Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Nowe szkolenie! Zarządzanie pracownikami na placu budowy.

Nowe szkolenie! Zarządzanie pracownikami na placu budowy.

Nowe szkolenie! Zarządzanie pracownikami na placu budowy.

Wzbogaciliśmy naszą ofertę szkoleniową o kurs, z którego dowiesz się jak najskuteczniej zarządzać pracownikami na placu budowy. Dzięki temu Twoja współpraca z zespołem będzie efektywna, a stosunki między pracownikami jeszcze lepsze. Szkolenie trwa dwa dni i jest otwarte dla wszystkich chętnych.

Jak przebiega szkolenie?

Szkolenie otwarte z zarządzania pracownikami na placu budowy opiera się głównie na metodach: warsztatowej, dyskusji, ćwiczeniach, a także mini wykładach, symulacjach, czy studiach przypadków. Uczestnicy podzieleni są na małe grupy, w których łatwiej przyswajają wiedzę oraz uczą się przez doświadczenie. Kursanci będą mogli wczuć się w różne role, żeby zrozumieć każdego pracownika budowy i poszerzyć swoją perspektywę. Kładziemy duży nacisk na kreatywność i pracę indywidualną. Zanim rozpoczniesz szkolenie zastanów się nad tym, jakie chcesz osiągnąć cele. Pomoże Ci to w pracy oraz w czerpaniu korzyści z zajęć.

Jak zmotywować pracowników do działania?

Podczas trwania kursu dowiesz się, jak najskuteczniej zmotywować swoich pracowników do wykonywania poleconych im zadań. Dzięki temu poprawisz efektywność pracy na budowie oraz nie będziesz zaprzątać sobie głowy tym, czy zlecenia są wykonywane terminowo (bo będą zrobione przed czasem!). Przydatne w tym będzie budowanie własnego autorytetu oraz podstawowe techniki motywacji i dyscypliny, o których dowiesz się już pierwszego dnia szkolenia.

Zażegnaj konflikty na budowie

Ci, którzy pracują na budowie wiedzą, że atmosfera często ulega tam zagęszczeniu. Spędzanie wielu godzin w tej samej grupie może być przyczynkiem do drobnych konfliktów. Umiejętny zarządca potrafi je załagodzić i panować nad atmosferą sprzyjającą pracy. Biorąc udział w naszym szkoleniu, dowiesz się jak zbudować skuteczny i lojalny zespół, co w przyszłości przyniesie same korzyści. Pomoże Ci w tym odpowiednia komunikacja między Tobą a Twoimi pracownikami. Wzajemne zrozumienie wyklucza nieporozumienia, zapobiegając tym samym kłótniom w zespole.

Kto może wziąć udział w naszym szkoleniu?

Nowe szkolenie kierujemy do:

  • właścicieli i kierowników firm budowlanych,
  • osób zarządzających budową lub projektem,
  • inżynierów i techników,
  • oraz wszystkich zainteresowanych.

Przez otwarty charakter naszych szkoleń, mogą wziąć w nich udział wszyscy zainteresowani tą tematyką. Nie wahaj się – udział w szkoleniu przyniesie Ci same korzyści. Nauczysz się podstaw zarządzania pracownikami – jak skutecznie nagradzać i karać na budowie, poradzić sobie z nagłymi problemami oraz efektywnie się komunikować. Po więcej szczegółów odsyłamy na naszą stronę.Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł