Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Kilka powodów dla których warto wziąć udział w szkoleniu pt.: Specjalista ds. Zamówień Publicznych - certyfikowane warsztaty praktyczne.

Kilka powodów dla których warto wziąć udział w szkoleniu pt.: Specjalista ds. Zamówień Publicznych - certyfikowane warsztaty praktyczne.

Kilka powodów dla których warto wziąć udział w szkoleniu pt.: Specjalista ds. Zamówień Publicznych - certyfikowane warsztaty praktyczne.


Kwestia zamówień publicznych należy do jednych z najważniejszych kompetencji jednostek samorządowych czy urzędów państwowych. W większości państwowych instytucji potrzebny jest personel odpowiedzialny za zamówienia publiczne. Osoba zatrudniona na stanowisku specjalisty od spraw zamówień publicznych powinna dysponować odpowiednią wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną na temat organizowania np. postępowań przetargowych. Wysoko wykwalifikowany personel to gwarancja sprawnie działające instytucji. Osoby odpowiedzialne za zamówienia publiczne powinny doskonale poruszać się w obszarze prawa zamówień publicznych. Pozwoli to instytucji działać sprawne i ekonomicznie, co przyniesie szeroko idące korzyści.

Podczas szkolenia „Specjalista ds. Zamówień Publicznych - certyfikowane warsztaty praktyczne” uczestnicy będą mieli okazję do poznania sfery zamówień publicznych od strony praktycznej i prawnej. Prowadzący zaprezentuje i dokładnie omówi przepisy, które aktualnie obowiązują w obszarze finansów publicznych. Jest to niezwykle cenne, ponieważ prawo ulega częstym modyfikacjom, a jego nieznajomość może być przyczyną wielu problemów.


Szkolenie to praktyczne i teoretyczne działania, które mają pokazać w jaki sposób udzielać i jak ubiegać o zamówienia publiczne. Warsztaty i symulacje dokładnie pokażą, w jaki sposób przeprowadzać proces przygotowania i przeprowadzenia zamówienia. Duża część zajęć poświęcona będzie obowiązującemu systemowi ochrony praw wykonawców, którego znajomość jest niezbędna podczas prawy w sektorze finansów publicznych. Dodatkowo trener zapozna uczestników z wieloma szczegółami, o których należy pamiętać przy udzielaniu zamówienia i przy jego realizacji. Podczas pracy w jednostkach samorządowych i instytucjach państwowych na stanowisku osoby odpowiedzialnej za finanse publiczne, należy sprawnie poruszać się w obrębie ogłoszeń w sprawie zamówień. Trener podczas szkolenia przedstawi wszystkie niezbędne formy ogłoszeń, omówi również role i warunki specyfikacji warunków zamówienia.

Udział w szkoleniu to doskonała forma podniesienia własnych kwalifikacji lub kwalifikacji zatrudnianego personelu. Warsztaty praktyczne to najlepsza forma nauki, która pomaga rozwinąć swoje umiejętności podczas ćwiczeń i symulacji.

Udział w szkoleniu pozwoli uczestnikom:

• zapoznać się z aktualnie obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zamówień publicznych,
• zasadami udzielania i ubiegania się o zamówienia publiczne,
• rodzajami ogłoszeń w sprawie zamówień publicznych,
• rolą i znaczeniem specyfikacji istotnych warunków zamówienia,
• systemem ochrony praw wykonawców.
• nabyć umiejętność realizacji postępowań o udzielenie zamówienia,
• zdobyć nowe kwalifikacje, cenione przez pracodawców.

Najbliższe szkolenie otwarte organizowane przez ekspertów Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER odbędzie się w Poznaniu w dniach 24-26 października 2011r.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami:W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER

Godziny pracy biura: Pn-Pt 08:30 - 18.30

Departament szkoleń:

tel.

tel.

fax. (61) 6 247 936

info@szkolenia-semper.pl
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł