Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Blog „Uzupełniamy się, ale każdy z nas dodaje swoją wyjątkową osobowością cegiełkę w zorganizowaniu wydarzenia”.

„Uzupełniamy się, ale każdy z nas dodaje swoją wyjątkową osobowością cegiełkę w zorganizowaniu wydarzenia”.

„Uzupełniamy się, ale każdy z nas dodaje swoją wyjątkową osobowością cegiełkę w zorganizowaniu wydarzenia”.
Tym razem rozmawialiśmy z Panią Joanną Zasuwą – naszą specjalistką od szkoleń otwartych. Opowiedziała nam o tym, co przynosi jej największą satysfakcję w pracy w branży szkoleniowej oraz jakie trudności najczęściej napotyka na swojej drodze.

1. Jak rozpoczęła się Pani przygoda z branżą szkoleniową?

Moją uwagę zwróciło ogłoszenie o pracę, zamieszczone na portalu internetowym. Jako nieliczne wymagało napisania listu motywacyjnego, z którym ostatni raz miałam styczność w szkole średniej. Już sam ten fakt, w moim mniemaniu świadczył o rzetelnym i starannym doborze pracownika. Udało się. Rozmowy kwalifikacyjne nie należały do najlżejszych. W zrobieniu dobrego wrażenia pomogła mi aura - burza i deszcz na wstępie, ale za to piękne słońce na zakończenie. Po telefonie zapraszającym mnie do współpracy już wiedziałam, że nie tylko zostałam wybrana na nowego pracownika, ale przyjęto mnie do zespołu. To odczucie dodało mi odwagi w podjęciu się nowych obowiązków.

2. Jakimi szkoleniami zajmuje się Pani w SEMPER?

Zajmuję się organizacją szkoleń otwartych. Dumnie powiedziane, w zasadzie powinnam powiedzieć, że uzupełniam zespół zajmujący się organizowaniem szkoleń otwartych, gdyż proszę mi wierzyć, jest nad czym pracować. Udzielam osobom zainteresowanym rzetelnych informacji, służę pomocą i radą.

3. Jakie trudności napotyka Pani w codziennej pracy?

Największą trudnością w pracy jest brak umiejętności przewidywania biegu zdarzeń, ale z tego, co mi wiadomo, jak dotąd nikt nie posiadł takich zdolności. A poza tym? Pracując z tak zgranym zespołem, nic nie wydaje się straszne. Uzupełniamy się, ale każdy z nas dodaje swoją wyjątkową osobowością cegiełkę w zorganizowaniu wydarzenia. Sprawia to, że nawet najmniejsze przedsięwzięcie daje satysfakcję i powoduje, że zapominamy o wszelkich trudnościach.


4. Kto najczęściej bierze udział w Pani szkoleniach?

Docelowa grupa osób przypisana jest szczegółowo do każdego z naszych szkoleń, ale w praktyce są to osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w nabytych, bądź wymarzonych zawodach. Spotykam również osoby poszukujące inspiracji i czerpiące z możliwości, jakie daje kontakt z naszymi ekspertami.

5. Jakie umiejętności przydają się Pani podczas organizacji szkoleń?

Większość mojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego opierała się na kontakcie z klientem, a co za tym idzie przede wszystkim na słuchaniu... Wsłuchiwaniu się w potrzeby i odpowiedniej reakcji popartej wiedzą i doświadczeniem. Jako wieloletni pracownik branży hotelarskiej wiem, na jakie detale zwrócić uwagę, aby uczestnik czuł się komfortowo podczas szkolenia. Sądzę, że największą z umiejętności, jaką można wciąż doskonalić to bycie otwartą i uważną na potrzeby i oczekiwania naszych uczestników.

6. Co przynosi Pani największą satysfakcję w pracy?

Satysfakcją przepełnia mnie możliwość pośredniczenia w zdobywaniu wiedzy. Możliwość zorganizowania grupy obcych sobie ludzi, często z różnych środowisk zawodowych w jednym miejscu oraz umożliwienie im rozwoju i dostępu do wiedzy za sprawą naszych wybitnych trenerów. A wszystko to w sprzyjających warunkach, pozwalających również na odpoczynek po szkoleniu.


7. Jakie rady miałaby Pani dla osoby zaczynającej karierę w branży szkoleniowej?

Jest to praca wymagająca pod wieloma względami. Jeżeli lubisz wyzwania, ekspresję w pracy, jeżeli jesteś w stanie wziąć odpowiedzialność w swoje ręce, zachęcam do sprawdzenia siebie w wielu, czasami zaskakujących sytuacjach zawodowych.

8. Jakie, według Pani, powinno być idealne szkolenie?

Idealne szkolenie? Szkolenie SEMPER! Przygotowane ze skrupulatnością, uwzględniające potrzeby uczestników przekazane wcześniej w kwestionariuszach oczekiwań oraz prowadzone przez wybitnych specjalistów i organizowane przez zaangażowany, zgrany zespół.


Polecane artykuły

Czego dotyczy instrukcja kancelaryjna? Weź udział w szkoleniu!

Do obowiązków urzędników należy rozpatrywanie wniosków, odpowiadanie na korespondencję przychodzącą i wydawanie rozmaitych zaświadczeń. Praca z dokumentami oraz ich obieg odbywa się na...
Szkolenia stacjonarne w czasie pandemii – wracamy do Was!

Pandemia COVID-19 przyspieszyła proces cyfryzacji branży edukacyjnej – również w naszej ofercie pojawiły się szkolenia online. Jednak po miesiącach prowadzenia szkoleń na odległość...
Co zrobić, by zostać księgową?

Chcesz w przyszłości pracować na stanowisku księgowej? Brak kierunkowego wykształcenia wcale nie przekreśla Twojej szansy na dobrą i ciekawą pracę. Sprawdź, na czym polega księgowość i...
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim