Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Podstawy prawa budowlanego – dla kogo i dlaczego są ważne?

Podstawy prawa budowlanego – dla kogo i dlaczego są ważne?

Podstawy prawa budowlanego – dla kogo i dlaczego są ważne?
Znajomość regulacji prawnych dotyczących budownictwa jest niezwykle istotna, przede wszystkim dla obrotu gospodarczego. Ważne jest także systematyczne podążanie za wprowadzanymi zmianami – prawo budowlane ulega modyfikacjom, tak jak miało to miejsce choćby z końcem czerwca 2015 roku. W jaki sposób przyswoić obowiązujące prawo budowlane, zwłaszcza, kiedy jego terminologia niejednokrotnie okazuje się trudna lub niezrozumiała?

Naszym czytelnikom oraz wszystkim innym, zainteresowanym prezentowaną tematyką osobom, proponujemy uczestnictwo w specjalnym szkoleniu, będącym kompendium wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów. Oto garść niezbędnych informacji dotyczących przygotowanej przez nas oferty.

Szkolenie z podstaw prawa budowlanego – dla kogo?

Oferta szkoleniowa przygotowana została z myślą o pracownikach urzędów administracji publicznej, pracownikach firm z branży budowlanej oraz wszystkich tych, którzy zobligowani są do stosowania prawa budowlanego.

Szkolenie - prawo budowlane to dość szerokie zagadnienie – obejmuje między innymi projektowanie, budowę, nadzór, utrzymanie i rozbiórkę obiektów, ale i reguluje kwestie związane z ochroną środowiska, oddawaniem obiektów do użytku czy postępowaniem w wypadku katastrofy budowlanej. Jego znajomość jest niezbędna do wykonywania zawodów związanych z powyższymi zagadnieniami.

Dzięki szkoleniu możliwe jest nie tylko zdobycie potrzebnej wiedzy, ale i umiejętności, które niezwykle przydatne będą podczas zarządzania inwestycjami budowlanymi.

Jaki jest cel szkolenia z prawa budowlanego? Jak wygląda?

Podstawowym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom potrzebnej wiedzy z zakresu prawa budowlanego, wraz z analizą przepisów, które przysparzają najwięcej trudności. Szkolenie ma na celu również naukę umiejętności, które pozwolą posługiwać się tą wiedzą w praktyce.

Praca w grupach, kładąca nacisk na aktywizację uczestników, dyskusje na forum, studia przypadków, symulacje i scenki rodzajowe, to najważniejsze z dostępnych możliwości, które okazują się być niezawodnym sposobem na zgromadzenie potrzebnej wiedzy.

Podczas tego rodzaju aktywności, uczestnicy będą mieli szansę przećwiczyć prawdopodobne sytuacje oraz skorzystać z indywidualnych konsultacji. Więcej o przygotowanej przez nas ofercie szkoleniowej dowiecie się tutaj.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim