Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Nowe szkolenie w ofercie: Kreatywny menedżer w praktyce

Nowe szkolenie w ofercie: Kreatywny menedżer w praktyce

Nowe szkolenie w ofercie: Kreatywny menedżer w praktyce

Kreatywny menedżer w praktyce, czyli jak przełamać schematy myślowe i korzystać z dobrodziejstw zarządzania wizualnego to nasza nowa propozycja w postaci 2-dniowego szkolenia dedykowanego kadrze zarządzającej. Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom rynkowym i wyzwaniom, przed którymi staje współczesny menedżer, przygotowaliśmy szkolenie idealnie wpisujące się w potrzeby osób zarządzających, a jednocześnie chcących pracować w nieco odmienny, z pewnością nieszablonowy, za to zdecydowanie efektywny sposób.

Nasze szkolenie to propozycja dla menedżerów przyszłości

Kim jest menedżer przyszłości? Jak wskazują wszelkie analizy i prognozy dotyczące potrzeb firm działających w niezwykle dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, kadra zarządzająca powinna wyróżniać się kilkoma podstawowymi cechami: 

  • pełna świadomość własnego potencjału,

  • zaangażowanie w procesie autorefleksji i samorozwoju,

  • pragnienie zdobywania pobudzającej kreatywność wiedzy,

  • umiejętność myślenia systemowego,

  • oraz właśnie kreatywność w działaniu i zarządzaniu.

Powyższe cechy są niezwykle pożądane i praktycznie definiujące menedżera, który z pewnością sprosta wysokim oczekiwaniom, jakie postawi przed nim firma i dynamiczna rzeczywistość biznesowa.

Nasza szkolenie to propozycja dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla, która w sposób kreatywny i nieszablonowy chce budować efektywne, proste struktury i procesy, oryginalnie podchodzić do rozwiązywania problemów, a także w szybki i elastyczny sposób reagować na dynamicznie zmieniające się otoczenie. To propozycja dla menedżerów, którzy chcą być przygotowani na nadejście tego, co nowe. Idealne dla menedżerów przyszłości, jakich oczekuje rynek.

Dlaczego warto?

Udział w szkoleniu Kreatywny menedżer w praktyce, czyli jak przełamać schematy myślowe i korzystać z dobrodziejstw zarządzania wizualnego to najprostsza i najszybsza droga, aby poznać sposoby pobudzania i rozwijania własnej kreatywności. Kreatywność, która jest tutaj kluczem do wybicia się ponad formalne kompetencje i "suchy: katalog cech, którymi może "wylegitymować" się wielu menedżerów, postawiona zostaje w roli nadrzędnej. Twórcze podejście w zestawieniu z właściwą organizacją przynosi naprawdę imponujące efekty. Podczas szkolenia wskażemy uczestnikom, jak je osiągnąć. 

W trakcie szkolenia złamiesz schematy myślowe, które dotąd Cię ograniczały, zaczniesz zadawać pytania, które wcześniej nawet nie istniały i skorzystasz z pełni dobrodziejstw, jakich dostarcza wizualizacja.

Jeśli mielibyśmy jednoznacznie wskazać najistotniejsze walory proponowanego szkolenia, z pewnością byłyby to nieszablonowość, dostarczenie uczestnikom szkolenia niezwykle interesującej wiedzy, m.in. na temat sztuki zadawania pytań i zasad kreatywnego korzystania z danych i informacji oraz stworzenie im warunków do efektywnego relaksu i pracy nad własnym poziomem koncentracji. Jednak nasza oferta szkolenia to znacznie więcej, a przekonasz się o tym jedynie decydując się na udział w warsztatach.

Przygotuj się do pełnienia funkcji kierowniczych w najlepszy możliwy sposób

Proponowane warsztaty dedykowane kadrze menedżerskiej mają na celu jak najlepsze przygotowanie uczestników do pełnienia funkcji kierowniczych, z wykorzystaniem poznanych podczas szkolenia metod, instrumentów i technik oddziaływania na pracowników. Posłuży temu cały zestaw narzędzi, w tym opracowane ćwiczenia, gry, pełne humoru zabawy i symulacje.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją skuteczność wpływania na podwładnych i pragniesz jeszcze lepiej wykorzystywać potencjał swoich pracowników, proponowane szkolenie z pewnością pomoże Ci w osiągnięciu tego celu.

Kluczową korzyścią płynącą z proponowanego szkolenia jest z pewnością możliwość pobudzenia własnej kreatywności i zdobycie umiejętności wykorzystywania tej kreatywności w jak najbardziej efektywny sposób. Twórcze, nieszablonowe i odważne spojrzenie na problemy, procesy i całościowe funkcjonowanie firmy ma dzisiaj ogromne znaczenie w dynamicznej rzeczywistości biznesowej. Kreatywność ma w sobie ogromny potencjał. Jednak trzeba wiedzieć, jak ją pobudzić i czerpać z jej dobrodziejstw. Taką wiedzę najlepiej zdobywać w przejrzysty, ciekawy, inspirujący i nie pozbawiony humoru sposób. Właśnie na naszym szkoleniu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi szkolenia Kreatywny menedżer w praktyce, czyli jak przełamać schematy myślowe i korzystać z dobrodziejstw zarządzania wizualnego. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł