Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach biznesowych prowadzonych w języku angielskim?

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach biznesowych prowadzonych w języku angielskim?

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach biznesowych prowadzonych w języku angielskim?

XXI wiek umożliwia prowadzenie interesów z partnerami z całego świata. Wiele firm i przedsiębiorstw posiada lub planuje zdobyć zagranicznych kontrahentów. Nierzadko kluczem do sukcesu w negocjacjach i nawiązywaniu kontaktów służbowych jest dobra znajomość języka angielskiego. Powszechnie dostępne kursy, czy program nauczania akademickiego rzadko kiedy przewidują naukę języka na poziomie biznesowym. Dobre przygotowanie do pracy z klientem anglojęzycznym zapewniają kompleksowe szkolenia prowadzone w języku angielskim.

 

Aby współpraca z zagranicznym kontrahentem układała się najlepiej należy opanować sztukę komunikacji, poznać fachowe słownictwo, i przede wszystkim przygotować się merytorycznie. Szkolenia biznesowe w języku angielskich zapewniają zarówno trening języka angielskiego jak i warsztaty związane z biznesem. Połączenie tych dwóch obszarów to gwarancja owocnej współpracy.

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa specjalistyczne szkolenia prowadzone w języku angielskim:

Szkolenie effective leadership - trening umiejętności przywódczych w języku angielskim, to szansa dla wszystkich świeżo upieczonych menadżerów. Podczas zajęć każdy uczestnik odkryje w sobie cechy lidera. Zajęcia prowadzone w języku angielskim sprawią, że uczestnicy nauczą się sztuki komunikowania i zarządzania zespołem zarówno polsko- jaki i angielskojęzycznym. Dla pracowników działu sprzedaży oraz osób odpowiedzialnych za negocjacje przygotowaliśmy szkolenie effective negotiations -trening umiejętności negocjacyjnych w języku angielskim. Podczas negocjacji najważniejsza jest komunikacja, a więc i w tym przypadku brak znajomości fachowego słownictwa uniemożliwia osiągnięcie sukcesu. Dlatego szkolenie w języku, który jest najczęściej stosowany w biznesie, to pierwszy krok do udanych negocjacji. Umiejętność radzenia sobie z manipulacją, osiągania własnych celów, i znajomość technik negocjacyjnych, to cechy którymi powinien charakteryzować się doby handlowiec. Podczas szkolenia, każdy uczestnik zdobędzie umiejętności, które są przepustką do osiągania sukcesów w sprzedaży.

Dzięki metodzie warsztatowej zajęć, każdy uczestnik będzie miał szansę do sprawdzenia swoich umiejętności podczas ćwiczeń, odgrywania scenek i innych form aktywizacji uczestników. Dyskusje na forum pozwalają kształtować swoje słownictwo oraz dają możliwość „oswojenia się” z językiem biznesowym aby móc z powodzeniem zastosować go w praktyce.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:


od 2011-10-20
do 2011-10-21
Effective negotiations -trening umiejętności negocjacyjnych w języku angielskim. Warszawa 2 dni
(16h)
1950 zł

od 2011-11-17
do 2011-11-18
Effective leadership-trening umiejętności przywódczych w języku angielskim. Warszawa 2 dni
(16h)
1950 zł.W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER

Godziny pracy biura: Pn-Pt 08:30 - 18.30

Departament szkoleń:

tel.

tel.

fax. (61) 6 247 936

info@szkolenia-semper.pl Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim