Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Szkolenia dedykowane jako najskuteczniejsze narzędzie rozwoju kompetencji pracowników

Szkolenia dedykowane jako najskuteczniejsze narzędzie rozwoju kompetencji pracowników

Wykwalifikowana kadra to najcenniejszy element każdej organizacji. Zbudowanie zespołu, który w wydajny sposób będzie realizował określone wcześniej cele to trudne lecz niemożliwe do osiągnięcia wyzwanie. Należy zainwestować w kompetencje!

Obecnie na rynku dostępnych jest szereg ofert uwzględniających bieżące potrzeby w obszarze kwalifikacji pracowników. Wiele z nich dotyczy kształcenia kadr przy pomocy odpowiednich narzędzi. Jednym z najchętniej wykorzystywanych są szkolenia zamknięte. Warto sprawdzić ich pozytywny wpływ na funkcjonowanie firmy lub instytucji.

Inwestycja w kwalifikacje źródłem funkcjonalnej organizacji

Szkolenia zamknięte zwane również wewnętrznymi pozwalają na swobodny przekaz wiedzy, umiejętności i postaw bezpośrednio w miejscu pracy. Wykorzystanie ich niesie za sobą wiele zalet, pozwala na przykład na lepsze dopasowanie tematyki do odbiorcy. Indywidualne podejście wzmacnia relacje, dzięki czemu możliwe jest bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów i niejasności.

Kolejną mocną stroną szkoleń wewnętrznych jest możliwość równoległego przekuwania wiedzy teoretycznej na praktyczną. Takie podejście pozwala zaoszczędzić czas, a co za tym idzie pieniądze. Pracownik podczas rozwijania umiejętności teoretycznych może sprawdzić ich zastosowanie w praktyce, a pojawiające się błędy wyeliminować, tak aby wykluczyć ich występowanie w przyszłości. Zysk wynikający z takich warsztatów jest obopólny. Pracownik zdobywa w atrakcyjny sposób niezbędną do wykonywania obowiązków wiedzę, a pracodawca zyskuje potrzebną do sprawnego funkcjonowania kadrę.

Przeprowadzanie szkoleń w obszarze danej organizacji to również większa łatwość w ocenie jego efektów. Osoba zatrudniona może przetestować zdobyte kwalifikację, a uzyskane wyniki będą stanowiły miarodajny wskaźnik kompetencji. Dzięki temu dowiemy się na które obszary wiedzy należy położyć większy nacisk, a które osiągnęły już zadowalający poziom.

Chce się rozwijać i inwestować w kompetencje!

Skuteczny rozwój poprzez podnoszenie kompetencji możliwy jest do osiągnięcia tylko wybierając odpowiednią ofertę szkoleniową. Warto opierać się na tych firmach, które są bogate w wiedzę i doświadczenie, a ich skuteczność rekomendowana jest przez godne zaufania organizacje. Inwestujcie Państwo tylko w te usługi, które pomogą w stu procentach wykorzystać potencjał pracowników, a precyzyjnie określone cele będą idealnie dopasowane do Państwa oczekiwań!
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł