Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Ocena stanu prawnego i technicznego obiektu budowlanego i nieruchomości gruntowej - zapraszamy na warsztaty!

Ocena stanu prawnego i technicznego obiektu budowlanego i nieruchomości gruntowej - zapraszamy na warsztaty!

Ocena stanu prawnego i technicznego obiektu budowlanego i nieruchomości gruntowej - zapraszamy na warsztaty!

Nasza kolejna propozycja szkoleniowa, jaką mamy przyjemność Państwu przedstawić, to 2-dniowe warsztaty praktyczne dedykowane osobom zajmującym się na co dzień tym szczególnie szerokim i znacząco zróżnicowanym zagadnieniem, jakim są nieruchomości. Szkolenie „Ocena stanu prawnego i technicznego obiektu budowlanego i nieruchomości gruntowej” zostanie poprowadzone przez jednego z naszych wybitnych trenerów – Adama Kudyka, specjalizującego się w zakresie prawa związanego z nieruchomościami, praktyka posiadającego ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe.

Jesteś zarządcą lub administratorem nieruchomości? Developerem lub inwestorem? To szkolenie z pewnością jest dla Ciebie!

Warsztaty „Ocena stanu prawnego i technicznego obiektu budowlanego i nieruchomości gruntowej” przygotowaliśmy z myślą o wszystkich osobach zajmujących się na co dzień tematem i zadaniami z zakresu bieżącego utrzymania nieruchomości i obiektów budowlanych, w tym właściwego gospodarowania, zarządzania i administrowania nieruchomościami, dla utrzymania ich w należytym stanie. Jeśli zatem należą Państwo do grupy zarządców i administratorów nieruchomości, są Państwo deweloperami, inwestorami bądź pracownikami działów inwestycyjnych firm budowlanych, albo też zajmują Państwo w jednostkach administracji publicznej stanowiska bezpośrednio związane z właściwą eksploatacją nieruchomości, proponowane przez nas szkolenie jest z pewnością właśnie dla Państwa.

Przygotowane zajęcia warsztatowe dostarczą uczestnikom szkolenia przede wszystkim kompleksowej wiedzy w zakresu przepisów prawa związanych z utrzymaniem nieruchomości i obiektu budowlanego w należytym stanie faktycznym, prawnym i technicznym. Co istotne, zakres przekazywanych informacji szczegółowo uwzględnia tutaj także odpowiedzialność, jaka bezpośrednio wiąże się z zadaniami wynikającymi z regulacji prawnych. Uczestnicząc w szkoleniu będą mogli Państwo zapoznać się:

  • ze skutkami prawnymi i faktycznymi, jakie wynikają z obowiązujących przepisów prawa budowlanego,
  • poszczególnymi regulacjami prawnymi i specyfiką ich stosowania,
  • karami, jaki wynikają z nienależytego utrzymania nieruchomości i obiektów budowlanych,
  • ze skutkami płynącymi z regulacji Kodeksu cywilnego, a związanymi z wadami fizycznymi i prawnymi nieruchomości i obiektu,
  • z zakresem odpowiedzialności podmiotów dysponujących nieruchomościami oraz nimi zarządzających,
  • z pojęciem samowoli budowlanej oraz istniejących warunkach jej legalizacji.

Warsztaty przygotowaliśmy w taki sposób, aby uczestnicy mogli efektywnie i praktycznie pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa budowlanego

Udział w warsztatach „Ocena stanu prawnego i technicznego obiektu budowlanego i nieruchomości gruntowej” to przede wszystkim możliwość pogłębienia i poszerzenia wiedzy w obszarze prawa budowlanego. Istotną kwestią jest tutaj praktyczny charakter szkolenia – każdy aspekt ma w takim wypadku podparcie w praktycznym przykładzie zaczerpniętym wprost z codziennej rzeczywistości zawodowej osób zajmujących się obrotem nieruchomości, ich utrzymaniem i zarządzaniem.

Decydując się na udział w naszych warsztatach zyskują Państwo kompetencje w zakresie stosowania właściwych przepisów prawa regulujących materię utrzymania obiektów i nieruchomości w stanie zgodnym z obowiązującym stanem prawnym. To także możliwość poznania konsekwencji prawnych wynikających z braku należytej staranności przy wykonywaniu czynności związanych z bieżącą eksploatacją nieruchomości.

Nasze warsztaty i szkolenia zawsze w pełni odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom uczestników

Nie inaczej wygląda kwestia zajęć realizowanych w ramach warsztatów „Ocena stanu prawnego i technicznego obiektu budowlanego i nieruchomości gruntowej”. Przykładamy ogromną uwagę do tego, aby nasze propozycje szkoleniowe stanowiły kompleksową odpowiedź na Państwa oczekiwania w zakresie tematu i programu zajęć. Tylko w ten sposób możemy bowiem dostarczyć Państwu wiedzy i kompetencji, które będą zarówno przydatne w życiu zawodowym, jak i wysoko cenione przez pracodawców. Każde szkolenie to także szczególny nacisk na część praktyczną zajęć. Praca w małych grupach, studia przypadków, ćwiczenia, symulacje, omawianie praktycznych przykładów nie tylko aktywizują uczestników do pracy na zajęciach, ale przede wszystkim dostarczają praktycznej wiedzy i konkretnych umiejętności.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami szkolenia oraz terminami, w jakich będzie ono realizowane. Zapraszamy!Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł