Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Nowe szkolenie! Zarządzanie pracownikami na placu budowy.

Nowe szkolenie! Zarządzanie pracownikami na placu budowy.

Nowe szkolenie! Zarządzanie pracownikami na placu budowy.

Wzbogaciliśmy naszą ofertę szkoleniową o kurs, z którego dowiesz się jak najskuteczniej zarządzać pracownikami na placu budowy. Dzięki temu Twoja współpraca z zespołem będzie efektywna, a stosunki między pracownikami jeszcze lepsze. Szkolenie trwa dwa dni i jest otwarte dla wszystkich chętnych.

Jak przebiega szkolenie?

Szkolenie otwarte z zarządzania pracownikami na placu budowy opiera się głównie na metodach: warsztatowej, dyskusji, ćwiczeniach, a także mini wykładach, symulacjach, czy studiach przypadków. Uczestnicy podzieleni są na małe grupy, w których łatwiej przyswajają wiedzę oraz uczą się przez doświadczenie. Kursanci będą mogli wczuć się w różne role, żeby zrozumieć każdego pracownika budowy i poszerzyć swoją perspektywę. Kładziemy duży nacisk na kreatywność i pracę indywidualną. Zanim rozpoczniesz szkolenie zastanów się nad tym, jakie chcesz osiągnąć cele. Pomoże Ci to w pracy oraz w czerpaniu korzyści z zajęć.

Jak zmotywować pracowników do działania?

Podczas trwania kursu dowiesz się, jak najskuteczniej zmotywować swoich pracowników do wykonywania poleconych im zadań. Dzięki temu poprawisz efektywność pracy na budowie oraz nie będziesz zaprzątać sobie głowy tym, czy zlecenia są wykonywane terminowo (bo będą zrobione przed czasem!). Przydatne w tym będzie budowanie własnego autorytetu oraz podstawowe techniki motywacji i dyscypliny, o których dowiesz się już pierwszego dnia szkolenia.

Zażegnaj konflikty na budowie

Ci, którzy pracują na budowie wiedzą, że atmosfera często ulega tam zagęszczeniu. Spędzanie wielu godzin w tej samej grupie może być przyczynkiem do drobnych konfliktów. Umiejętny zarządca potrafi je załagodzić i panować nad atmosferą sprzyjającą pracy. Biorąc udział w naszym szkoleniu, dowiesz się jak zbudować skuteczny i lojalny zespół, co w przyszłości przyniesie same korzyści. Pomoże Ci w tym odpowiednia komunikacja między Tobą a Twoimi pracownikami. Wzajemne zrozumienie wyklucza nieporozumienia, zapobiegając tym samym kłótniom w zespole.

Kto może wziąć udział w naszym szkoleniu?

Nowe szkolenie kierujemy do:

  • właścicieli i kierowników firm budowlanych,
  • osób zarządzających budową lub projektem,
  • inżynierów i techników,
  • oraz wszystkich zainteresowanych.

Przez otwarty charakter naszych szkoleń, mogą wziąć w nich udział wszyscy zainteresowani tą tematyką. Nie wahaj się – udział w szkoleniu przyniesie Ci same korzyści. Nauczysz się podstaw zarządzania pracownikami – jak skutecznie nagradzać i karać na budowie, poradzić sobie z nagłymi problemami oraz efektywnie się komunikować. Po więcej szczegółów odsyłamy na naszą stronę.Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 czerwca | Warszawa, Wrocław lub Online
08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

13-14 czerwca | Kraków, Poznań lub Online
01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

27-28 maja | Warszawa, Kraków lub Online
17-18 czerwca | Gdańsk, Poznań lub Online
11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

27-28 maja | Warszawa lub Online
17-18 czerwca | Wrocław lub Online
08-09 lipca | Gdańsk lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

27-28 maja | Kraków lub Online
17-18 czerwca | Poznań, Wrocław lub Online
04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

20-21 maja | Kraków lub Online
24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł