMPER.

1. Nasz zespół to grupa fachowców

Kadra SEMPER to zespół fachowców. Nasze szeregi zasilają prawdziwi eksperci, dla których realizacja programów rozwojowych jest nie tylko pracą, ale i pasją. Pośród naszych specjalistów znajdują się doświadczeni trenerzy zarządzania i biznesu, radcy prawni, doktorzy prawa, adwokaci, ekonomiści, menedżerowie, PR-owcy oraz wielu innych ekspertów.

2. Organizujemy szkolenia w największych miastach Polski

Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie dużych polskich miast. Zrealizowaliśmy wiele szkoleń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, a także Zakopanem. Nasi klienci mają jednak możliwość wyboru i organizacji szkolenia w dowolnie wybranym miejscu i terminie. Dbając o najwyższe zadowolenie klientów, staramy się być elastyczni i chętnie dostosowujemy program do indywidualnych wymagań.

3. Realizujemy projekty w wielu różnych obszarach

Oferujemy szereg nowoczesnych rozwiązań szkoleniowo-doradczych. Firma SEMPER specjalizuje się w różnych projektach – szkoleniach, konferencjach, seminariach, kursach specjalistycznych, językowych, warsztatach artystycznych, wyjazdach integracyjnych dla pracowników oraz eventach.

4. Oferujemy indywidualne projekty w wielu dziedzinach

Chcemy, by nasi klienci osiągali jak najlepsze wyniki w najróżniejszych dziedzinach i obszarach zawodowych. Dlatego dbamy o ich rozwój w obszarach takich jak zarządzanie, fundusze unijne, PR, prawo, księgowość, HR, sprzedaż i obsługa klienta, finanse i negocjacje, informatyka, marketing i telemarketing, zasoby ludzkie, umiejętności osobiste, logistyka, a także niezwykle popularny w dzisiejszych czasach coaching. Nasze szkolenia negocjacje stanowią ważny element naszej oferty, umożliwiając uczestnikom rozwinięcie umiejętności skutecznych negocjacji w różnych sytuacjach biznesowych. Szkolenia te obejmują zarówno teorię, jak i praktyczne ćwiczenia, które umożliwiają zdobycie konkretnych narzędzi i strategii negocjacyjnych. Uczestnicy naszych szkoleń negocjacje będą mieli okazję rozwijać umiejętności komunikacyjne, radzić sobie z trudnościami i konfliktami podczas negocjacji, a także doskonalić umiejętność osiągania korzystnych wyników. Zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń negocjacje i rozwinięcia umiejętności, które przyczynią się do sukcesu w sferze zawodowej.

5. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania doradcze i szkoleniowe

Nieustannie badamy i prognozujemy trendy rynkowe – wszystko po to, by łatwo identyfikować obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów. Czerpiemy z doświadczenia naszych globalnych partnerów, dzięki czemu możemy zaoferować najlepsze rozwiązania. Nasi eksperci przekazują wiedzę na najwyższym poziomie oraz oferują profesjonalne doradztwo. Organizowane przez nas szkolenia dla firm i instytucji oparte są na nowoczesnych programach szkoleniowych, dostosowanych do potrzeb i możliwości najróżniejszych firm.

6. Oferujemy szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte to kolejny dowód na naszą elastyczność oraz troskę o indywidualne potrzeby każdego klienta. Ofertę szkoleń otwartych kierujemy do poszczególnych pracowników, którym zależy na nabyciu wiedzy i umiejętności z zakresu konkretnego zagadnienia. Jest to rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby przeszkolenia kilku pracowników.

7. Nasi klienci to wiele polskich i międzynarodowych firm

Współpracowaliśmy już z wieloma dużymi, rozpoznawalnymi firmami i instytucjami. Możemy poszczycić się referencjami otrzymanymi od wielu zarówno polskich, jak i międzynarodowych firm. Chętnie nawiążemy współpracę także z Tobą!

Sprawdź naszą ofertę szkoleniową!Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

08-09 lipca | Kraków lub Online
19-20 sierpnia | Poznań lub Online
23-24 września | Gdańsk lub Warszawa
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
25-27 września | Warszawa, Kraków lub Wrocław
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
30 września - 01 października | Warszawa, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
26-27 sierpnia | Poznań, Wrocław lub Online
26-27 września | Warszawa, Gdańsk, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

08-09 lipca | Gdańsk lub Online
22-23 sierpnia | Poznań lub Online
19-20 września | Kraków lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
26-27 sierpnia | Kraków lub Online
23-24 września | Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
03 grudnia do 06 grudnia | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
26-27 sierpnia | Wrocław lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł