Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Potwierdzone szkolenie z zakresu zamówień publicznych w dniach 2-4 lipca br. w Zakopanem!

Potwierdzone szkolenie z zakresu zamówień publicznych w dniach 2-4 lipca br. w Zakopanem!

Potwierdzone szkolenie z zakresu zamówień publicznych w dniach 2-4 lipca br. w Zakopanem!
Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów – 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów w Zakopanem.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na trzydniowe warsztaty praktyczne, które pozwolą przybliżyć kompleksowo problematykę zamówień publicznych związaną z nowelizacją przepisów. Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji Semper organizuje w Zakopanem szkolenie „Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów”.
Zajęcia, na które Państwa zapraszamy mają charakter warsztatów praktycznych opartych na rzeczywistych przykładach i realnie występujących kwestiach budzących wątpliwości w interpretacji nowych przepisów.
Jest to przydatne i ciekawe szkolenie specjalistyczne dla Zamawiających, Audytorów, Kontrolujących a także Wykonawców chcących skutecznie uczestniczyć w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Pracownicy na co dzień zajmujący się zagadnieniami dot. zamówień publicznych doskonale zdają sobie sprawę z konieczności systematycznego podnoszenia swoich kompetencji.
Nasz prelegent, który przedstawi zagadnienie to Ekspert Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER w zakresie prawa zamówień publicznych. To arbiter z listy Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w latach 2004 - 2007, od 2007 roku reprezentuje strony jako pełnomocnik strony przed Krajową Izbą Odwoławczą. Jest również organizatorem wielu przetargów publicznych zróżnicowanych wartościowo i przedmiotowo, w tym inwestycyjnych oraz finansowanych ze środków UE.
Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji Semper swoją propozycję szkolenia „Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów” kieruje przede wszystkim dla przyszłych i obecnych specjalistów ds. zamówień publicznych. Szkolenie ma charakter interaktywny, zajęcia odbywają się w kameralnych, małych grupach, pozwalających na indywidualne podejście wykładowcy do uczestników zajęć. Główny nacisk położony jest na poszerzenie wśród uczestników wiedzy merytorycznej. Zajęcia praktyczne związane będą z przygotowaniem i przeprowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia.
Do udziału zapraszamy zarówno tych, którzy chcą poszerzyć i utrwalić posiadaną wiedzę, ale także tych rozpoczynają pracę w tej dziedzinie.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkolenia.

PROGRAM SZKOLENIA

Szkolenie odbędzie się w następującym terminie:
02-04 lipca 2014r. Dwór Karolówka*** 34-500 Zakopane, Ul. Chłabówka 1

Zapraszamy!
[red. Ł.Czarnecki]ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł