Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Blog Kalendarz szkoleń na rok 2017. Już jest!

Kalendarz szkoleń na rok 2017. Już jest!

Kalendarz szkoleń na rok 2017. Już jest!

Na naszej stronie pojawił się już nowy kalendarz szkoleń na rok 2017. Trzeba przyznać, że w nadchodzącym roku będziemy tak samo zapracowani, jak miało to miejsce w roku 2016. Zaplanowaliśmy szkolenia z wielu dziedzin, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie i rozwinąć się w kierunkach, które go interesują.

Zamówienia publiczne wiodą prym

Szczególną uwagę, poświęciliśmy szkoleniom z zakresu zamówień publicznych. Jest to spowodowane dużym zainteresowaniem tą tematyką. Nic dziwnego, ponieważ sektor publiczny cały czas się rozwija, a specjaliści od przeprowadzania zamówień publicznych, którzy znają przepisy oraz procedury już dzisiaj są na wagę złota. Nasze szkolenia zamówienia publiczne są skonstruowane w taki sposób, aby dostarczyć uczestnikom kompleksowej wiedzy i praktycznych umiejętności związanych z procesem zamówień publicznych. Podczas szkoleń omawiamy aktualne przepisy, procedury oraz najlepsze praktyki w dziedzinie zamówień publicznych. Uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę, aby skutecznie planować i prowadzić procesy zakupowe w sektorze publicznym, zachowując zgodność z obowiązującymi przepisami. Nasze szkolenia zamówienia publiczne stanowią wartościową inwestycję dla specjalistów, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze i zapewnić sobie atrakcyjne perspektywy zawodowe.

Prawo budowlane

Kolejną dziedziną, która będzie nam towarzyszyć w roku 2017, jest prawo budowlane. Częste zmiany w przepisach sprawiają, że osoby zajmujące się tym zagadnieniem stale muszą poszerzać swoją wiedzę. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, przygotowaliśmy cykl szkoleń poświęconych prawu budowlanemu oraz temu jak się zmienia.

Tematyka unijna

Stały punkt w naszej ofercie szkoleniowej. Polska jest członkiem Unii Europejskiej i potrzebni są specjaliści, którzy znają prawo unijne oraz jego niuanse. Szczególnie pożądane są osoby specjalizujące się w projektach unijnych oraz tworzeniu wniosków o fundusze z Brukseli.

Szkolenia biznesowe

Na rok 2017 przygotowaliśmy również szeroko rozumiane szkolenia biznesowe. Ich tematyka może przydać się każdemu, kto prowadzi biznes, współpracuje z klientami lub zarządza zespołem pracowników. Szkolenia negocjacje stanowią ważny element naszej oferty, umożliwiając uczestnikom rozwinięcie umiejętności skutecznych negocjacji w różnych sytuacjach biznesowych. Podczas tych szkoleń omawiamy strategie, taktyki i techniki negocjacyjne, które pozwalają osiągać pożądane rezultaty. Oprócz tego, oferujemy

To jeszcze nie wszystko

Zamówienia publiczne, prawo budowlane, tematyka unijna i szkolenia biznesowe to oczywiście nie jest wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Nie zapomnieliśmy również o dziedzinach, które towarzyszą nam od zawsze, czyli.:

  • księgowość

  • HR

  • obsługa klienta

  • finanse

  • zasoby ludzkie

  • umiejętności osobiste

  • logistyka

  • zarządzanie projektami

  • ochrona środowiska

  • produkcja

Niech rok 2017 stanie się rokiem rozwoju

Poznaj nasz kalendarz, wybierz szkolenie, które Cię interesuje i zainwestuj w swój rozwój. Szybko przekonasz się, jak wiele korzyści płynie z poszerzania wiedzy i kwalifikacji zawodowych. Dzięki szkoleniom w Semper otworzysz drzwi, które dotychczas były dla Ciebie zamknięte.Polecane artykuły

Jak rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Rozwój umiejętności zawodowych jest niezwykle istotny dla osiągnięcia sukcesu. Współczesny świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie, a nowe technologie sprawiają, że poszerzanie...
Jak skutecznie zarządzać zespołem?

Właściwe zarządzanie zespołami projektowymi ma ogromne znaczenie dla działalności każdej firmy. Odpowiednie podejście do tego zagadnienia może w bezpośredni sposób przełożyć się na...
Techniki negocjacyjne i osiąganie kompromisu

Negocjacje stanowią integralną część działalności biznesowej, umożliwiając osiąganie porozumień, zawieranie umów oraz rozwiązywanie konfliktów. Jednakże ich odpowiednie prowadzenie...

ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

08-09 lipca | Kraków lub Online
19-20 sierpnia | Poznań lub Online
23-24 września | Gdańsk lub Warszawa
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

08-10 lipca | Poznań, Kraków lub Online
28-30 sierpnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
25-27 września | Warszawa, Kraków lub Wrocław
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

01-02 lipca | Warszawa, Wrocław lub Online
26-27 sierpnia | Gdańsk, Poznań lub Online
30 września - 01 października | Warszawa, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

11-12 lipca | Warszawa, Kraków lub Online
26-27 sierpnia | Poznań, Wrocław lub Online
26-27 września | Warszawa, Gdańsk, Kraków lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

08-09 lipca | Gdańsk lub Online
22-23 sierpnia | Poznań lub Online
19-20 września | Kraków lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

04-05 lipca | Gdańsk, Warszawa lub Online
26-27 sierpnia | Kraków lub Online
23-24 września | Warszawa lub Online
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
08 października do 11 października | Zakopane lub Online
03 grudnia do 06 grudnia | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

24-25 czerwca | Warszawa lub Online
11-12 lipca | Poznań lub Online
26-27 sierpnia | Wrocław lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł