Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog Podnoszenie kwalifikacji w wakacje – połącz przyjemne z pożytecznym!

Podnoszenie kwalifikacji w wakacje – połącz przyjemne z pożytecznym!

Podnoszenie kwalifikacji w wakacje – połącz przyjemne z pożytecznym!
Bardzo ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i aktualizowanie wiedzy. Niestety bardzo często w ciągu roku nie ma czasu na branie udziału w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach, które wzmacniają kompetencje. Dobrym okresem na tego typu działania są jednak wakacje i sezon urlopowy. Możesz w ten sposób połączyć przyjemne z pożytecznym.

Szkolenia nad morzem?

Jeżeli planujesz wyjazd nad morze, zastanów się nad tym, czy nie warto połączyć urlopu z ciekawym szkoleniem, które podniesie Twoje kwalifikacje. A to wszystko w przepięknym Gdańsku. W dzień możesz brać udział w warsztatach, zaś po południu odkrywać uroki pięknych, nadmorskich zakątków.


A może wolisz góry?

Dla wszystkich, którzy preferują wypoczynek w górach, przygotowaliśmy warsztaty w Zakopanem. Plan szkoleń jest tak zaprojektowany, abyś po zajęciach miał jeszcze czas na górskie wędrówki i zachwycanie się urokami Zakopanego.


Nauka wśród zabytków

Jeżeli cenisz sobie perełki architektury oraz ciekawe zabytki, dobrym pomysłem dla Ciebie będą wakacyjne warsztaty zaplanowane w Krakowie. Po zajęciach będziesz mógł korzystać ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje turystom to wspaniałe miasto.


To jeszcze nie wszystko

To oczywiście nie są wszystkie szkolenia, które przygotowaliśmy dla Ciebie w okresie wakacyjnym. Pełną listę znajdziesz w naszym kalendarzu szkoleń. Pamiętaj, że wakacje to idealny czas na podnoszenie kwalifikacji. Z jednej strony nauczysz się nowych, przydatnych umiejętności, zaś z drugiej wypoczniesz i nacieszysz się urokami morza, gór lub najpiękniejszych miast Polski. Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty!Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim