Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Kalendarz szkoleń na rok 2017. Już jest!

Kalendarz szkoleń na rok 2017. Już jest!

Kalendarz szkoleń na rok 2017. Już jest!

Na naszej stronie pojawił się już nowy kalendarz szkoleń na rok 2017. Trzeba przyznać, że w nadchodzącym roku będziemy tak samo zapracowani, jak miało to miejsce w roku 2016. Zaplanowaliśmy szkolenia z wielu dziedzin, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie i rozwinąć się w kierunkach, które go interesują.

Zamówienia publiczne wiodą prym

Szczególną uwagę, poświęciliśmy szkoleniom z zakresu zamówień publicznych. Jest to spowodowane dużym zainteresowaniem tą tematyką. Nic dziwnego, ponieważ sektor publiczny cały czas się rozwija, a specjaliści od przeprowadzania zamówień publicznych, którzy znają przepisy oraz procedury już dzisiaj są na wagę złota. Nasze szkolenia zamówienia publiczne są skonstruowane w taki sposób, aby dostarczyć uczestnikom kompleksowej wiedzy i praktycznych umiejętności związanych z procesem zamówień publicznych. Podczas szkoleń omawiamy aktualne przepisy, procedury oraz najlepsze praktyki w dziedzinie zamówień publicznych. Uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę, aby skutecznie planować i prowadzić procesy zakupowe w sektorze publicznym, zachowując zgodność z obowiązującymi przepisami. Nasze szkolenia zamówienia publiczne stanowią wartościową inwestycję dla specjalistów, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze i zapewnić sobie atrakcyjne perspektywy zawodowe.

Prawo budowlane

Kolejną dziedziną, która będzie nam towarzyszyć w roku 2017, jest prawo budowlane. Częste zmiany w przepisach sprawiają, że osoby zajmujące się tym zagadnieniem stale muszą poszerzać swoją wiedzę. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, przygotowaliśmy cykl szkoleń poświęconych prawu budowlanemu oraz temu jak się zmienia.

Tematyka unijna

Stały punkt w naszej ofercie szkoleniowej. Polska jest członkiem Unii Europejskiej i potrzebni są specjaliści, którzy znają prawo unijne oraz jego niuanse. Szczególnie pożądane są osoby specjalizujące się w projektach unijnych oraz tworzeniu wniosków o fundusze z Brukseli.

Szkolenia biznesowe

Na rok 2017 przygotowaliśmy również szeroko rozumiane szkolenia biznesowe. Ich tematyka może przydać się każdemu, kto prowadzi biznes, współpracuje z klientami lub zarządza zespołem pracowników. Szkolenia negocjacje stanowią ważny element naszej oferty, umożliwiając uczestnikom rozwinięcie umiejętności skutecznych negocjacji w różnych sytuacjach biznesowych. Podczas tych szkoleń omawiamy strategie, taktyki i techniki negocjacyjne, które pozwalają osiągać pożądane rezultaty. Oprócz tego, oferujemy

To jeszcze nie wszystko

Zamówienia publiczne, prawo budowlane, tematyka unijna i szkolenia biznesowe to oczywiście nie jest wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Nie zapomnieliśmy również o dziedzinach, które towarzyszą nam od zawsze, czyli.:

  • księgowość

  • HR

  • obsługa klienta

  • finanse

  • zasoby ludzkie

  • umiejętności osobiste

  • logistyka

  • zarządzanie projektami

  • ochrona środowiska

  • produkcja

Niech rok 2017 stanie się rokiem rozwoju

Poznaj nasz kalendarz, wybierz szkolenie, które Cię interesuje i zainwestuj w swój rozwój. Szybko przekonasz się, jak wiele korzyści płynie z poszerzania wiedzy i kwalifikacji zawodowych. Dzięki szkoleniom w Semper otworzysz drzwi, które dotychczas były dla Ciebie zamknięte.Polecane artykuły

Negocjacje win-win – charakterystyka, metody i zalety

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców nie tylko elastyczności, ale również umiejętności komunikacyjnych. Kluczem do sukcesu często okazują się negocjacje win-win, które skupiają...
Pomoc de minimis – co to jest i komu przysługuje?

Pomoc de minimis stanowi specjalny rodzaj dofinansowania publicznego w Unii Europejskiej, dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw, które nie chcą zakłócać konkurencji wewnątrzwspólnotowej....
Metodyki zarządzania projektem – rodzaje i najważniejsze różnice

Firmy dostrzegające potencjał drzemiący we właściwym zarządzaniu realizowanymi przedsięwzięciami mają do wyboru różne metody zarządzania projektami. Które metodyki zarządzania projektem...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł