Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Dobra sekretarka wizytówką organizacji ? 2-dniowe efektywne warsztaty praktyczne.

Dobra sekretarka wizytówką organizacji ? 2-dniowe efektywne warsztaty praktyczne.

Dobra sekretarka wizytówką organizacji  ? 2-dniowe efektywne warsztaty praktyczne.

O tym, że dobra sekretarka ma niebagatelny wpływ na to, jak postrzegana jest dana organizacja, nie trzeba nikogo przekonywać. To właśnie ona jest pierwszą osobą, z którą ma kontakt potencjalny interesant czy klient. Musi zatem posiadać zarówno określone kwalifikacje zawodowe, jak i osobiste, by móc pracować na tym stanowisku. Warto zatem inwestować w szkolenia dla sekretarek i asystentek – podnosząc ich kwalifikacje, inwestujemy w rozwój całej organizacji.

Do codziennych obowiązków sekretarki należy przyjmowanie interesantów, prowadzenie rozmów i ustaleń z szefem, odbieranie telefonów. Ktoś, kto nigdy nie pracował na tym stanowisku, mógłby stwierdzić, że nie są to jakieś specjalne wymagania. Każda sekretarka wie jednak, że poprzeczka w dzisiejszych czasach zawieszona jest bardzo wysoko, a to stanowisko wymaga wielu dodatkowych umiejętności oraz indywidualnych cech charakteru.

Aby sekretarka/asystentka spełniała wciąż rosnące standardy, warto skorzystać z naszych praktycznych warsztatów. Pozwolą one usprawnić pracę sekretariatu, sprawią, że Państwa interesanci będą postrzegać firmę bardzo pozytywnie i profesjonalnie – a ma to ogromne znaczenie.

Wiedza, którą nasz doświadczony trener przekaże uczestnikom szkolenia, będzie solidną porcją praktycznych umiejętności. Podczas dwóch dni intensywnego szkolenia przeanalizujemy wiele sytuacji, które zdarzają się w codziennej pracy sekretarki. Zdolność odpowiedniego reagowania w każdej sytuacji jest nieoceniona. Uczestnicy przećwiczą również różne umiejętności pożądane na tym stanowisku.

Jednym z istotnych tematów szkolenia jest skuteczna komunikacja interpersonalna, telefoniczna oraz pisemna. Poruszona zostanie problematyka mowy ciała, umiejętności słuchania i wywierania pozytywnego wrażenia na rozmówcy, wpływu na pozytywny wizerunek firmy. Uczestnicy dowiedzą się, jak postępować z różnymi typami rozmówców, co robić, by być profesjonalnym i efektywnym pracownikiem.

Kolejną poruszaną kwestią jest prawidłowe rozpoznawanie oczekiwań, potrzeb oraz intencji interesanta. Nie zabraknie także porad dotyczących właściwego zarządzania czasem – a dobra organizacja to jedna z najważniejszych cech sekretarki/asystentki. Osoba, która poprowadzi szkolenie, podpowie, jak w optymalny sposób wykorzystać czas pracy, który ma się do dyspozycji. Wskaże również rozwiązania, w jaki sposób wybrnąć z sytuacji, gdy zachodzi konieczność działania pod presją czasu.

Podczas szkolenia omówione zostaną zasady savoir-vivre – przede wszystkim pod kątem dobrych manier. Pojawią się wskazówki dotyczące image sekretarki oraz jej wpływu na wizerunek firmy.

Ostatnim podejmowanym zagadnieniem będzie bardzo istotna sprawa – organizacja spotkań w firmie. Są to takie sytuacje, które wymagają profesjonalnego podejścia. Uczestnicy poznają sposoby właściwej organizacji spotkań, witania gości oraz ich obsługi.

Wszystkim omawianym zagadnieniom będą towarzyszyły konkretne przykłady. Zależy nam bowiem przede wszystkim na tym, by wiedza, którą przekazujemy, była przydatna w Państwa codziennej pracy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz najbliższymi terminami organizowanego przez nas szkolenia "Profesjonalna sekretarka/asystentka - 2-dniowe efektywne warsztaty praktyczne"

[red. A. Jelonek]
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

26-28 lutego | Warszawa, Wrocław lub Online
20-22 marca | Kraków, Poznań lub Online
24-26 kwietnia | Warszawa, Gdańsk lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

19-20 lutego | Warszawa lub Online
18-19 marca | Kraków, Poznań lub Online
25-26 kwietnia | Wrocław lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

26-27 lutego | Wrocław, Gdańsk, Olsztyn lub Online
21-22 marca | Warszawa, Poznań, Kraków lub Online
22-23 kwietnia | Gdańsk, Wrocław lub Online
Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

29 lutego - 01 marca | Warszawa, Kraków lub Online
18-19 marca | Gdańsk, Wrocław lub Online
25-26 kwietnia | Warszawa lub Online

Prawo zamówień publicznych w praktyce - Kompendium obowiązujących przepisów - 3-dniowe warsztaty praktyczne w Zakopanem. Elektronizacja zamówień publicznych i nowa ustawa PZP. (Noclegi i wyżywienie w cenie szkolenia).

16 kwietnia do 19 kwietnia 2024| Zakopane lub Online
11 czerwca do 14 czerwca 2024 | Zakopane lub Online
27 sierpnia do 30 sierpnia 2024 | Zakopane lub Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

22-23 lutego | Kraków, Poznań lub Online
18-19 marca | Warszawa, Wrocław lub Online
18-19 kwietnia | Gdańsk lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł