Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Zachęcamy Państwa do udziału w naszym szkoleniu:
Specjalista ds. Zamówień Publicznych – 3-dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.
Uczestnicy naszych warsztatów posiądą wiedzę i kwalifikacje niezbędne do prawidłowego wykonywania obowiązków specjalisty ds. zamówień publicznych. U nas szkolenia zawsze prowadzą praktycy, którzy bardzo dobrze znają swoją branżę. Tak będzie i tym razem – szczególny nacisk zostanie położony na wiedzę merytoryczną, a także na zajęcia praktyczne, które mają bezpośredni związek z przygotowaniem i przeprowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia. Warsztaty organizowane są w kameralnych grupach, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jest to najlepszy sposób na zdobywanie wiedzy. Podczas szkolenia staramy się aktywizować Uczestników, co z kolei pozwala na zdobycie bardzo cennych, praktycznych umiejętności.

Warsztaty kierujemy przede wszystkim do:
•pracowników wydziałów zamówień publicznych w jednostkach samorządu terytorialnego i administracji rządowej;
•specjalistów ds. zamówień publicznych zatrudnionych w jednostkach służby zdrowia, szkolnictwie, służbach mundurowych, wymiarze sprawiedliwości, ośrodkach pomocy społecznej, urzędach pracy;
•przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego;
•przedstawicieli administracji rządowej;
•wszystkich osób pragnących zdobyć kompleksową wiedzę na temat funkcjonowania systemu zamówień publicznych.

Osoby biorące udział w naszych warsztatach uczą się poprzez doświadczenie – ćwiczą różne sytuacje, mają możliwość konsultacji indywidualnych. Z naszych doświadczeń wynika bowiem, że nauka poprzez kreatywność, elastyczność i osobiste doświadczenia jest najskuteczniejszą formą zdobywania nowych umiejętności.

Uczestnicy będą mieli okazję zapoznania się z aktualnie obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zamówień publicznych, zasadami udzielania i ubiegania się o zamówienia publiczne. Omówione zostaną także rodzaje ogłoszeń w sprawie zamówień publicznych. Nasz trener zwróci uwagę na rolę i znaczenie specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz na system ochrony praw wykonawców. Nabędą ponadto umiejętność realizacji postępowań o udzielenie zamówienia, jak również zdobędą nowe kwalifikacje, cenione przez pracodawców.

Program szkolenia przygotowaliśmy bardzo starannie – z myślą o osobach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie przygotowania i prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych, a także o tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę w tym zakresie.

Warsztaty będą odbywały się zgodnie z następującym planem:
1. Wprowadzenie do zamówień publicznych.
2. Zasady udzielania zamówień publicznych i ich konsekwencje dla wykonawców.
3. Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia – wstęp.
4. Podstawowe tryby udzielania zamówień – krok po kroku.
5. Tryby szczególne w zamówieniach publicznych.
6. Przygotowujemy ofertę.
7. Proces wyboru oferty.
8. Umowa w zamówieniach publicznych.
9. System ochrony praw wykonawców.
10. Odpowiedzialność za błędy w postępowaniu.
11. Źródła informacji o zamówieniach publicznych.
12. Dyskusja kończąca, na tematy wskazane przez uczestników kursu.

Pragniemy podkreślić, że powyższy program mamy do zaoferowania również w formie zamkniętej, która przeznaczona jest wyłącznie dla pracowników Państwa organizacji. Wówczas zakres tematyczny może ulec zmianie – biorąc pod uwagę rzeczywiste, zdiagnozowane w ramach analizy przedszkoleniowej oczekiwania pracowników oraz potrzeby organizacji zlecającej szkolenie.

Szczegółowy program szkolenia oraz informacje na temat najbliższych terminów i osoby prowadzącej: Specjalista ds. Zamówień Publicznych – 3-dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

Zapraszamy!

[red. A.Jelonek]


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim