Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu "USTAWA O FINANSACH PUBLICZNYCH (FINANSE PUBLICZNE, KONTROLA ZARZĄDCZA, ZARZĄDZANIE RYZYKIEM) - KOMPENDIUM OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW - warsztaty dla osób kierujących jednostkami finansów publicznych? "

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu "USTAWA O FINANSACH PUBLICZNYCH (FINANSE PUBLICZNE, KONTROLA ZARZĄDCZA, ZARZĄDZANIE RYZYKIEM) - KOMPENDIUM OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW - warsztaty dla osób kierujących jednostkami finansów publicznych? "

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu "USTAWA O FINANSACH PUBLICZNYCH (FINANSE PUBLICZNE, KONTROLA ZARZĄDCZA, ZARZĄDZANIE RYZYKIEM) - KOMPENDIUM OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW - warsztaty dla osób kierujących jednostkami finansów publicznych? "

Znajomość ustawy o finansach publicznych jest niezbędna zarówno na stanowisku kierowniczym jak i na stanowisku głównego księgowego, audytora, czy kontrolera w jednostce administracji publicznej. Doskonała umiejętność poruszania się w obrębie zagadnień związanych z finansami publicznymi jest potrzebna wszystkim osobom odpowiedzialnych za procedury finansowe przedsiębiorstw, urzędów i instytucji samorządowych.

Szkolenie zatytułowane „USTAWA O FINANSACH PUBLICZNYCH (FINANSE PUBLICZNE, KONTROLA ZARZĄDCZA, ZARZĄDZANIE RYZYKIEM) - KOMPENDIUM OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW - warsztaty dla osób kierujących jednostkami finansów publicznych”, to doskonała okazja do poznania zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej zagadnień, które uległy zmianie w treści ustawy. Prowadzący szczególny nacisk położy na zagadnienia związane z wykonaniem i organizacją kontroli zarządczej dla jednostek samorządowych i instytucji im podległych. Szkolenie pokaże jak radzić sobie z problemami związanymi z zarządzaniem finansami. Ustawa o finansach publicznych zostanie omówiona w formie praktycznych warsztatów aktywizując wszystkich uczestników szkolenia.

Po odbyciu szkolenia, uczestnicy będą w stanie poradzić sobie z obowiązującymi w Polsce standardami kontroli zarządczej, które określa Minister Finansów. Uczestnik nauczy się wprowadzać przepisy zawarte w ustawie na grunt instytucji w której pracuje. Szkolenie przewiduje również szerokie omówienie strategii zarządzania ryzykiem, które jest jedną z podstawowych kompetencji osoby odpowiedzialnej za finanse w danej firmie czy instytucji.

Szkolenie dzięki swojej aktywnej formie jest bardzo efektywnie. Zajęcia prowadzone są w formie ćwiczeń, dyskusji, analizy przypadków co pozwala na zdobycie wiedzy praktycznej - niezastąpionej i przydatnej w pracy. Ćwiczenia w małych grupach, pozwolą zastosować poznaną wiedzę w praktyce już podczas zajęć. Pomoc merytoryczna pozwoli kompleksowo poznać Uczestnikom zagadnienia w obszarze finansów publicznych. Nauka podczas symulacji, ćwiczeń, warsztatów to gwarancja zdobycia praktycznych umiejętności i podniesienia kwalifikacji.

Najbliższą okazją do poznania tajników ustawy o finansach publicznych, będzie szkolenie, które odbędzie się 28 i 29 listopada 2011r. w Warszawie:

USTAWA O FINANSACH PUBLICZNYCH (FINANSE PUBLICZNE, KONTROLA ZARZĄDCZA, ZARZĄDZANIE RYZYKIEM) - KOMPENDIUM OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW - warsztaty dla osób kierujących jednostkami finansów publicznych.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER

Godziny pracy biura: Pn-Pt 08:30 - 18.30

Departament szkoleń:

tel. (061) 8 102 194

tel. 508 393 926

fax. (61) 6 247 936

info@szkolenia-semper.plSpecjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim