Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Podstawy prawa budowlanego – dla kogo i dlaczego są ważne?

Podstawy prawa budowlanego – dla kogo i dlaczego są ważne?

Podstawy prawa budowlanego – dla kogo i dlaczego są ważne?
Znajomość regulacji prawnych dotyczących budownictwa jest niezwykle istotna, przede wszystkim dla obrotu gospodarczego. Ważne jest także systematyczne podążanie za wprowadzanymi zmianami – prawo budowlane ulega modyfikacjom, tak jak miało to miejsce choćby z końcem czerwca 2015 roku. W jaki sposób przyswoić obowiązujące prawo budowlane, zwłaszcza, kiedy jego terminologia niejednokrotnie okazuje się trudna lub niezrozumiała?

Naszym czytelnikom oraz wszystkim innym, zainteresowanym prezentowaną tematyką osobom, proponujemy uczestnictwo w specjalnym szkoleniu, będącym kompendium wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów. Oto garść niezbędnych informacji dotyczących przygotowanej przez nas oferty.

Szkolenie z podstaw prawa budowlanego – dla kogo?

Oferta szkoleniowa przygotowana została z myślą o pracownikach urzędów administracji publicznej, pracownikach firm z branży budowlanej oraz wszystkich tych, którzy zobligowani są do stosowania prawa budowlanego.

Szkolenie - prawo budowlane to dość szerokie zagadnienie – obejmuje między innymi projektowanie, budowę, nadzór, utrzymanie i rozbiórkę obiektów, ale i reguluje kwestie związane z ochroną środowiska, oddawaniem obiektów do użytku czy postępowaniem w wypadku katastrofy budowlanej. Jego znajomość jest niezbędna do wykonywania zawodów związanych z powyższymi zagadnieniami.

Dzięki szkoleniu możliwe jest nie tylko zdobycie potrzebnej wiedzy, ale i umiejętności, które niezwykle przydatne będą podczas zarządzania inwestycjami budowlanymi.

Jaki jest cel szkolenia z prawa budowlanego? Jak wygląda?

Podstawowym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom potrzebnej wiedzy z zakresu prawa budowlanego, wraz z analizą przepisów, które przysparzają najwięcej trudności. Szkolenie ma na celu również naukę umiejętności, które pozwolą posługiwać się tą wiedzą w praktyce.

Praca w grupach, kładąca nacisk na aktywizację uczestników, dyskusje na forum, studia przypadków, symulacje i scenki rodzajowe, to najważniejsze z dostępnych możliwości, które okazują się być niezawodnym sposobem na zgromadzenie potrzebnej wiedzy.

Podczas tego rodzaju aktywności, uczestnicy będą mieli szansę przećwiczyć prawdopodobne sytuacje oraz skorzystać z indywidualnych konsultacji. Więcej o przygotowanej przez nas ofercie szkoleniowej dowiecie się tutaj.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł